[M] [T] Bzykanie

urodzinowo dla Margot :*

Teksty poświęcone parze Harry/Draco.

Postprzez Veldrin » 30 maja 2013, o 22:08

Łaaaa, całkiem niezłe i jak na krótki tekst, scena erotyczna jest bezbłędna. Moja wyobraźnia pracuje jak szalona, za co bogu niech będą dzięki :D
Również wiedziałam, że któryś z nich zatłucze Skeeter, no bo to się nie mogło inaczej skończyć. Poza tym kto lubi jak mu bzykanie przeszkadza w... bzykaniu xD :D
Nie wiem co jeszcze napisać, a nie chcę pisać głupot, więc nie napiszę już nic :D

Pozdrawiam :)
- Chciałbym z tobą pogadać, Draco.
- To dobrze, bo gdybyś tak od razu chciał się na mnie rzucić i przelecieć pod ścianą, musiałbym stanowczo powiedzieć 'nie'. Nie jestem taki łatwy. - Draco namyślał się chwilę, taksując Harry'ego wzrokiem. - Kłamałem. Jestem łatwy. Możesz mnie przelecieć bez gadania.
Veldrin Offline

Postprzez @si@ » 30 sty 2019, o 17:56

Świetny dialog... Draco jest tu taki Malfoy'owski, lubiący się pastwić, cieszący z przewagi... Do Harry'ego mi to zachowanie jednak trochę nie pasuje, widzę go jako znacznie bardziej zawstydzonego (ale cóż o gustach się nie dyskutuje).
Aevenien napisał(a):— Jesteś pewien?
Draco…
— Absolutnie pewien?
Proszę.
— Żadnych wątpliwości?
— Draco! Pieprz mnie! — warknął Potter.

Ale końcówka rozwaliła mnie najbardziej! :hahaha: Cudo, cudo, cudo. Czyli nie tylko ja chciałam to zrobić! Draco został moim bohaterem :)

— Co to było? Czemu przestałeś? — wydyszał Harry.
Draco skrzywił się z obrzydzeniem.
— Jakiś ohydny robak siedział na stoliku.
— Och. — Potter powiercił się na łóżku, oddychając ciężko. — Zatłukłeś go?
Malfoy wydął wargi z niesmakiem, patrząc na swoją dłoń, i wytarł zieloną maź o prześcieradło.
— Tak, zatłukłem.

Ogólnie wielkie dzięki za tego ff. Świetnie się przy nim bawiłam. Oklaski za wykonanie i niebanalny pomysł.
@si@ Offline

Poprzednia strona

Powrót do Drarry