Trzeci zlot drarrowy

Warszawa

czyli spotkamy się :)

Postprzez Aevenien » 28 sie 2011, o 18:44

Czyli gdzie dokładnie?

A ja powiem, że zlot był boski, w moim przypadku trwał cały tydzień i nie wiem, jak siostry Black tyle ze mną wytrzymały, ale mam nadzieję, że dały radę :) A babeczki były pyyyyszne, co prawda tata mi jedną zeżarł, ale nie potrafił w pełni docenić ich smaku xD
Ponieważ Dai już wszystko, co bym chciała powiedzieć napisała, zostaje mi tylko:
Hermione can't draw
Hermione can't draw
Hermione cannot draw
She only reads books and she cannot draw
Even if she's reading a how-to-draw book
Z Mackami nie ma żartów :mackigreen:

"Law school," Arthur says. "Law school gets everybody in the head. That's, you know. That's the whole point. Of law school."

Mostly, I exist in a state of denial about the denial. My head is a complex place, okay?
Aevenien Offline

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez Voldemortist » 29 sie 2011, o 11:29

Dai, oczywiście, że możesz zamieścić zdjęcia. xD I strasznie się cieszymy, że wszystkim się tak podobało, a co do wytrzymywania z kimkolwiek, to bardziej jestem pod wrażeniem, że przetrwałyście nasze wspaniałe siostrzane kłótnie, niż że my wytrzymałyśmy z Wami. Co tu było do wytrzymywania? My tu teraz rozpaczamy nad pustym domem, a nie tak...
"Krawiec, jeden z pierwszych krawców, Polak, wysilił się i prawdziwie zadziwiającym sposobem jestem zgrabny - ale te trzewiki, te mnie zabijają, a bez nich ani się pokazać."
~Juliusz Słowacki
Voldemortist Offline

Postprzez Zoe » 29 sie 2011, o 22:11

I ja sie dołaczam do podziękowań i uścisków - jak to mi sie zdarza ostatnio, z refleksem szachisty. Siostry Black, jesteście po prostu cudowne babeczki! :seksi: Zresztą jak cała reszta towarzystwa - dawno, ale to dawno tak się nie bawiłam. Cudowna, wesoła atmosfera, masa śmiechu i dobrej zabawy - czego chcieć więcej? Jestem zakochana w Wilanowie, pikniku na łódkach oraz grubasińskiej kici, nie mogę się doczekać topienia Marzanny i kolejnego zlotu! Gdzie tym razem?
Zoe Offline

Zua Kobieta

Postprzez Aevenien » 29 sie 2011, o 22:16

Kraków chyba? W listopadzie? Potem Gdańsk w lutym i gdzieś muszę wyprawić urodziny :D
Ach, ja chcę z powrotem!
Zoe, Twoje scrabble są u dziewczyn XD

"Law school," Arthur says. "Law school gets everybody in the head. That's, you know. That's the whole point. Of law school."

Mostly, I exist in a state of denial about the denial. My head is a complex place, okay?
Aevenien Offline

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez Zoe » 29 sie 2011, o 22:18

I tam scrabble. I tak są już znacznie bliżej niż do tej pory x)
Zoe Offline

Zua Kobieta

Postprzez Aevenien » 29 sie 2011, o 22:31

XDDD To fakt.

Aevenien Offline

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez Zoe » 29 sie 2011, o 22:34

Chociaz znając moje nieogarnięcie i roztrzepanie, pewnie pojadą z siostrami Black do Krakowa i stamtąd je odbiorę... Scrabble, nie siostrzyce x)
Zoe Offline

