Szukam Drarry

Czyli Wasze pytania, pomysły i uwagi.

Postprzez Madame_Malfoy » 17 wrz 2014, o 23:52

Pomóżcie mojej biednej osobie! Prooooszę....
Dawno temu czytałam Drarry w którym:
- (początek) Draco zostawił swoją córkę Wiktorię pod opiekę Harry'ego
- (kilka rozdziałów później) Narcyza, Wiktoria i Draco zamieszkują w domu wujostwa Pottera
I tyle pamiętam. Mam nadzieję, że ktoś będzie wiedział co to za Drarry, bo naprawdę kochałam to opowiadanie. ♥♥♥♥♥
Madame_Malfoy Offline

Postprzez diesirae » 17 wrz 2014, o 23:53

Tajemnice?
"I'm, er, Harry Potter. And my intellect hasn't really progressed from the age of twelve. I really like, um, Quidditch, and also, evil is bad. Hermione's really more into the brainy stuff. Thank you for your time."
Obrazek

"- It's complicated
- I love complicated"

diesirae Offline

Mistrzyni Zlotów

Postprzez Aevenien » 18 wrz 2014, o 00:51

Na bank Tajemnice :)
Z Mackami nie ma żartów :mackigreen:

"Law school," Arthur says. "Law school gets everybody in the head. That's, you know. That's the whole point. Of law school."

Mostly, I exist in a state of denial about the denial. My head is a complex place, okay?
Aevenien Online

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez Madame_Malfoy » 18 wrz 2014, o 12:55

Bardzo dziękuję :)
Madame_Malfoy Offline

Postprzez Madame_Malfoy » 23 gru 2014, o 11:53

Dżizasss... Już drugi raz proszę was o pomoc. Mam gorszą pamięć niż moja babcia. Powinnam pić jakieś witaminki, lub inne medykamenty.
Szukam drarry, w którym Draco pragnął zrobić eliksir niewidzialności. Pomylił receptury i uwarzył eliksir miłości. Jako że pierwszą osobą, którą zobaczył po jej wypiciu był Harry, to Malfoy się w nim zakochał. Potter postanowił mu pomóc. Draco rozpaczliwie pragnął jego bliskości, lecz Harry go odpychał.
Mam nadzieję, że ktoś zapamiętał taki fanfic i może mi podpowiedzieć. Nie bijcie też za mocno, to wina mojej pamięci złotej rybki. ;)
Madame_Malfoy Offline

Postprzez NewBroomstick » 23 gru 2014, o 14:19

To Na zawsze twój Rhysenn
This owl will self-destruct in five seconds
NewBroomstick Offline

Postprzez Glen » 3 sty 2015, o 23:23

Post przeniesiony. Temat już istnieje. Nie ma potrzeby zakładania nowego. lilyan

Na początek - witam, to mój pierwszy post :)
Szukam drarry w języku polskim i nigdzie nie mogę go znaleźć..
Zaczyna się "opowieścią" o opuszczonym domu, którego ludzie się obawiają. Dochodzą z niego wycia, płaczki i nikt tam się nie zbliża.
Następnie akcja przenosi się do Draco, który jest już stary, ma zmarszczki. W trakcie opowiadania wychodzi na jaw, że Harry nie żyje a Draco zapatrzony jest w Zwierciadło (wszyscy wiemy jakie ;)). Harry dla niego wciąż jest młody. Wg Draco uczy w Hogwarcie.
Opowiadanie kończy się takim podsumowaniem tej pierwszej "opowiastki". Grób Harrego znajduje się za tym nawiedzonym niby domkiem, Draco codziennie tam idzie, płacze i wraca do Zwierciadła.
Jest to krótkie drarry.
Pomoże ktoś?
Glen Offline

Postprzez narumon » 4 sty 2015, o 01:53

Pozory, Kariviel ?
narumon Offline

Postprzez Glen » 4 sty 2015, o 13:55

Tak, dziękuję :*
Glen Offline

Postprzez Izzie » 5 lut 2015, o 23:13

Okej, koleżanka szuka drarry, które kiedyś czytała i podała mi następujące informacje:

Tekst, w którym Draco składa ślub milczenia, aby zdjąć klątwę z Pottera. I Malfoy był tam mugolskim modelem. Draco chciał zdjąć tę klątwę, ponieważ została rzucona na Harry'ego przez Lucjusza. A że zmarł, nie mógł jej zdjąć. I Draco zakumplował się z Deanem, który go rysował. A Harry przez tę klątwę albo przeklinał i obrażał wszystkich cały czas, albo mówił prawdę w dosadnych słowach.

Ktoś, coś...? ;)
Perfect combinations are rare in an imperfect world.
ObrazekObrazekObrazek
Sometimes there are things you wouldn't think would be a good combination that turn out to be the perfect combination.

Obrazek
Izzie Offline

Postprzez Aevenien » 5 lut 2015, o 23:18

Oczywiście, to Tysiąc pięknych rzeczy, tłumaczone przez TEAM DRARRY :D
Z Mackami nie ma żartów :mackigreen:

"Law school," Arthur says. "Law school gets everybody in the head. That's, you know. That's the whole point. Of law school."

Mostly, I exist in a state of denial about the denial. My head is a complex place, okay?
Aevenien Online

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez Izzie » 5 lut 2015, o 23:27

Dzięki, Aev! :serce: To też kiedyś doczytam. ;D
Perfect combinations are rare in an imperfect world.
ObrazekObrazekObrazek
Sometimes there are things you wouldn't think would be a good combination that turn out to be the perfect combination.

Obrazek
Izzie Offline

Postprzez oczarowana » 2 mar 2015, o 15:36

Poszukuję drarry, o którym nie pamiętam zbyt wiele, poza tym, że dosyć ważnymi postaciami byli również Pansy i Blaise. Pamiętam, że utrzymywali oni ze sobą kontakty seksualne i była dosyć rozbudowana scena, w której cała trójka [Draco, Blaise i Pansy] uprawia seks. Niedługo potem Blaise chyba wyjechał na koniec świata. Czytałam ten tekst w języku polskim, ale to mogło być tłumaczenie. Będę wdzięczna za każda pomoc :)
oczarowana Offline

Postprzez SzmaragDrac » 2 mar 2015, o 16:32

"Do diabła z nienawiścią". Plus istnieje sequel "Prezent ślubny". To na pewno to ;)
Zaglądam tu rzadko, częściej można mnie złapać na Forum Mirriel pod tym samym nickiem.
Moje ao3.
SzmaragDrac Offline

Postprzez Madzia » 6 mar 2015, o 02:15

Post przeniesiony. lilyan

Jakiś czas temu trafiłam na ff. Nie jestem pewna, ale w 90% to było drarry. Draco był szpiegiem, a potem w Hogwarcie miał przejść jakiś rytuał żeby pokazać, że jest po stronie dobra. Nie pamiętam dokładnie kto uczestniczył w rytuale, ale na pewno był tam Harry. Rytuał był bardzo bolesny. To wszystko co zapamiętałam, ale nie zapisałam adresu. W sumie nie wiem czemu, ale normalnie zaznaczam.
Madzia Offline

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kto pyta, nie błądzi