Najwyraźniej SIÓDMY zlot drarrowy

Warszawa

czyli spotkamy się :)

Postprzez Aevenien » 11 lip 2012, o 16:36

Jeny, a o której to? Ja chyba nie zdążę!
Z Mackami nie ma żartów :mackigreen:

"Law school," Arthur says. "Law school gets everybody in the head. That's, you know. That's the whole point. Of law school."

Mostly, I exist in a state of denial about the denial. My head is a complex place, okay?
Aevenien Offline

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez Michiru » 11 lip 2012, o 18:59

Aż musiałam sprawdzić :) 21.15 Wstęp wolny!!!
Boru, ja chcę, oczywiście, że idziemy! Kurcze, muszę tak zrobić, żeby zdążyć też przyjechać :D
"Oh," he says, "oh, god, I missed you so much."
"Did you, now?" Eames asks, his eyebrows going up. Arthur gives him a look, relieved the tension has apparently passed.
"I was talking to the coffee," he sniffs. "You are interrupting our moment."
Michiru Offline

Postprzez Miss Black » 11 lip 2012, o 21:50

No, nie zdążyłam napisać, Michiru mnie uprzedziła. :D Tak, za darmochę, na świeżym powietrzu. Zwykle jest kupa ludzi, więc trzeba trochę wcześniej przyjść i zająć sobie kawałek trawnika. Weźmiemy koc, poprcorn, colę i będzie fajnie :D To park mojego dzieciństwa, więc tym bardziej się cieszę, że to tam wyświetlają.
Nessa, a ja nie mam Cię w grafiku, czy Ty już mówiłaś, że przyjeżdżasz? Jeśli nie, to powiedz, kiedy będziesz. :D
CALM YOUR MIND MY FRIENDS AND DON'T BE AFRAID TO DREAM A LITTLE BIGGER!
Miss Black Offline

Pack Mom

Postprzez Ka » 11 lip 2012, o 22:21

Awwww, super. :D Jasne, jak dla mnie, możemy koczować nawet od piętnastej, nudzić się razem nie będziemy, prawda? ;)

To jak, Aev, wyrobisz? Wiesz, że ja jeszcze nigdy nie oglądałam Incepcji razem z Tobą?
"I don't approve of this," Arthur declares. "Who are these people and why are they writing haikus about my ankles?"

(It's only time.)
Ka Offline

Order Złotej Kałamarnicy

Postprzez Aevenien » 11 lip 2012, o 23:09

Chyba nie jadę na żagle, także powinnam.
Z Mackami nie ma żartów :mackigreen:

"Law school," Arthur says. "Law school gets everybody in the head. That's, you know. That's the whole point. Of law school."

Mostly, I exist in a state of denial about the denial. My head is a complex place, okay?
Aevenien Offline

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez Nessa » 12 lip 2012, o 00:37

Wstępnie będę, jeśli mogę oczywiście :D Tyle, że dam jeszcze znać czy na pewno, bo nie wiem kiedy wyjeżdżam za granicę
Nessa Offline

Postprzez Aribeth » 12 lip 2012, o 08:29

a to jest jakiś.. grafik? Wiem, głupie pytanie, ale ja.. nie ogarniam xD
Aribeth Offline

Postprzez Miss Black » 12 lip 2012, o 12:00

:lol2:
Aribeth, no jest. Każdy przyjeżdża i wyjeżdża innego dnia, więc zrobiłam sobie tabelkę, żeby ogarnąć i nie zapomnieć o nikim. Poza tym muszę skombinować dodatkowe materace od znajomych, bo na moich się chyba nie zmieścimy. Stąd moje skrupulatne zapiski co, kto, kiedy. :D
Nessa, jasne, że możesz! Daj znać tylko wcześniej od kiedy do kiedy, żebyśmy odebrały Cię z dworca i żebyś miała, na czym spać. That's it. ;)
A tak poza tym, to są jakieś życzenia, co chcemy zobaczyć i gdzie pójść? Domyślam się, że ta część, która ma obcykaną Warszawę lub była w zeszłym roku nie będzie chciała znów szlajać się po zabytkach i całej reszcie trasy turystycznej. Także trzeba obmyślić, czy ktoś chce i kiedy. No i co poza tym. Chcecie iść do klubu któregoś wieczora? Możemy wybrać się do paru fajnych miejsc, ale nie wszędzie wejdą nieletni, że tak powiem. Vol nigdy tego problemu nie miała i jak była ze mną, wchodziła, ale nie wiem, jak to będzie w większym gronie. Chociaż... Z drugiej strony ostatnio byłam w klubie z moją trzynastoletnią siostrą i nas wpuścili bez mrugnięcia okiem. Coś się wymyśli.
Miss Black Offline

Pack Mom

Postprzez Nessa » 12 lip 2012, o 12:44

A od którego do którego mniej więcej przyjedzcie? Bo mi się wydawało, ze widziałam date 12 sierpnia, ale może miałam zwidy :D. A co do wieku, to 21 lat mam, także młodziakiem nie jestem.
Nessa Offline

Postprzez Miss Black » 12 lip 2012, o 14:50

Od 10 do 19 sierpnia. Ja wiem, ale Ka i Insane nie mają jeszcze osiemnastki, z tego co pamiętam. Ale myślę, że damy radę jakoś.
Miss Black Offline

Pack Mom

Postprzez Nessa » 12 lip 2012, o 14:55

Ok,dzięki to ja będę dawać znać.
Nessa Offline

Postprzez Miss Black » 12 lip 2012, o 15:49

Super. :D
Miss Black Offline

Pack Mom

Postprzez Ka » 12 lip 2012, o 17:40

Ojtam, ojtam, jak będziecie chciały do klubu, to ja zawsze mogę zostać w domu i lepić figurki do monopolu. ;) Ale za to to już mój ostatni nieletni zlot.
"I don't approve of this," Arthur declares. "Who are these people and why are they writing haikus about my ankles?"

(It's only time.)
Ka Offline

Order Złotej Kałamarnicy

Postprzez Bang Bang » 15 lip 2012, o 21:54

*podnosi nieśmiało głowę*

Cóż, mam nadzieję, że nie zapomniałyście o mojej skromnej osobie ;). Nadal, co prawda, walczę o pozwolenie na przyjazd, ale zawsze wole zakładać bardziej optymistyczną opcję :).
Combeferre sighed. "When was the last time you got a full night's sleep?"
"I'm a med student," said Joly, rubbing his eyes. "Sleep is surrender. Coffee is strength."
"Work is freedom," said Combeferre drily.
"Right." Joly nodded. "Sometimes, I forget you're a med student, too."

North London is red

Bractwo Bejsbola i Widła :pala:
Bang Bang Offline

Postprzez Elizabeth_Bathory » 15 lip 2012, o 21:57

A ja się czuję smutna, bo chciałabym być, ale nie osiągnęłam jeszcze umiejętności bilokacji... Eh... może innym razem wyjdzie xD
Well I was there on the day
They sold the cause for the queen,
And when the lights all went out
We watched our lives on the screen.
I hate the ending myself,
But it started with an alright scene.
Elizabeth_Bathory Offline

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zloty