[D] [T] Gorliwy uczeń (PPD)

Teksty poświęcone parze Harry/Draco.

Postprzez formica » 13 gru 2010, o 00:08

W ramach poniedziałkowych pocieszaczy taki mały obrazek. Mam nadzieję, że Wam też się spodoba. Za betę dziękuję serdecznie Kaczalce.

Autor: NoveberSnowFlake
Tytuł oryginału/link: The Eager Student
Zgoda: brak odpowiedzi

Gorliwy uczeń

Kiedy Draco pochylił się i zasyczał mu do ucha, Harry podskoczył, wylewając herbatę na swoje kolana.
     — Co robisz?!
     Draco spojrzał na niego z urazą.
     — Uczę się wężomowy.
     — Wężomowy? Od kogo?
     — Od ciebie.
     — Ode mnie?
     Draco przysunął się bliżej i przebiegł mu ręką po udzie.
     — Zawsze syczysz, kiedy się kochamy. Założę się, że świntuszysz.
     — Eee, no cóż. — Harry poczerwieniał.
     — Mnie przecież możesz powiedzieć — zamruczał Draco.
     — Powtarzam tabliczkę mnożenia — bąknął Harry, spuszczając wzrok.
     — Co?! Tabliczkę mnożenia?!
     — Nie chciałem za szybko dochodzić.
     — A ja przez cały ten czas myś…
     — Podkręcało cię to, prawda? I kto powiedział, że matematyka nie jest podniecająca?
No light, no light in your bright blue eyes
I never knew daylight could be so violent
A revelation in the light of day
You can choose what stays and what fades away...
formica Offline

Postprzez Aevenien » 13 gru 2010, o 00:14

Iiiiiiiiiiiiiik!
— Uczę się wężomowy.
— Wężomowy? Od kogo?
— Od ciebie.
— Ode mnie?

Czyż Harry nie jest kochany? Taki nieogarnięty xD
Zawsze wiedziałam, że matma nie jest taka zła i proszę, miałam rację. Harry był zadowolony, Draco też, a teraz ja mogę się pośmiać :) Co prawda dalej uważam, że jest jeszcze niedziela, ale rano sobie przypomnę o tym i będę pocieszona. I jak patrzę na tę śniego-deszczo zamieć za oknem... Brrrr

Dzięki For za pocieszacza i widzimy się za tydzień? :D
Z Mackami nie ma żartów :mackigreen:

"Law school," Arthur says. "Law school gets everybody in the head. That's, you know. That's the whole point. Of law school."

Mostly, I exist in a state of denial about the denial. My head is a complex place, okay?
Aevenien Online

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez Miss Black » 13 gru 2010, o 00:57

Ej, jak to tabliczka mnożenia?! Toż to profanacja wężomowy. I tak, mnie również zachwyciło to wszechstronne nieogranięcia Harry'ego.

Hej! Półtoralinijkowiec! :pala:
A.

Uprasza się Moderatorstwo o nie czepianie się. Kurczę, to prawie 10% tektu (dzięki Akame :przytul: ). Ale skoro nalegasz mogę machnąć mini-elaborat. Dobra nie mam weny. Jestem po 3 dniu pracy po 12h, ale to już offtop z kolei. Może jednak zostanę jednym z tych cichych użytkowników, kryjących się w cieniu. Przynajmniej nikt mi bejzbolem nie zamacha przed twarzą.

No spokojnie spokojnie, to był żarcik taki. Sceniczny XD Bo ja kocham tę emotkę, no :whistle:
A.
Ostatnio edytowano 13 gru 2010, o 01:27 przez Miss Black, łącznie edytowano 2 razy
CALM YOUR MIND MY FRIENDS AND DON'T BE AFRAID TO DREAM A LITTLE BIGGER!
Miss Black Offline

Pack Mom

Postprzez Akame » 13 gru 2010, o 01:10

Oj tam, tekst krótki to i komentarz MB krótki ;)
— Co?! Tabliczkę mnożenia?!
— Nie chciałem za szybko dochodzić.

