[M][T] Drarry - jak to się zaczęło, historia prawdziwa (PPD)

Teksty poświęcone parze Harry/Draco.

Postprzez antisocial_S » 8 gru 2010, o 06:12

To powinien byc prolog do długaśnego i cudownego ficka, na który My- drarrystki, czekamy. Podobało mi się, ale za mało wszystkiego: Harry'ego, Draco i wszystkiego innego. Żądam kontynuacji, albo zrobię piekło.

Z poważaniem,

anti_S
antisocial_S Offline

Postprzez Aly » 1 lut 2011, o 18:13

Aev, tytuł jest genialny! Rozpływam się.
Będzie krótko bo nie ma co się rozpisywać. Miniaturka bardzo mi się spodobała. Tylko szkoda, ze to nie jest początek jakiejś dłuższej historii, naprawdę tekst domaga się kontynuacji.
No... no... ale żeby z Hagridem? Albo z Ronem i Hermioną (razem!)?
Jak dla mnie to Draco już wygrał `Konkurs na Boga Seksu Slytherinu` i należy mu się nagroda w postaci gryfońskiego chłopaczka.

[Pierwszy post na przeniesionym forum (tak poza tym dziewczyny świetna robota).]
Aly Offline

Postprzez CrazyCry » 4 lut 2012, o 20:27

Ochjej, czytałam to na jakimś innym forum, a natknąć się na ten tekścik ponownie to miód na moje zdrarryzowane serce po kłótni z kumpelą. Kocham takiego Dracona. Kocham Twoje tłumaczenia. Kocham takie rewelacyjne maleństwa.
"Draco zmarnował za dużo czasu na uwodzenie Kingsley’a Shacklebolta. Chociaż kiedy pomyślał o wspólnie spędzonej nocy, nie mógł tego żałować."
Uh, straszna wizja. Nie, żebym nie lubiła czarnych. Bardzo ich lubię, ale on jest za stary o_O. I za brzydki.
No to do boju, Drejkoł! <3
Aerobic -> aerobik
Fanfic -> fanfik
Nie fanfick x.x
Fanpage "Effeminate boys"
CrazyCry Offline

Postprzez moaner » 5 lut 2012, o 23:26

Jutro poniedziałek, a ja nie muszę iść na uczelnię. Mimo to przyjemnie było sobie poprawić nastrój tym cudeńkiem. Ale aż się ciężej na sercu robi z myślą, że to tylko tyle, że dalej nie będzie. Choć z drugiej strony na tym pewnie polega urok tego tekstu. Tytuł uważam za stuprocentowo trafny, lepszego wymyślić się nie da!
McGonagall była warta czterdzieści dwa punkty w ludzkiej postaci, ale już tylko trzydzieści trzy jako kot.
Musiałam przeczytać to kilka razy. I dalej nie mogłam uwierzyć. :D Ach, taki konkurs na boga seksu w Slytherinie to fajna sprawa. ]:->
moaner Offline

Postprzez Selenia » 6 lut 2012, o 00:28

No ludzie no. Siedzę sobie spokojnie, czytam tą miniaturkę jedząc kogel-mogel. Ok, przebrnęłam - pomimo jednego napadu śmiechu nic się nie stało, aż tu nagle, przy czytaniu komentarzy...

victen napisał(a):Ciekawe, gdzie w tej punktacji znalazłby się Voldemort i Nagini :D

victen, na jaja Merlina! Przez Ciebie moja wyobraźnia poleciała tam, gdzie nie wolno i w rezultacie oplamiłam sobie moją ulubioną kamizelkę :sciana: (chyba nie muszę mówić kogo z kim sobie wyobraziłam?) Ugh, okropna wizja.

