Szukam Drarry

Czyli Wasze pytania, pomysły i uwagi.

Postprzez SzmaragDrac » 26 paź 2015, o 13:25

http://drarry.pl/forum/viewtopic.php?f=8&t=1279
Wystarczy pogrzebać trochę na forum, tekst wisi sobie radośnie na drugiej stronie ;)
Zaglądam tu rzadko, częściej można mnie złapać na Forum Mirriel pod tym samym nickiem.
Moje ao3.
SzmaragDrac Offline

Postprzez Nike88 » 22 lis 2015, o 20:45

Mam nadzieję, że to forum jeszcze żyje??? W każdym bądź razie poszukuję opowiadania, które czytałam parę lat temu i jedyne, co pamiętam, to to, że akcja toczy się po wojnie, Harry i Draco są razem, ale Harry miał jakiś(?) wypadek, w wyniku którego jakaś część jego mózgu zostaje uszkodzona, a on ma odtąd problemy z mową. Draco natomiast pracuje jako uzdrowiciel i postanawia cały swój czas poświęcić na rehabilitację Harry'ego. Nigdzie nie mogę tego opowiadania znaleźć :( Może ktoś mi pomoże???

Post przeniesiony do odpowiedniego działu. lilyan
Nike88 Offline

Postprzez Nike88 » 22 lis 2015, o 21:07

lilyan napisał(a):Nike, opowiadanie, którego szukasz to Niedokończone wyznania autorstwa Femmequixotic w tłumaczeniu Kaczalki.

Dziękuję bardzo! I jaka szybka odpowiedź :D Tak długo tego szukałam, ufff... Jeszcze raz ślicznie dziękuję :D :)
Nike88 Offline

Postprzez GrLouie » 14 gru 2015, o 01:30

Razem byli w niechcianym małżeństwie. Jego akcja trwała podczas ich podróży poślubnej. Często się przenosili i kłócili się. Podczas kolacji jedzonej w jakimś hotelu spotkali jakąś parę, która zaatakowała Draco (?), rzucali na niego Crucio. Zaatakowali go, ponieważ spodobał im się Harry (?) i chcieli się pozbyć drugiego małżonka. Byli chyba jeszcze u dziadka Draco (?).

Przeniesiony. lilyan
GrLouie Offline

Postprzez Aducha » 11 mar 2016, o 18:59

Witajcie :)
Drarry czytam od dawna ;) Chciałam dzisiaj odświeżyć sobie Blemish, ale nie mogę go nigdzie znaleźć... Ktoś mi pomoże?
Aducha Offline

Postprzez Kasia » 1 kwi 2016, o 20:47

Aducha, znalazłam tutaj: https://www.wattpad.com/6934331-harry-p ... ugacz-cz-1
Poza tym było na yaoi.fora.pl, ale coś nie działa z samym forum.
"Harry się odprężył. Nie było się w ogóle o co martwić. W końcu Hagrid uwielbiał wredne bestie."

"Mała rada, Ted. Hermiona nie je mięsa, więc jeśli zabierzesz ją do jednej z tych knajp, w których podają steki tak słabo wysmażone, że jeszcze muczą, gdy zaczynasz je kroić, to kompletnie zniweczysz swe szanse dobrania się jej do majtek. "

"Potter, jak można się było spodziewać, okazał się zwolennikiem przytulania (co mogło zostać uznane za dość szczęśliwy zbieg okoliczności, bo Draco był raczej nogą w przytulaniu, za to doskonałą przytulanką)."
Kasia Offline

Poprzednia strona

Powrót do Kto pyta, nie błądzi