Przedstaw się

Postprzez MargotX » 31 lip 2016, o 21:00

Ponieważ forum ostatnio oddycha rękawami, witaj rosein :)
Każdy przejaw aktywności mile widziany, bo oznacza, że sztuczne oddychanie zadziałało ;)
Gdy oczy zamknę, widzę ciebie wcześniej,
Bo w dzień na wszystko patrzę bez czułości;
Gdy śpię, me oczy widzą ciebie we śnie
I w ciemnym blasku są blaskiem ciemności.
MargotX Offline

Postprzez rosein » 1 sie 2016, o 20:36

Z mojej strony obietnic nie będzie - zbyt wiele ich już złamałam. Ale co zdążę napisać, to moje - i Wasze :) Teraz tylko trzeba mi znaleźć coś poczytnego, za co mogę się zabrać. Zbyt długo mnie nie było w fandomie, więc wszelkie sugestie potraktuję z pocałowaniem rączki :)
rosein Offline

Lokalizacja: nigdziebądź, czyli w stanie zawieszenia między remontem, a przeprowadzką

Postprzez Mee Lord » 17 sie 2016, o 15:14

Cześć! Nowa jestem. Formalne przedstawienie, a więc nick to Mee Lord (lub Meelodramat, jak kto woli). Nienawidziłam drarry przez lata, aż diabeł w ciele człowieka skusił mnie do jednego. Zgrzeszyłam i po długiej, krętej drodze wylądowałam na drarry.pl Jak odkryłam, że coś takiego istnieje i zobaczyłam, ile tekstów na mnie czeka (nadal nie do wszystkich się skusiłam), stwierdziłam, że to raj. :D
Przytulnie tutaj ^.^
Mee Lord Offline

Postprzez MargotX » 17 sie 2016, o 20:31

Jak cudnie czytać, że jeszcze są osoby uznające mnogość drarry za raj :D Milordzie (taaa, potraktuj to, proszę z przymrużeniem oka ;) ), witaj na pokładzie.
W przeciwieństwie do Ciebie, ja po długiej, krętej drodze zawarłam ostatnimi czasy delikatną przyjaźń z dramione (a przez lata czytania slashu odganiałam kijem hetero wszelakie), ale ZAWSZE wracam do mojego ukochanego drarry jako odtrutki i leku na całe zło :)
MargotX Offline

Postprzez Kasia » 19 sie 2016, o 17:02

Witamy, dobrze, że Cię ten diabeł skusił, a sądziłam, że wszyscy którzy mieli na drarry trafić już dawno na nie trafili
<próbuje się doliczyć, ile to już lat u niej minęło...>
"Harry się odprężył. Nie było się w ogóle o co martwić. W końcu Hagrid uwielbiał wredne bestie."

"Mała rada, Ted. Hermiona nie je mięsa, więc jeśli zabierzesz ją do jednej z tych knajp, w których podają steki tak słabo wysmażone, że jeszcze muczą, gdy zaczynasz je kroić, to kompletnie zniweczysz swe szanse dobrania się jej do majtek. "

"Potter, jak można się było spodziewać, okazał się zwolennikiem przytulania (co mogło zostać uznane za dość szczęśliwy zbieg okoliczności, bo Draco był raczej nogą w przytulaniu, za to doskonałą przytulanką)."
Kasia Offline

Postprzez Mee Lord » 20 sie 2016, o 11:19

MargotX, do dramione nie mogę się przekonać. Mam na koncie dwa przeczytane z czego jedno było naprawdę przyjemne, ale gdy pojawia się Harry, wspominają o nim albo rozmawia z Draco, to wtedy całe moje jestestwo krzyczy, bo nie ma drarry.
Z nickiem jest dziwna sprawa. Ja, jako jedyna, czytam "melord", inni zawsze wyskakują z "milord". ^^
Kasiu, wzbraniałam się przed drarry rękami i nogami, ale diabeł okazał się silniejszy. No i nie miałam, co czytać. :)
Mee Lord Offline

Postprzez lolitte » 20 lis 2016, o 19:43

Cóż, po paru dobrych latach kręcenia się po forum bez konta niczym creepy stalker zdecydowałam się coś z tym zrobić. Witam wszystkich, z tej strony lolitte i jestem uzależniona od drarry od 6 lat :D
Scorpius:
So how did you and dad meet?

Draco:
*sighs and leans on his hand* It was at a robes shop. He spent the entire time staring at me and babbling and fell in love with me at first sight?

Harry:
*starts laughing so hard coffee comes out his nose* Liar! You climbed a FUCKING tree!!!

