Wydanie książek o drarry

Czyli Wasze pytania, pomysły i uwagi.

Postprzez Aevenien » 5 cze 2012, o 23:41

No ale nie? Wyrównujesz, klikasz znajdź zamień i done?
Z Mackami nie ma żartów :mackigreen:

"Law school," Arthur says. "Law school gets everybody in the head. That's, you know. That's the whole point. Of law school."

Mostly, I exist in a state of denial about the denial. My head is a complex place, okay?
Aevenien Online

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez insane » 6 cze 2012, o 12:22

MB, to gratuluję, bo myślałam, że robiłaś to w drukarni. To na spryciarzach widziałam, zrobiłam i wyglądało to . . . :lol2: No. XD Hmm, czyli będę musiała się z tym pobawić trochę. :D
` Miłość jest wszystkim co istnieje,
To wszystko, co o niej wiemy

CZEKOLADOHOLIK
insane Offline

Postprzez Kasia » 6 cze 2012, o 14:31

Aevenien, to naprawdę nie są trzy kliknięcia: zazwyczaj na forach jest takie formatowanie, że zamiast znaku nowej linii jest to takie coś pośrednie: niby przenosi do nowej linii, ale ta zakończona będzie dociągnięta do prawej strony przy justowaniu. I te wszystkie znaki trzeba zamienić na entery (automatycznie się nie da - przynajmniej u mnie). A reakcja dialogów na nowy enter to jeszcze inna sprawa - ale to trochę zależy od edytora.
"Harry się odprężył. Nie było się w ogóle o co martwić. W końcu Hagrid uwielbiał wredne bestie."

"Mała rada, Ted. Hermiona nie je mięsa, więc jeśli zabierzesz ją do jednej z tych knajp, w których podają steki tak słabo wysmażone, że jeszcze muczą, gdy zaczynasz je kroić, to kompletnie zniweczysz swe szanse dobrania się jej do majtek. "

"Potter, jak można się było spodziewać, okazał się zwolennikiem przytulania (co mogło zostać uznane za dość szczęśliwy zbieg okoliczności, bo Draco był raczej nogą w przytulaniu, za to doskonałą przytulanką)."
Kasia Offline

Postprzez Aevenien » 6 cze 2012, o 15:33

Hm, nie wiem do końca o co Ci chodzi? Że jak klikniesz w wordzie to wyrównanie do obu stron, to się tekst rozjeżdża i są spacje długie między słowami?
Z Mackami nie ma żartów :mackigreen:

"Law school," Arthur says. "Law school gets everybody in the head. That's, you know. That's the whole point. Of law school."

Mostly, I exist in a state of denial about the denial. My head is a complex place, okay?
Aevenien Online

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez Miss Black » 6 cze 2012, o 21:37

Podejrzewam, że tak. Kasia, Aev ma na to sposób. Jak szła ta kombinacja?
CALM YOUR MIND MY FRIENDS AND DON'T BE AFRAID TO DREAM A LITTLE BIGGER!
Miss Black Offline

Pack Mom

Postprzez Unda » 21 cze 2013, o 00:49

Kasia napisał(a):Aevenien, to naprawdę nie są trzy kliknięcia: zazwyczaj na forach jest takie formatowanie, że zamiast znaku nowej linii jest to takie coś pośrednie: niby przenosi do nowej linii, ale ta zakończona będzie dociągnięta do prawej strony przy justowaniu. I te wszystkie znaki trzeba zamienić na entery (automatycznie się nie da - przynajmniej u mnie). A reakcja dialogów na nowy enter to jeszcze inna sprawa - ale to trochę zależy od edytora.

Można ten problem przeskoczyć dzięki Ctrl + F, jeśli się wie, jak go użyć. Poprawienie całego tekstu (nawet jeśli ma kilkaset stron), zajmuje najwyżej kilka minut. Napisz do mnie, jeśli jesteś zainteresowana, a ja wyjaśnię co i jak.

Miss Black, a co jeśli chcę nadruk na okładce? Przejść się z brystolem do drukarni? No i jak drukować, żeby wydruk się dobrze po kolei ułożył? Bo z tym mam największy problem. Da sie to jakoś pozaznaczać przy drukowaniu czy trzeba ręcznie wszystko zmieniać?
Unda Offline

Poprzednia strona

Powrót do Kto pyta, nie błądzi