.

Postprzez Purpura » 23 lip 2011, o 16:59

.
Ostatnio edytowano 23 lip 2011, o 20:55 przez Purpura, łącznie edytowano 1 raz
Purpura Offline

Postprzez Ferris » 23 lip 2011, o 19:47

Wiesz co, ten kawałek, który tu wrzuciłaś kompletnie do mnie nie przemawia. Nie wzbudza zainteresowania - czytając cały czas odpływałam myślami i musiałam czytac ponownie zdanie. Chodzi o to, że już od samego początku myśli się "acha, to już było... to też.. yhmm...", zwyczajnie nudno. Oczywiście musiało sie zacząc od lekcji eliksirów, czepiającego się Snapea i złośliwego Malfoya i przypadkowego dotyku rąk. Nic nowego. Nuda.
Co to jest od samego początku z tymi rodzicami? Jakby ktoś nie czytał HP to by sobie pomyślał, że Harry jest dopiero co po pogrzebie. Dziwne... I jakoś się to wszystko kupy nie trzyma.
Poza tym, kompletnie mi się nie podoba ten styl - nasuwa się myśl, że jesteś bardzo młodziutka. No ale pisz pisz... w końcu cwiczenie czyni mistrza ^^

Chłopak podniósł się z ławki, aby usiąść normalnie.

Poza tym, rozbawiło mnie to zdanie. To co on na tej ławce leżał, czy co?

Już wiedział, że profesor będzie w duchu usatysfakcjonowany z możliwości wytykania Harry’emu, po raz kolejny, jego błędów.

Serio, ale Snape nie musi chowac swojej satysfakcji w duchu. On swoją satysfakcję pokazuje. Wyraźnie.

Harry już miał wstawać, kiedy poczuł, że ktoś za nim staje. Osoba ta postawiła swoją dłoń tuż obok jego.

To mnie zabiło. A postawiona dłoń w szczególności <rotfl>

Pozdrawiam,
Ferr
"And if you go, I wanna go with you
and if you die, I wanna die with you
take your hand and walk away..."

Lonely day by System of a Down
Ferris Offline

Postprzez Unda » 23 lip 2011, o 21:50

I wystraszyłaś dziewczynę XD
Unda Offline

Postprzez Ferris » 23 lip 2011, o 22:37

Errr... No i teraz czję się winna :(
Purpuro! Nie powinnaś kasowac tego postu, ale wstawic następny, który byłby lepszy od poprzedniego.
Ja za mój pierwszy tekst zostałam zjechana z góry na dół, ale piszę czasami dalej i jest lepiej ^^
Kochana, ja wiem, że na początk jest trudno, dlatego powinnaś znaleśc sobie jakąś dobrą betę, która by Ci pomogła w pisaniu. Z doświadczenia wiem, że dobra beta, to jest krok do dobrego tekstu.
I nie zniechęcaj się kobieto! Pisz dalej! My komentujemy po to, żebyś mogła stac się lepsza! Więc wracaj z tym tekstem i pisz dalej!
Pozdrawiam,
Ferr
"And if you go, I wanna go with you
and if you die, I wanna die with you
take your hand and walk away..."

Lonely day by System of a Down
Ferris Offline

Postprzez Akame » 24 lip 2011, o 12:16

Tylko może następnym razem niech to nie będzie coś, co długością przypomina kwitek z pralni, bo na sam widok uciekłam, bez przeczytania chociażby jednego zdania.
Poza tym, co to za zachowanie? Krytyczny komentarz i od razu kasacja posta? To nie przedszkole, albo edytujesz, albo zupełnie usuwam temat.
I nie, ja nie krzyczę. Jeszcze.
"Żaden sąd by nas za to nie skazał. Ty jesteś sławny, a ja bogaty. Jesteśmy młodzi i lekkomyślni. Musimy popełniać zbrodnie i umykać przed konsekwencjami. To nasz społeczny obowiązek."
Akame Offline

White Ferret

Postprzez Nakago » 24 lip 2011, o 19:04

Akame napisał(a):Tylko może następnym razem niech to nie będzie coś, co długością przypomina kwitek z pralni, bo na sam widok uciekłam, bez przeczytania chociażby jednego zdania.
Ja przeczytałam pierwsze dwa. Po czym również uciekłam. Jak to szło? "Harry siedział na lekcji eliksirów"? Ja wiem, że Harry nie lubił eliksirów, ale czytając to zdanie, miałam wrażenie, jakby biednego Harry'ego zamknęli na tej lekcji w więzieniu. Drugie zdanie brzmiało chyba: "Jednak myślami błądził gdzie indziej" czy coś w tym stylu. Jak z karabinu maszynowego, krótkie serie (zdania) jedna po drugiej. To nie dla mnie.
Nakago Offline

Postprzez insane » 25 lip 2011, o 22:28

A jest szansa, żeby to gdzieś przeczytać? Czy już na zawsze usunięte? Bo ja nie zdążyłam. ; /
` Miłość jest wszystkim co istnieje,
To wszystko, co o niej wiemy

CZEKOLADOHOLIK
insane Offline

Powrót do Moderatornia