Zua Kobieta

Postprzez Miss Black » 29 sie 2011, o 22:44

Hehe, no też racja. A grubiańska bestia spoziera na mnie zza łóżka. Pewnie już nie może wytrzymać, bo od trzech godzin opowiadam jej o religii politycznej i innych teoriach bardzo nu..mądrych panów. Nic dziwnego, że ona nie lubi ludzi. O, chyba już ma dość, bo położyła uszy i uskutecznia galop po całym mieszkaniu. Jeśli to jest kot, to ja jestem fretką. :oczy: W każdym razie bardzo się cieszę, że udało się nam to przeżyć, żadna burza nas nie zabiła i nawet udało nam się niektórych przekonać do Warszawy. <dumna> :D Aev, zostawiłaś swój lakier, wiesz? Zabiorę go do Krakowa. I tata nie docenił babeczek, bo nie jadł ciepłych przecież. Boże, rozleniwiłam się potwornie przez ostatnie dwa tygodnie i mam straszny problem z zebraniem się do kupy. A dziś na bazarze pan zachwalał dynie, że słodziutka jak pomarańcza. Szkoda, że nie miał takich wcześniej. No, doprawdy. Spróbujemy następnym razem.
Dzięki wszystkim za te dwa tygodnie! It's been a blast! :D
I hej! Hermione can't draw!
CALM YOUR MIND MY FRIENDS AND DON'T BE AFRAID TO DREAM A LITTLE BIGGER!
Miss Black Offline

Pack Mom

Postprzez Zoe » 29 sie 2011, o 22:55

Gdzież tam grubiańska! Grubasińska... x) I co my mamy z tymi lakierami? Ja jakiś podpieprzyłam Aev na zlocie w Gdańsku, notabene miałam go oddać w Warszawie...
Zoe Offline

Zua Kobieta

Postprzez Aevenien » 29 sie 2011, o 22:57

Lol, a jaki kolor MB? XD
Mój kot jest tak normalny, że aż nie wiedziałam, co się dzieje, jak nie uciekł na mój widok XD
MB, nic nie mów, zanim przeczytam coś z książki najpierw gapię się w ścianę 10 minut...

Aevenien Offline

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez Voldemortist » 29 sie 2011, o 23:00

Widziałam białą fretkę nad rzeczką (kanałem?) koło domu! Myślicie, że to Draco próbował nam pokazać, że to właśnie tu powinny odbywać się zloty?
Mój kot? Gruby? Grubiański? Nienormalny? Jak śmiecie?
Eee, tam. Zabrałaś w Gdańsku, miałaś oddać w Warszawie, to oddasz w Krakowie. xD
Aev, "taki jakby fioletowy".
"Krawiec, jeden z pierwszych krawców, Polak, wysilił się i prawdziwie zadziwiającym sposobem jestem zgrabny - ale te trzewiki, te mnie zabijają, a bez nich ani się pokazać."
~Juliusz Słowacki
Voldemortist Offline

Postprzez Zoe » 29 sie 2011, o 23:05

Aev, "taki jakby różowawy" x)
A fretka to zdecydowanie znak ze strony Draco. Że powinnyśmy w tym kanale utopić rudowłosą Marzannę. I zorganizować tam zlot. W łódeczkach najlepiej.
Swoją drogą, kto co ma komu oddać i gdzie?
Zoe Offline

Zua Kobieta

Postprzez Ferris » 31 sie 2011, o 06:10

Aev, w Koszalinie dokładnie ^^ Jakieś 2,5h samochodem od Ciebie. Pod warunkiem, że szybko jedziesz :D
"And if you go, I wanna go with you
and if you die, I wanna die with you
take your hand and walk away..."

Lonely day by System of a Down
Ferris Offline

Postprzez Ka » 28 wrz 2011, o 18:58

Czy jest jakaś szansa na ten zlot w drugiej połowie października? Pytam orientacyjnie, bo nie wiem, czy mam uwzględniać w planach. Jeżeli chodzi o mnie, to albo teraz, albo dopiero w przyszłym roku.
"I don't approve of this," Arthur declares. "Who are these people and why are they writing haikus about my ankles?"

(It's only time.)
Ka Offline

Order Złotej Kałamarnicy

Postprzez Aevenien » 28 wrz 2011, o 19:38

O ja, ale gdzie? *patrzy na swój pusty portfel*

Aevenien Offline

Macki Dalekiego Zasięgu

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zloty