Tabliczka mnożenia? Hmm... o zakonnicach słyszałam, o żółwiach na Antarktydzie sama kiedyś pisałam, ale tabliczka mnożenia pojawia się po raz pierwszy :D
Biedny Draco, takim czymś to można zabić potencję :lol2:
Harry jak zwykle uroczo bezpośredni.

Dzięki za poniedziałkowy pocieszacz :*
"Żaden sąd by nas za to nie skazał. Ty jesteś sławny, a ja bogaty. Jesteśmy młodzi i lekkomyślni. Musimy popełniać zbrodnie i umykać przed konsekwencjami. To nasz społeczny obowiązek."
Akame Offline

White Ferret

Postprzez daimon » 13 gru 2010, o 01:17

Zapomniałam, że już poniedziałek xD Uwielbiam poniedziałki!!! (Drarry naprawdę miesza ludziom w głowach!) Boskie drabble! Podniecająca matematyka!
— Podkręcało cię to, prawda? I kto powiedział, że matematyka nie jest podniecająca?

Dziękuję za pocieszasz. Chociaż jak tak dalej pójdzie to będziemy potrzebować pocieszacz wtorkowy, dla najsmutniejszego dnia, który rozpoczyna cały tydzień oczekiwania na kolejne PPD :P

Branocka
[Emmet,Micky&Ben watching Brian&Justin dancing]
Em:Am I seeing,what I think I'm seeing?
Ben:Yes you are seeing it.It's the most historic reunification since Germany.
Em:What happened to the fiddler?
Micky:He fell off the roof!
daimon Offline

Sunshine

Postprzez Miris » 13 gru 2010, o 02:10

Łiiiiiik! Matematyka w drarry <333. Mój ukochany przedmiot i to do tego w takim kontekście :lol:.

Boskie. Potter powtarzający tabliczkę mnożenia :lol:. Ona już nigdy nie będzie dla mnie wyglądać tak samo, srsly.

Ciekawe jak teraz będzie wyglądał ich seks, skoro Draco już wie, że to tabliczka mnożenia :P *turla się*

Tłumaczenie bardzo ładne, choć trudno ocenić po takim malutkim kawałku :D.
Drarrytozuoaleitakjekocham.
Miris Offline

Postprzez tifa » 13 gru 2010, o 10:15

Tabliczka mnożenia?! Cały Potter... Swoją drogą całkiem niezły pomysł, nie wpadłabym na to.

Biedny Draco, sex już nigdy nie będzie taki sam.
Ale tym tekstem Harry mnie zabił:

Bardzo króciutko, ale za to jak przyjemnie... :mrgreen:

Pozdrawiam,
tifa
"The only real voyage of discovery consists not in seeking new landscapes but in having new EYES"
tifa Offline

Postprzez Ew. » 13 gru 2010, o 12:32

O Merlinie, chyba umarłam! *umiera*
W każdym razie zaczęłam lubić matematykę :lol2: No, dobra, nie lubię jej dalej, ale drabble jest naprawdę świetne, co, oczywiście, nie jest zasługą matematyki, tylko nieogarniętego Harry'ego i Draco, który, jak zwykle zresztą, musi wiedzieć wszystko. Ciekawe, czego jeszcze miałby ochotę się nauczyć? :whistle:
No, cóż, więcej takich przyjemnych tekstów proszę! :D
Pozdrawiam,
Ew.

P.S. I może jeszcze mała perełka, hm?

:devil:
"I`m worse at what I do best
And for this gift I feel blessed.
Our little group has always been
And always been until the end."
Smells Like Teen Sprit, Nirvana
Ew. Offline

Postprzez Its » 13 gru 2010, o 21:37

Syczący Potter musi być całkowicie podkręcający. XD No i Draco, Draco, Draco! Tak cudownie uroczy <a podobno Malfoy'owie nie są uroczy> i za razem obezwładniający. Całość jak najbardziej pocieszająca. W końcu jeden uśmiech więcej to zawsze jeden uśmiech, szczególnie po takim poniedziałku.
Matematyka nie jest podniecająca, ale jeśli chodzi o fizykę... cóż. XD
Kwikam i znikam. :splywa:
It.
Its Offline

Postprzez Luna » 13 gru 2010, o 22:38

Matematyka!?
:lol2:
Nie no, matematyka w drarry to przesada xD. Chociaż wydawałoby się, że takie połączenie nie ma racji bytu. A jednak xD.

