Trzeci zlot drarrowy

Warszawa

czyli spotkamy się :)

Postprzez Aevenien » 14 sie 2011, o 17:58

No, coś się zaczyna rozkręcać, ja będę chyba w środę, najpóźniej w czwartek, zależy jak szybko zmackuję zatoki. A ludzi mackuję dalej, w końcu im nas więcej tym weselej!
Z Mackami nie ma żartów :mackigreen:

"Law school," Arthur says. "Law school gets everybody in the head. That's, you know. That's the whole point. Of law school."

Mostly, I exist in a state of denial about the denial. My head is a complex place, okay?
Aevenien Online

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez Zoe » 14 sie 2011, o 18:23

Dobra, zapakuję wszystkie lakiery. Słuchajcie, może jednego wieczoru urządzimy sobie gre w planszowki typu Monopoly? Ktos posiada?
Zoe Offline

Zua Kobieta

Postprzez Aevenien » 14 sie 2011, o 18:24

Właśnie, mam Twoje scrabble! Zabiorę na pewno, monopol mam, ale to trochę wielkie, żeby tak targać pociągiem, ktoś z Warszawy może?

"Law school," Arthur says. "Law school gets everybody in the head. That's, you know. That's the whole point. Of law school."

Mostly, I exist in a state of denial about the denial. My head is a complex place, okay?
Aevenien Online

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez Miss Black » 14 sie 2011, o 18:38

Ja mam monopol przecież! I Scrabble też. Ach, i właśnie przeglądam sobie repertuar na ten tydzień. Chcemy iść na występ tego pana? http://www.youtube.com/watch?v=ZjAvMFOX ... dded#at=30

Kurczę, a 26-tego jest cały festiwal drag queen! Tu link: http://www.gaylife.pl/artykul.php?id=1445 i tu: http://www.gaylife.pl/news.php?idn=2245
CALM YOUR MIND MY FRIENDS AND DON'T BE AFRAID TO DREAM A LITTLE BIGGER!
Miss Black Offline

Pack Mom

Postprzez Ka » 14 sie 2011, o 19:47

Zoe, świetnie, że będziesz! :D (Aev, jesteś wielka!) A pazurki bardzo chętnie.

Nie znam tego pana, ale zawsze mogę poznać, prawda? ;)

Brrrr, monopol zawsze szedł mi okropnie.
"I don't approve of this," Arthur declares. "Who are these people and why are they writing haikus about my ankles?"

(It's only time.)
Ka Offline

Order Złotej Kałamarnicy

Postprzez Aevenien » 14 sie 2011, o 19:54

Właśnie! Mam pomysł! Może by przemianować Monopol na czarodziejski świat? Zmieniłoby się tylko nazwy ulic na jakieś czarodziejskie miejsca i może byłoby ciekawiej :)

Aevenien Online

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez Miss Black » 15 sie 2011, o 21:50

Haha! Właśnie rozkminiamy Monopol i wychodzi nam to całkiem nieźle. Będzie plansza z magicznymi miejscami z czarodziejskiego świata. Akame, Emerald Fog jest na równi z Hogwartem i resztą szkół! :D Będzie fajnie.
Miss Black Offline

Pack Mom

Postprzez Aevenien » 15 sie 2011, o 21:50

Ooo, super :D
A Ty skąd masz net, co? ;>

Aevenien Online

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez Miss Black » 15 sie 2011, o 22:10

Haha! Z wypożyczalni video :D
Miss Black Offline

Pack Mom

Postprzez Ka » 21 sie 2011, o 23:07

Aż dziwnie jest siedzieć w domu, przy własnym komputerze, w ciszy. Przed dobrych kilka chwil nie trafiałam w alt. :lol2: Kolejny raz bardzo dziękuję wszystkim, którzy się pojawili, chociaż na trochę. Tak, również Mateuszowi, Patrykowi i Tosi, którzy sprawili, że te pierwsze dni w Warszawie były niepowtarzalne - MB, Vol, pozdrówcie ich ode mnie przy okazji. ;)

I żeby nie zapomnieć: komitet powitalny i pożegnalny; siedzenie do rana i zrywanie się o jakichś całkiem nienormalnych godzinach; ostrrra zupa; przerabianie monopolu; A Very Potter Musical i śpiewanie w kółko wszystkich piosenek; tradycyjnie zawijanki (orgie, huczne weseliska i pogrzeby) i czoła (a zwłaszcza żółty niedźwiedź w czerwonej koszulce, z bajki); filmy; genialny piknik na łódkach, z kawą, sokiem dyniowym i dżemem z cukrem pudrem, i krwawymi lizakami; kawa z pianką o "poranku"; bar mleczny; łażenie po centrum; malowanie paznokci; komary; Wedel z burzą za oknem; za dużo rozmów o snarry; marzanna-Ginny... i tak dalej.

