Przenosimy się na płatny serwer!

Postprzez Aevenien » 27 lis 2010, o 01:30

General error hasa sobie po forum jak gdyby nigdy nic, ale my mamy go gdzieś! Właśnie przelałam pieniążki na serer i jak tylko zrealizują przelew, a niestety będzie to pewnie dopiero w poniedziałek, to nasze kochane forum pomacha macką erorrowi i się wyniesie na tylko nasz serwer, gdzie żadne errrory, generalne czy nie, nam nie straszne!
Kupiliśmy serwer z domeną (czy jakoś tak), kosztowało 84.80. Za sam serwer płacimy 69 zł rocznie, a domenę mamy przez rok gratis.
Głupi bank nie chciał zrealizować przelewu natychmiast i zrobi to zapewne w poniedziałek, więc najprawdopodobniej wtedy się przeniesiemy, a raczej zrobi to mąż Akame, który jest przekochany i oddaje w tym momencie nieocenione zasługi dla drarry!

W związku z Waszymi wcześniejszymi deklaracjami, zapraszam do zrzucania się, a jak dobrze pójdzie, to nazbieramy pieniędzy na kilka lat opłacania serwera ?
Proszę pisać do mnie mejle ? kasia.aevenien@gmail.com, będę podawać numer konta.
No i to by było na tyle, jeszcze kilka dni i będziemy się rządzić na swoim!
Z Mackami nie ma żartów :mackigreen:

"Law school," Arthur says. "Law school gets everybody in the head. That's, you know. That's the whole point. Of law school."

Mostly, I exist in a state of denial about the denial. My head is a complex place, okay?
Aevenien Offline

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez yunne » 27 lis 2010, o 12:46

Fajnie, że znalazł się tańszy serwer, a jeszcze lepiej, że już za kilka dni będziemy na swoim i General error będzie mógł sobie tutaj robić co chce! :twisted:
Idę wysłać maila :D
"Good, because if you wanted to shag me against the wall, I'm afraid I'd have to say 'No' because I'm not easy." Draco thought about it for a minute while eyeing Harry speculatively. "Actually, that's a lie. I am easy. You may commence with the shagging now."
yunne Offline

Postprzez Zoe » 27 lis 2010, o 15:01

Ja też się dorzucę, ale dopiero po pierwszym, czyli po wypłacie. Na razie jestem spłukana... kupiłam dzisiaj nowe dżinsy i zimowe buty.
Zoe Offline

Zua Kobieta

Postprzez Aevenien » 28 lis 2010, o 13:53

Zoe, nie ma sprawy!
I dziękuję wszystkim, którzy wysłali mi mejle!

"Law school," Arthur says. "Law school gets everybody in the head. That's, you know. That's the whole point. Of law school."

Mostly, I exist in a state of denial about the denial. My head is a complex place, okay?
Aevenien Offline

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez Nathali » 28 lis 2010, o 22:07

Też się dorzucę, ale dopiero w lutym niestety. Właściwie to pod koniec. Jestem spłukana i długo się ten stan utrzyma :/
Nathali Offline

Postprzez Miris » 30 lis 2010, o 11:34

Ja też mogłabym się dorzucić, ale raczej nie w grudniu ;/. Na razie muszę oszczędzać, poza tym nie mam fioletowego pojęcia, gdzie w Krakowie jest oddział MBanku...
Drarrytozuoaleitakjekocham.
Miris Offline

Postprzez Aevenien » 30 lis 2010, o 11:41

Dziewczyny kochane, nie ma sprawy, jak będzie trzeba, można w przyszłym roku zrobić zrzutkę, teraz jest zapłacone i na rok jest spokój :)

Aevenien Offline

Macki Dalekiego Zasięgu

Powrót do Moderatornia