Biedny Draco :(. Lepiej by było dla niego gdyby nadal żył w złudzeniu, że to świntuszenie xD.
Kocham nieogarnięcie Harry'ego. To jedna z moich ulubionych jego cech. A tutaj jest naprawdę dobrze pokazana.

Ja mówię, że nie jest! xD
Chociaż przez to drabble jestem tego odrobinę mniej pewna niż wcześniej... o.O
Luna Offline

Postprzez Nathali » 14 gru 2010, o 22:33

Jak ja lubię wątek z Malfoyem, który nie potrafi się oprzeć wężmowie, która jest dużo lepsza niż jakiś francuski! *przypomniała sobie avatar mówiący o czymś zupełnie odwrotnym*
Btw, Harry naprawdę mógł wymyślić jakieś kłamstwo. Po co on się w ogóle przyznawał? Przez niego Draco już nigdy nie będzie odbierał wężmowy tak samo. Jak tylko ją usłyszy pomyśli o tabliczce mnożenia, ciągach, macierzach, czy innych bzdurach i zdecydowanie nie będzie wtedy odczuwał podniecenia. Harry, ale z ciebie matoł.

Dziękuje za ten pocieszacz.
Nathali Offline

Postprzez Selenia » 30 sty 2012, o 16:07

O matko moja, kocham to! Z tym pocieszaczem to trafiłaś w dziesiątkę.
Siedziałam sobie ze słuchawkami na uszach i zastanawiałam się, czym by tu jeszcze poprawić sobie humor. A niektóre z Was pewnie wiedzą, że jedną z rzeczy które mogą być idealne jest drarry :) Tak więc weszłam na forum i trafiło na tego cudownego drabble'a. Dziękuję za niego :)
Po prostu nie mogę spać i jeżeli nie zrobię czegoś z rękami, skończy się na następnym papierosie, a moje płuca już teraz mnie nienawidzą.
Selenia Offline

Postprzez Kira.Lupus » 30 sty 2012, o 16:55

Haha "I kto powiedział że matematyka nie jest podniecająca?" xD
Obrazek
"- Jeśli on cię zabije, nie znajdę takiego miejsca na ziemi, w którym by mnie nie znalazł.
Wiedziałem, co dostaję w pakiecie z moim Złotym Chłopcem.
Nie waż się więc, odbierać mi tych kilku miesięcy, może nawet dni, które nam zostały."
Kira.Lupus Offline

Postprzez xBellax » 1 lut 2012, o 21:12

Już nigdy nie spojrzę na matematykę tak jak przed przeczytaniem tego drabble'a xD A szczególnie na tabliczkę mnożenia ;) Świetnie napisane :D
xBellax Offline

Postprzez CrazyCry » 2 lut 2012, o 20:22

Jak mogłam tego do tej pory nie skomentować? ;o Nigdy sobie tego nie wybaczę. No dobra, jak skomentuję.
Drabble są krótkie, więc posty pod nimi też mogą takie być, prawda? ^^
Bardzo fajny tekścik. Jest czwartek, a ja już wcale nie mam energii, więc poniedziałkowy pocieszacz drarrowy się przyda. Słucham właśnie jak siostra kłóci się z mamą i zaraz szlag mnie trafi.
Nie lubię matmy, a ona mnie prześladuje, nawet na forum! Do czego to doszło... Bardziej podobałaby mi się wersja świntuszenia w wężomowie, ale ostatnia wypowiedź Harry'ego ostatecznie mnie przekonała :D
Pozdrawiam i życzę weny.
Aerobic -> aerobik
Fanfic -> fanfik
Nie fanfick x.x
Fanpage "Effeminate boys"
CrazyCry Offline

Następna strona

Powrót do Drarry