Z siatką na motyle

Postprzez Akame » 5 gru 2010, o 18:44

Zagłosowałam ;P I nie będę ukrywać jak ;> Powiem po prostu... Blemish kiedyś przeczytałam z przyjemnością, ale to było dawno temu, kiedy jeszcze nie miałam dużego wyobrażenia o tym jak naprawdę powinna wyglądać perełka (motyl? xD) Teraz na pewno nie zaliczyłabym go już do wybitnych. Nie po autorach, którzy pojawili się tutaj. Tłumaczenia Femme, Pir, Mayi, Z Herbaciarnią w tle, MKQ i kilka innych to prawdziwe perełki jak dla mnie. O! Trzeba odróżnić wybitne opowiadania, które ukażą się pod hasłem "Z siatką na motyle" od tych przeciętnych. Tyle ode mnie ;P
"Żaden sąd by nas za to nie skazał. Ty jesteś sławny, a ja bogaty. Jesteśmy młodzi i lekkomyślni. Musimy popełniać zbrodnie i umykać przed konsekwencjami. To nasz społeczny obowiązek."
Akame Offline

White Ferret

Postprzez Luna » 6 gru 2010, o 00:00

Co do Blemisha - ja go czytałam dawno temu i mi się bardzo podobał. Z tym, że wtedy nie znałam wielu innych genialnych ffów, więc teraz bym pewnie na to inaczej spojrzała. Co nie zmienia faktu, że ogromny sentyment jest i dlatego też Blemisha wymieniłam. No, ale upierać się nie mam zamiaru, no bo sprowadzanie czegoś wbrew sobie nie ma sensu...
Zagłosowałam na 'czemu nie'. Bo chciałabym, ale nic na siłę ;p.
Ach, i Mrocznej strony światła też nie będzie, to jest nieskończona, a ja jestem bardzo przeciwna zamieszczania nieskończonych opowiadań.

Prawda, też jestem przeciwna, ale.. Może ktoś zna tłumaczkę i wie czy byłaby możliwość przejęcia tłumaczenia? Bo naprawdę szkoda mi tego tekstu...
Luna Offline

Postprzez Sasame » 6 gru 2010, o 00:57

O, a niedawno rozmawiałam z moją mirrielową znajomą na temat Blemisha. I tu (niestety lub stety) muszę się zgodzić z Aevenien. Osobiście mi się ten fik w ogóle nie podobał i z ledwością dociągnęłam do, bodajże, dwudziestego rozdziału. Później porzuciłam lekturę - a to było na początku mojej fascynacji drarry, zanim jeszcze poznałam prawdziwe perełki. Nudna fabuła, błędy, styl boleśnie przeciętny... Choć jeśli komuś to do szczęścia potrzebne, to niech wisi na forum. Nie mnie decydować, jestem tylko jednym z wielu użyszkodników :mrgreen:
Sasame Offline

Postprzez Ew. » 6 gru 2010, o 18:48

Pewnie będzie nie na temat, ale nie mogę się powstrzymać: Mamy Światełko, mamy Światełko! *skacze do góry ze szczęścia* :lol2: Teraz tylko czekać na Węża! *wyszczerz* Aev, mówiłam już, że uwielbiam Cię za ten pomysł? ;)
"I`m worse at what I do best
And for this gift I feel blessed.
Our little group has always been
And always been until the end."
Smells Like Teen Sprit, Nirvana
Ew. Offline

Postprzez Yenna » 7 gru 2010, o 04:25

Aev za całą akcję Z siatką na motyle należą Ci się :poklon: i :Vial_of_Absinthe: lub co innego wolisz. Tyle dobrych tekstów, ze nie wiadomo, który pierwszy czytać.

Szczególne podziękowania :dziekuje: za mikołajkowy prezent w postaci „Światła …” i jego uzupełnienia
Yenna Offline

Postprzez Aevenien » 7 gru 2010, o 12:19

Dzięki dziewczyny :) Wężyka zaraz będę wklejać.
Yenna, ja odkąd mi powiedzieli, że właśnie takie zielone drinki pili w "Trzech świnkach" to się boję tego dotknąć XD Ale dziękuję!
Swoją drogą, jeszcze wyjaśnię sprawę z dwoma opowiadaniami i zamieszczę małe podsumowanie :)
Z Mackami nie ma żartów :mackigreen:

"Law school," Arthur says. "Law school gets everybody in the head. That's, you know. That's the whole point. Of law school."

Mostly, I exist in a state of denial about the denial. My head is a complex place, okay?
Aevenien Offline

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez Yenna » 7 gru 2010, o 14:13

:) W "Trzech świnkach" to Oni dość mocno z ilością "jakiś zielonych drinków" przesadzili (cokolwiek to było :wink: ), a ja tak tylko sybolicznie w ramach toastu za akcję
Yenna Offline

Postprzez Aevenien » 7 gru 2010, o 23:19

Tak, za akcję, a potem się obudzimy rano i będzie XD :lol2:

"Law school," Arthur says. "Law school gets everybody in the head. That's, you know. That's the whole point. Of law school."

Mostly, I exist in a state of denial about the denial. My head is a complex place, okay?
Aevenien Offline

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez Ew. » 10 gru 2010, o 20:14

Hm, mam kolejną propozycję ;) Co myślicie o "W słowach kłamców, w głupców snach" i sequele? (Nie wiem, czy przypadkiem nie mówiono o tym wcześniej, ale nie chce mi się czytać tych sześciu stron. Proszę o zrozumienie :lol2:)

EDIT: Albo "Jak pieprz i arbuz". :D
Ew. Offline

Postprzez Aevenien » 10 gru 2010, o 20:24

Mówiono, sprawa jest powiedźmy załatwiona, czyli najprawdopodobniej będzie, ale za jakiś czas.
Co to jest?

Aevenien Offline

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez Ew. » 10 gru 2010, o 20:29

Och, czyli będzie! To wspaniale :D
Co to jest "Jak pieprz i arbuz"? Hm, masz tutaj link: http://www.fanfiction.net/s/6247517/1/J ... rz_i_arbuz Osądzisz sama :lol2:
Ew. Offline

Postprzez Aevenien » 10 gru 2010, o 20:33

Ale za jakiś czas i nie na 100% :P Ale tak na 90% chyba tak :)
Ja nie mam czasuuuuu *tłumaczy*

Aevenien Offline

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez Ew. » 10 gru 2010, o 20:35

No, ale jak go znajdziesz, to przeczytaj koniecznie. Uwielbiam to opowiadanie, a szczególnie przysłowie "jak pieprz i arbuz" *chichocze* :D
Ew. Offline

Poprzednia strona

Powrót do Moderatornia