Pranie [D]

Teksty poświęcone parze Harry/Draco.

Postprzez ivegotonedream » 4 kwi 2016, o 14:42

To mój debiut w drabble, jak i na tym forum (choć nie jest to pierwsze Drarry, które napisałam), więc proszę o wyrozumiałość oraz krytykę, żebym wiedziała, co poprawić :) Jest dokładnie 100 wyrazów, razem z tytułem i słowem "koniec".

PRANIE

Draco Malfoy zazwyczaj nie zbliżał się do mugolskich urządzeń. Wkładaniem i wyjmowaniem ubrań z pralki przeważnie zajmował się Harry. Tym razem jednak wywieszenie prania przypadło Draconowi.
Blondyn wziął głęboki oddech i podszedł do pralki, łypiąc na nią podejrzliwie. Ostrożnie otworzył jej drzwiczki i zaczął wyjmować mokre ubrania. Ale coś było nie w porządku. Bardzo nie w porządku. Wszystkie, wcześniej białe, koszule Dracona, teraz były w kolorze różowym. Malfoy z przerażeniem wyciągnął z bębna czerwone, gryfońskie majtki swojego chłopaka.
- POTTER! - Siedzący w kuchni Harry usłyszał krzyk Ślizgona. Zapowiadały się kłopoty.
Chyba nie będzie dziś seksu - pomyślał Potter.

KONIEC
Everywhere there I go
I see another memory
And all the places we used to know
They're always there to haunt me
I walk around and I feel so lost and lonely
You're everything that I want
But you don't want me
- Adam Lambert
ivegotonedream Offline

Postprzez byarenlight » 5 kwi 2016, o 19:45

Błeee. Malfoy jako baba. Napisane jak napisane, ale motyw do mnie nie przemawia. I to końcowe z seksem... Draco wściekła matrona krzyżuje uda.
- Ty byłaś kiedyś nastolatką. Powiedz, jak mam sobie poradzić z Astor?
- Spróbuj z nią porozmawiać.
- Kiedy ostatnio próbowałem, powiedziała, że mnie nienawidzi i przeniosła się do Orlando.
- To teraz masz drugą szansę. Podziel się z nią czymś... Co robiłeś w jej wieku...
- Zabiłem psa sąsiadów.
- Tego lepiej jej nie mów.
byarenlight Offline

Powrót do Drarry