Zimowy Zlot Drarrowy - Styczeń/Luty 2012

Może tym razem na Śląsku?

czyli spotkamy się :)

Postprzez Miss Black » 14 lut 2012, o 23:01

A ja bardzo żałuję, że tak krótko! Mam nadzieję, że uda nam się powtórzyć zeszłoroczne wakacje: niemal dwa tygodnie drarrowania! Ale i tak było super :D For, wielkie dzięki za gościnę. Zgadnij, co oglądałyśmy, gdy wróciłyśmy do domu? Tak, tak QaF też, ale oczywiście Sherlock poszedł w ruch tuż po nim. Nie mogę się doczekać aż wszyscy zobaczycie drugi sezon do końca. Umieram tu w samotności.
I do maja mam nadzieję! Najwyżej będę kombinować.
CALM YOUR MIND MY FRIENDS AND DON'T BE AFRAID TO DREAM A LITTLE BIGGER!
Miss Black Offline

Pack Mom

Postprzez Ka » 15 lut 2012, o 01:53

Ja już jedną nogą w łóżku, ale po prostu nie mogę pójść spać bez podziękowania Wam wszystkim raz jeszcze. Od godziny zachwycam się w domu, jak świetnie było, i nie zliczę, ile razy użyłam przy tym słów totally awesome.

Naprawdę było fantastycznie, od komitetu powitalnego na dworcu w Zabrzu, przez wspólne zakupy, gotowanie, herbatę z solą, cudny zwierzyniec for, no i oczywiście: X-men, wywiady z Fassavoyem, Sherlock, obowiązkowy AVPM, czoła, zawijanki i magiczną mafię. I spontaniczny wyjazd do Warszawy, który przedłużył mi zlot dużo bardziej, niż tylko o jeden dzień. Wspólne piszczenie nad QaF, uświadomienie mnie w kwestii Aragorna i Legolasa, babeczki z białą czekoladą, Sherlocka ciąg dalszy... Mara z ADHD. Jajecznica ze szczypiorkiem na śniadanie. No i wreszcie ten dziki bieg na pociąg, którego moje gardło jeszcze mi nie wybaczyło. ;)

Bardzo, bardzo dziękuję. :serce: for i Siostrom, i wszystkim innym, łącznie z rodziną for, oczywiście, za to że tak cierpliwie nas znosiła. ;)

Już się cieszę na myśl o sierpniu. :)

...I IYNM dostałam, IYNM! :splywa: :hura2:
"I don't approve of this," Arthur declares. "Who are these people and why are they writing haikus about my ankles?"

(It's only time.)
Ka Offline

Order Złotej Kałamarnicy

Postprzez Nessa » 8 maja 2012, o 21:45

Ja pierdziele, ja to zawsze zobaczę date zlotu po czasie -.-
Nessa Offline

Poprzednia strona

Powrót do Zloty