Zimowy Zlot Drarrowy - Styczeń/Luty 2012

Może tym razem na Śląsku?

czyli spotkamy się :)

Postprzez Miss Black » 28 gru 2011, o 22:10

No być musi, bo ja już tak namieszałam z wyjazdem rodzinnym, że ojciec mnie przeklnie, jak cokolwiek się jeszcze zmieni. I tak już wcisnęliśmy to pomiędzy studniówkę Vol, a nasz zlot.
Tylko że my będziemy 11.02 po południu, jeśli nie będzie korków w Austrii, bo jakoś ostatnio zdarza nam się tam stać, ale powinno być dobrze.
CALM YOUR MIND MY FRIENDS AND DON'T BE AFRAID TO DREAM A LITTLE BIGGER!
Miss Black Offline

Pack Mom

Postprzez Ka » 28 gru 2011, o 22:33

U mnie też jest nieźle namieszane. Przylatuję do Poznania 11 o 19:30, gdybym wsiadła w pociąg, byłabym w Zabrzu o jakiejś trzeciej rano. xD No i to trochę bez sensu, przyjeżdżać tylko na jeden dzień, więc fajnie by było rzeczywiście przełużyć to do poniedziałku, jeżeli nadal jest taka możliwość. No i jeżeli for potwierdzi, że propozycja jest aktualna. ;)

Korków w Australii? :?
"I don't approve of this," Arthur declares. "Who are these people and why are they writing haikus about my ankles?"

(It's only time.)
Ka Offline

Order Złotej Kałamarnicy

Postprzez Miss Black » 4 sty 2012, o 01:41

Nooooooooooo, bo oni wciąż tam coś remontują.
Miss Black Offline

Pack Mom

Postprzez formica » 8 sty 2012, o 23:06

Chciałam potwierdzić, z mojej strony zaproszenie nie wygasa. Zlot spokojnie możmy przedłużyć do poniedziałku, tylko w poniedziałek musiałabym męża do domu po południu wpuścić ;) Byc może nawet w niedzielę wieczorem. Ale on grzeczny jest, bruździł nie będzie ;)
Ach i chciałam uprzedzić, że u mnie masa kotów i psów też więcej niz jeden, więc alergicy proszeni są o zabezpieczenie się w potrzebne eliksiry.
No light, no light in your bright blue eyes
I never knew daylight could be so violent
A revelation in the light of day
You can choose what stays and what fades away...
formica Offline

Postprzez Aevenien » 23 sty 2012, o 22:19

Okej, połowa sesji za pasem, czas planować zlot!
Nie żebym miała jakiś duży wybór, jedyny pociąg bezpośredni do Katowic mam 8.47 i jestem w Katowicach o 19.40.
A Wy jak z transportem stoicie, kto w ogóle będzie oprócz Dai, sióstr Black i Ka? Michiru?
Z Mackami nie ma żartów :mackigreen:

"Law school," Arthur says. "Law school gets everybody in the head. That's, you know. That's the whole point. Of law school."

Mostly, I exist in a state of denial about the denial. My head is a complex place, okay?
Aevenien Offline

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez Ka » 23 sty 2012, o 22:32

Właśnie, przepraszam, miałam dać znać. Ja jak najbardziej będę. Pomyślałam, że nie ma sensu przyjeżdżać o trzeciej w nocy, więc jednak zahaczę po drodze o Wrocław i będę Zabrzu w niedzielę, dwunastego, o dziesiątej rano. Mam nadzieję, że jesteście w stanie wstać o takiej porze? xD O której właściwie odbierałyśmy dai w Wawie, bo już nie pamiętam? :whistle:

Aev, masakra, to Ty jedziesz ponad dziesięć godzin!!!

No właśnie, i kto się pisze na przedłużenie? To taki głupi okres, ale byłoby świetnie, gdyby jednak się udało chociaż ten jeden dzień dłużej!
"I don't approve of this," Arthur declares. "Who are these people and why are they writing haikus about my ankles?"

(It's only time.)
Ka Offline

Order Złotej Kałamarnicy

Postprzez Aevenien » 23 sty 2012, o 22:35

*uważa, że 3 w nocy jest lepszą porą niż 10 rano XD*
No wiem, będę planować DP w tym czasie, a co XD
Ja nie wiem, jaki mam plan zajęć, ale myślę, że Jak For to pasuje to mogę zostać dłużej :D
Aww, jak cudnie, że się zobaczymy :hura2:

"Law school," Arthur says. "Law school gets everybody in the head. That's, you know. That's the whole point. Of law school."

Mostly, I exist in a state of denial about the denial. My head is a complex place, okay?
Aevenien Offline

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez formica » 23 sty 2012, o 22:39

Mogę Was spokojnie ugościć do poniedziałku, z tej okazji mam wolne, ale w niedzielę wieczorem muszę wpuścić rodzinę do domu, bo ferie się kończą :P
formica Offline

Postprzez Ka » 23 sty 2012, o 22:49

for, nie ma problemu, przeżyjemy rodzinę, psy, koty i sąsiadów. ;) Ważne, żeby się zobaczyć! :D

Aev, jak teraz patrzę na pociągi, to właściwie dałabym radę zahaczyć o Wrocław, przepakować się i od razu pójść na pociąg, tak, że byłabym w Zabrzu po trzeciej - a jak Was znam, to wcale nie będziecie o tej porze spały. Ja sama wychodzę z założenia, że im wcześniej, tym lepiej. ;) Ale czy w środku nocy nie będzie problemu z dojazdem z dworca...?

(It's only time.)
Ka Offline

Order Złotej Kałamarnicy

Postprzez Aevenien » 23 sty 2012, o 22:52

To już For działka, może akurat mieszka blisko?
I to, że my wszystko przeżyjemy to jasne, ale czy oni przeżyją nas... XD

Aevenien Offline

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez Ka » 23 sty 2012, o 22:56

Ojtam, ojtam. Przecież my jesteśmy takie kochaaane!

(It's only time.)
Ka Offline

Order Złotej Kałamarnicy

Postprzez formica » 23 sty 2012, o 23:41

Na dworzec mam z domu buta trochę ponad pół godziny. I autobusy jakieś krążą.
formica Offline

Postprzez Ka » 23 sty 2012, o 23:50

Hmm, to upewnię się jeszcze, ile zajmie mi trasa Poznań-Wrocław, i jak się wyrobię. Pociągi mam tak, że mogę być w Zabrzu o 3, 4 albo 10 rano. Gdybyście były w stanie mnie odebrać po nocy, to chętnie przyjechałabym jak najwcześniej.

(It's only time.)
Ka Offline

Order Złotej Kałamarnicy

Postprzez Miss Black » 24 sty 2012, o 19:11

Ja jeszcze nic nie wiem. Na pewno przyjeżdżam 11-tego, ale nie mam pojęcia o której. Wszystko zależy od trasy. Podejrzewam, że wieczorem. Vol, określ się.
Miss Black Offline

Pack Mom

Postprzez Voldemortist » 24 sty 2012, o 19:58

No więc ja oficjalnie ogłaszam, że będę razem z Aev w piątek wieczorem. I że zostaję na poniedziałek! :D
"Krawiec, jeden z pierwszych krawców, Polak, wysilił się i prawdziwie zadziwiającym sposobem jestem zgrabny - ale te trzewiki, te mnie zabijają, a bez nich ani się pokazać."
~Juliusz Słowacki
Voldemortist Offline

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zloty