Strona 1 z 1

Regulamin

PostNapisane: 29 kwi 2011, o 21:21
przez Aevenien
REGULAMIN1. Uwaga, tutaj latają macki, wchodzisz na własną odpowiedzialność.
2. Mackę możesz rzucić sam, albo nią oberwać, zależy czy masz szczęście czy nie ;)
3. Każdy może rzucić macką w dowolną osobę (która może się uchylić i odmówić wzięcia udziału w pojedynku) lub w tłum.
4. Jeżeli macka leci w tłum, obowiązuje zasada „kto pierwszy ten lepszy”
5. Jeżeli po 14 dniach macka nie zostanie przygarnięta, wyzwanie zostaje usunięte.
6. Osoba rzucająca mackę w tłum ustala tytuł, długość, formę i wymagania szczegółowe. Kiedy celuje się w konkretną osobę, to ona ustala szczegóły pojedynku.
7. Jeśli ktoś nie wywiąże się z pojedynku zostanie obłożony rangą na okres czterech tygodni. Jeśli przydarzy się to trzykrotnie, osoba ta dostaje dożywotni zakaz pojedynków.
8. Czas na napisanie tekstu – 3 tygodnie od dnia przypieczętowania podniesienia macki przez Moderatorstwo, z możliwością przedłużenia o tydzień, za zgodą przeciwnika.
9. Oceniać mogą wszyscy użytkownicy. Każdy ma do dyspozycji 10 punktów i rozdziela je pomiędzy następujące kategorie:

Pomysł - 3 punkty
Wykonanie - 2 punkty
Realizacja warunków - 1 punkt
Wątek drarry - 1 punkt
Całokształt - 3 punkty
Bonus - za zabicie Ginny przysługuje 1 punkt ekstra

10. Ocenianie trwa tydzień. Aby podsumować pojedynek wymagane są minimum trzy oceny. Jeśli ich nie ma, ocenianie wydłużone jest o kolejny tydzień i tak aż do skutku.
11. Każdy znajduje betę we własnym zakresie. Konsultowanie tekstu z większą ilością osób mija się z celem i zmniejsza prawdopodobieństwo zachowania anonimowości, więc prosimy tego nie robić.
12. Tekst pojedynkowy wysyłamy pmką do użytkownika lilyan (yep, me again) lub mejlem na adres: lilyanv@interia.eu. W temacie należy wpisać tytuł pojedynku, datę i osoby pojedynkujące się.
13. Przed treścią wysyłanego tekstu należy zaznaczyć, czy w wypadku gdy przeciwnik nie wyśle tekstu, autor nadesłanego życzy sobie możliwości ponownego rzucenia tej samej macki.
Zmiany w tekście już napisanym są w tym wypadku dozwolone, ale niezbędne jest wysłanie tekstu ponownie, nawet jeśli nie wprowadza się zmian z aktualną datą nowego pojedynku.


Życzymy inspirujących pojedynków
Moderatorstwo