Obrazek
Slytherin pride
lolitte Offline

Postprzez MargotX » 22 lis 2016, o 19:16

lolitte - powitać nowego szaleńca drarry zawsze miło. Oby pojawianie się co jakiś czas nowych drarrystek było dobrym prognostykiem dla nowych drarry :)
MargotX Offline

Postprzez Kotka Książęca » 16 lut 2017, o 20:04

Ekhem.
Post tutaj już jest, ale... miałam trzynaście lat, proszę tego nie liczyć. Czasy w którym podawałam się za Kotkę przeminęły już dawno. Aktualnie, siedemnastoletnie monstrum, Eri, ewentualnie Erick tudzież Eriś. Dużo się zmieniło. Witam ponownie.
Zagram w dobrą grę, poczytam coś ciekawego, napiszę coś porządnego, pośmieję się. Pooglądam dobry serial. P
Jestem.
you are filled with determination.
Kotka Książęca Offline

Postprzez Vayne » 29 cze 2017, o 00:22

Witajcie!

Mam na imię Zosia i właśnie skończyłam gimnazjum. Lubię późną jesień, całą zimę i wczesną wiosnę. Nie przepadam za latem, więc aktualnie kisnę w swoim zasyfionym pokoju. (Przez całą zimę, późną jesień i wczesną wiosnę robię dokładnie to samo, jednak w cokolwiek lepszym humorze).

I co najważniejsze: od grudnia jestem absolutnie zakochana w DRARRY FANFICTION!

Przeczytałam już większość opowiadań na tym forum (i nie tylko), lekceważąc przy tym sporą ilość ostrzeżeń (nie żałuję) i od kilku miesięcy przymierzam się do uzupełnienia moich niemałych zaległości w komentowaniu. Postaram się zacząć w te wakacje, jednak z powodu tego, że znam siebie dość dobrze - jestem zwykłym leniem ze sporymi skłonnościami do dramatyzowania, poddawania się i zawodzenia innych - nie obiecuję, że coś z tego wyjdzie.

Poza tym mam równie wspaniały, co dalekosiężny plan polegający na podszkoleniu moich marnych umiejętności pisarskich i translatorskich, a (za jakieś pięć, góra dziesięć ;) lat) kiedy będą już na poziomie... na właściwym poziomie, to przetłumaczę kilka anglo- lub rosyjskojęzycznych fanfiction. Bo uwielbiam tłumaczyć! :D

Prawda, że plan całkiem dobry? :devil:

A jeśli chodzi o to, jak się tu znalazłam... hm, wygląda na to, że uciekłam z Wattpada (już tam nie wrócę). :devil:

No i powinnam napisać tego posta pół roku temu. :whistle:

Pozdrawiam, Vayne
you always wanted to believe
just ask and you'll receive
beyond your wildest dreams
Vayne Offline

Postprzez stain » 29 cze 2017, o 22:04

Kotka Książęca i Vayne, witajcie! :D

Korzystając z okazji, sam się przywitam, bo w sumie mimo że mam tu konto już od jakiegoś czasu, to nigdy się oficjalnie nie przywitałem w tym wątku. :whistle:
Past the end of this cold winter
Until the spring comes again
Until the flowers bloom again
Stay there a little longer
Stay there
stain Offline

Postprzez Anonimowa » 22 sty 2018, o 19:05

Cześć wszystkim, ja jestem Anonimowa :D Zaglądam na to forum od wielu lat, jednak do tej pory byłam raczej "cichym" wielbicielem.

Fanfiction czytam już ponad dekadę. Myślałam, że z tego wyrosnę, ale to jednak nie takie proste ;) Cieszę się, że są jeszcze miejsca, gdzie drarrystki mogą wymienić się myślami :) Ja wracam do fandomu po długiej nieobecności (życie różnie plecie, same wiecie, taki RYM :D), nadrabiam zaległości itd.
Sama czasami piszę (z bardzo różnym skutkiem), może jak dojrzeję emocjonalnie to coś zamieszczę ^^
Live until we die

"- Potter, ty mała kupko gryfońskiej odwagi i ani krzty rozumu."
Anonimowa Offline

Postprzez @si@ » 30 sty 2019, o 15:59

Witajcie
Jestem nowa na forum (oficjalnie, bo podglądałam Was już jakiś czas), ale siedzę w fandomie od ładnych kilku lat i uwielbiam drarry.
Dla mnie to miejsce jest jak nieodkryta biblioteka w wielkiej bajkowej posiadłości. Najpierw zachwyt, że takie miejsce w ogóle istnieje, potem chaotyczne przeglądanie na szybko tekstów, które przykują wzrok tytułem i w końcu pełne rozleniwionej ekscytacji odkrywanie nowych zakamarków.
Mimo że, jak widzę, forum trochę przymiera, to dobrze, że jest.
@si@ Offline

Poprzednia strona

Powrót do Wszystko o nas i nie tylko