Dziękuję.
"I don't approve of this," Arthur declares. "Who are these people and why are they writing haikus about my ankles?"

(It's only time.)
Ka Offline

Order Złotej Kałamarnicy

Postprzez daimon » 21 sie 2011, o 23:16

Pozdrowienia z wciąż trwającego zlotu w okrojonym składzie :D My właśnie przetestowałyśmy A very Potter Monopoly - zabawa przednia! Skończyłyśmy zaśmiewając się do łez :lol2: Było świetnie (teraz mówię już o całym zlocie). Trzeba koniecznie planować następny :mackigreen:

PS. Ka, dziewczyny pozdrawiają i jednocześnie zapewniamy, że choć chciałyśmy, byś z nami jeszcze została, to nikt nie mackował postoju pociągu. Sam się popsuł :whistle:
[Emmet,Micky&Ben watching Brian&Justin dancing]
Em:Am I seeing,what I think I'm seeing?
Ben:Yes you are seeing it.It's the most historic reunification since Germany.
Em:What happened to the fiddler?
Micky:He fell off the roof!
daimon Offline

Sunshine

Postprzez Miss Black » 22 sie 2011, o 15:20

Ka! Kiedy wracasz z tej Anglii na tyle długo, by wpaść na zlot? Może jak teraz coś ustalimy, to da się to zorganizować. I bardzo się cieszę, że się podobało! :D A monopol faktycznie świetnie działa. Trzeba tylko dopisać więcej pól z zaklęciami i eliksirami.
Miss Black Offline

Pack Mom

Postprzez Ka » 22 sie 2011, o 19:21

Ależ oczywiście, że sam się popsuł. :whistle:

No to świetnie, że monopol działa, miałam wątpliwości, czy wszystko wypali z cenami (cholera wie, może były liczone według jakiegoś skomplikowanego algorytmu...?) Chociaż pewnie i tak dorobiłybyśmy do wszystkiego teorie i dobrze się przy tym bawiły. :D Czy komuś udało się dobić Ginny? ;)

MB, wracam 16. października, a znowu wyjeżdżam 30. To dwa tygodnie, od niedzieli do niedzieli. Może udałoby się jakoś wtedy? Następnym razem jestem dopiero na Święta, a później od 24. marca do 15. kwietnia.

(It's only time.)
Ka Offline

Order Złotej Kałamarnicy

Postprzez daimon » 26 sie 2011, o 22:23

Ja chciałam oficjalnie i z całego serca podziękować siostrom Black. Było CUDOWNIE!!! Nieobecni niechaj żałują! :lece: Zlot był fenomenalny. Sama nie wiem, od czego zacząć, co napisać, wiem po prostu, że chciałoby się więcej i że siedzenie samej na Centralnym wypełniło mnie bezbrzeżnym smutkiem, bo chciało się po prostu więcej... A very Potter Musical i Quirrel z Voldym (vel Mama Dolores), A very Potter Monopoly, grill na Polach Mokotowskich, drinki w Jazzowni, zawijanki (ach, zawijanki!), światełkowy piknik na łódkach w Wilanowie (z dżemem z cukrem pudrem i kawą! :serce: ) pizza, makaron, polędwiczki, babeczki (pyyyyyyyyyycha!), o wiele za dużo popcornu iiiiiiiiii w ogóle wszystko, wszystko, wszystko. Czuję się zakochana w Warszawie i siostrach Black. To był wspaniały tydzień. Naprawdę. Siedzę teraz sama w domu i wzdycham do zdjęć :serce: Jedyna rzecz za która NIE tęsknię są... komary :lol2: No i jeszcze Berek. Ach, ach, ach. Powroty do rzeczywistości są zue. Stanowczo.... To kiedy następny zlot?!

Przede wszystkim jednak DZIĘKUJĘ organizatorkom, a także wszystkim, którzy odważyli spotkać się z nami twarzą w twarz 8-)

PS. Jeśli wszyscy uczestnicy wyrażą zgodę zamieszczę parę zdjęć, coby było wiadomo, jak świetnie się bawiłyśmy. A tymczasem buziaki:*

PS2. Czy u Was też taki upał?! *rozpływa się*
[Emmet,Micky&Ben watching Brian&Justin dancing]
Em:Am I seeing,what I think I'm seeing?
Ben:Yes you are seeing it.It's the most historic reunification since Germany.
Em:What happened to the fiddler?
Micky:He fell off the roof!
daimon Offline

Sunshine

Postprzez Ferris » 28 sie 2011, o 16:56

Aaaaah, widzę, że się wszyscy świetnie bawili. Dawajcie te zdjęcia, to sobie chociaż poogladam jak wam fajnie było ^^
Swoją drogą, może następny zlot u mnie zrobimy? Albo chociaż koło mnie, żebym blisko miała :P
"And if you go, I wanna go with you
and if you die, I wanna die with you
take your hand and walk away..."

Lonely day by System of a Down
Ferris Offline

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zloty