Miniaturka ciekawa, ale za krótka, a szkoda:)
Taa, Pansy ma rację - to tylko mały, nieistotny szczególik :lol2:
Po prostu nie mogę spać i jeżeli nie zrobię czegoś z rękami, skończy się na następnym papierosie, a moje płuca już teraz mnie nienawidzą.
Selenia Offline

Postprzez BigBang » 23 cze 2012, o 12:52

Przepraszam czy jest na sali lekarz? Potrzebuję tlenu! :mrgreen:

Oczywiście wszystko musi zacząć się od pokręconych Ślizgonów i zakładu. Wymiękłam już przy ojcu Draco. Nie no na pewno nie miałby nic przeciwko żeby uwieść własnego ojca w końcu zakład to zakład... xD
— Nieistotne szczegóły. A teraz marnujesz swój czas rozmawiając ze mną, zamiast kogoś pieprzyć.

Ostatnio zdarzają mi się same nad wyraz rozrywkowe Pansy, które wręcz ubóstwiam i chętnie sparowałabym z Ronem.
Pomysł na to, że Blaise i Draco muszą "zaliczyć" osoby z listy, by wygrać zwalił mnie z nóg. Oczywiście spodziewałam się po Draco wyrafinowania i potrzeby sprawdzenia się, stąd brak mojego zdziwienia, że wybierał tylko osoby, które były "nie do zdobycia".
Staram się odrzucić wizję McGonagall jako kota z punktacja 30. Nie chcę nawet myśleć, czy Blaise, który postawił na ilość dopisał ją na swoją listę.
Przy Ronie i Hermionie parsknęłam śmiechem. Bierzesz jedno drugie w pakiecie xD
No i bezcenne porównanie Pottera do znicza.
Bezbłędna miniaturka.
Jestem skłonna uwierzyć, że to właśnie od tego się zaczęło :gleba:
Dziękuję pięknie za wybór tekstu i tłumaczenie,
pozdrawiam BeBe
Obrazek Obrazek Obrazek
BigBang Offline

Postprzez Veldrin » 10 gru 2012, o 16:47

Konkurs na Boga Seksu Slytherinu? Padłam po przeczytaniu tego tekstu, a ten z ojcem Malfoy'a również był niezły :)

Draco zmarnował za dużo czasu na uwodzenie Kingsley’a Shacklebolta. Chociaż kiedy pomyślał o wspólnie spędzonej nocy, nie mógł tego żałować.

Przy tym myślałam, że spadnę z krzesła, ale jakoś się obroniłam przed niszczycielskim przyciąganiem ziemskim i zdołałam doczytać do końca :D Kiedy Draco czytał nazwiska swoich potencjalnych kochanków, nie mogłam pohamować chichotu. Hagrid, McGonagall w swojej postaci lub w formie kota :D Myśl o Ronie i Hermionie w łóżku z Draco (jednocześnie!) była chyba najokropniejszą ze wszystkich :hahaha:
No i w końcu pan Potter ;) Faktycznie Blaise może pieprzyć na prawo i lewo, bo kto może przebić wspaniałego wybawiciela? Chyba tylko Voldemort :diablo:
- Chciałbym z tobą pogadać, Draco.
- To dobrze, bo gdybyś tak od razu chciał się na mnie rzucić i przelecieć pod ścianą, musiałbym stanowczo powiedzieć 'nie'. Nie jestem taki łatwy. - Draco namyślał się chwilę, taksując Harry'ego wzrokiem. - Kłamałem. Jestem łatwy. Możesz mnie przelecieć bez gadania.
Veldrin Offline

Postprzez pindolino » 23 mar 2016, o 19:09

Ja chce dalej! To aż się prosi o kontynuacje poważnie :/
pindolino Offline

Postprzez Y_bunny » 1 kwi 2016, o 17:27

Boskie! Uśmiałam się po pachy! Szkoda, że to one shoot! :D
Y_bunny Offline

Postprzez Potomkini_Salazara » 17 sty 2018, o 17:39

Hmmm. Ciekawe, ciekawe. Krótkie, wręcz za bardzo, ale zawarłaś w tym cały sens miniaturki, vo w większości udaje się nielicznym, na pewno nie mi, za co mam do ciebie szacunek :mackigreen:
Potomkini_Salazara Offline

Poprzednia strona

Powrót do Drarry