Drugi zlot drarrowy

Kraków, Miasto Smoka

czyli spotkamy się :)

Postprzez daimon » 4 maja 2011, o 22:16

*wszystkiemu zaprzecza* :D

Żartuję! POTWIERDZAM! Oczywiście potwierdzam! I awwwwwwwww, cieszę się Mrotis, że jednak będziesz! *radocha* I nie płacz Yenna, jeszcze na pewno kiedyś przyjedziesz! No i spotkamy się w Gdańsku nie raz! A jakbyś w ostatniej chwili miała spontaniczny odruch wskoczenia do pociągu w relacji Gdańsk-Kraków - miejsce dla Ciebie zawsze się znajdzie :)

Yun, Twój kawałek oczywiście zarezerwowany! A co do godzin to jakoś fajnie by było, gdybyście zjawiły się mniej więcej o jednej porze. Czyli albo w okolicy południa (tak przyjeżdża Ka albo, jeśli MB i Mortis przyjadą popołudniu, to koło tej 17. Ale jeśli spasuje Ci autobus inaczej to jakoś się dostosujemy i tak, non c'e problemo :D Tylko się zdeklaruj do piątku *robi rozpiskę odbiorów z dworca*

I w ogóle strasznie fajnie, wiecie?! Robi się nas mała grupka :D
[Emmet,Micky&Ben watching Brian&Justin dancing]
Em:Am I seeing,what I think I'm seeing?
Ben:Yes you are seeing it.It's the most historic reunification since Germany.
Em:What happened to the fiddler?
Micky:He fell off the roof!
daimon Offline

Sunshine

Postprzez Alexisus » 4 maja 2011, o 22:46

Szkoda, że to Kraków. Miasto piękne, masa seksownych ciasteczek, ale jednocześnie niezwykle daleko ode mnie.
Chcesz sprawdzić, jak bardzo jestem męski?
Alexisus Offline

Postprzez Miss Black » 5 maja 2011, o 00:02

Jeszcze Zoe mówiła, że będzie w tym czasie w Krakowie, ale na razie nic zobowiązującego. A tak mi się marzą piękne paznokcie! :whistle: No i cała reszta! Pomyślę o tej rpg-podobnej zabawie w drodze. I raczej będziemy rano. Właśnie kombinuję, jak urobić szefową i chyba ją po prostu przekabacę jednym dniem ekstra w przyszłym tygodniu. I jutro ładnie posprzątam w sklepie. O. Dai, a mamy jakiś plan dnia? Bo zastanawiam się nad ilością niezbędnej gotówki i tym, co mam przywieźć. Śpiwór, karimata, ciasto, słońce i...? O mój Borze Szumiący! Przez chwilę się zastanawiałam, co się teraz nosi w Krakowie. Spokojnie, dziewczyno - nie jedziesz do Paryża! :lol2: Chyba mi odbija. Ale wiecie, że na sobotę zapowiadają słońce?! Super. 8-)
CALM YOUR MIND MY FRIENDS AND DON'T BE AFRAID TO DREAM A LITTLE BIGGER!
Miss Black Offline

Pack Mom

Postprzez daimon » 5 maja 2011, o 00:33

No jak Zoe będzie to ją przygarniemy ;) *spogląda na swoje koszmarne paznokcie*
To super, MB!
Wstępny plan dnia. Hmmmm... Ale to zależy od Was, co Wam tam po głowie chodzi! Będę spełniać Wasze krakowskie zachcianki ;)
Jak przyjedziecie to chyba będziecie najpierw chciały pójść rzucić rzeczy do mnie, coby się z nimi nie pałętać, prawda? Mam nadzieję, że będzie pięknie! A potem, no nie wiem... Jakiś spacer? Rynkowo-wawelowo-Smokowy? I potem to będzie pora obiadowa. Na mieście, czy robimy coś wspólnie? To zależy od Was. No a potem możemy iść jeszcze na Kazimierz do jakieś knajpki dwóch trzech? Albo na Kopiec pojechać panoramę wieczorną podziwiać... No i oczywiście będziemy grać w DG-rpg, kenta i co nam tylko do głowy przyjdzie.

Na razie członkowie ZLOTU, którzy potwierdzili swoją obecność i potrzebują kawałka podłogi do spania oraz odebrania z dworca to:

Aevenien
Ka
Siostry Black
yunne

Czy kogoś pominęłam? Bardzo proszę o napomnienie mojej sklerozy, jeśli tak. Usiłuję sobie wszystko jakoś zaplanować 8-) I zatwierdzić godziny przyjazdu. No i kto ostatecznie chce się z nami spotkać na mieście (tudzież nawiedzić moje Kwatery Prywatne z doskoku) też pisać już jakieś terminowe konkrety!
daimon Offline

Sunshine

Postprzez daimon » 5 maja 2011, o 00:39

Iiiii, aha, jeśli będziemy nocować u mnie w szóstkę, a ja pozbędę się brata, a dopuszczacie spanie obok kogoś na jednym łóżku to karimaty nie będą potrzebne, bo jakoś się pomieścimy. Tylko śpiwory. A jak już nas przybędzie no to niestety... Zostanie podłoga do obdziału (opcjonalnie wanna i balkon XD) Ale poza śpiworem nic przywozić nie musicie - dobry humor, o! I słońce - obowiązkowo ;) Ten brak karimat potwierdzę ostatecznie w piątek, jak ustali się pewna lista uczestników.
daimon Offline

Sunshine

Postprzez yunne » 5 maja 2011, o 08:21

O której mniej więcej będzie Ka? Postaram się być mniej więcej o tej samej godzinie :)
"Good, because if you wanted to shag me against the wall, I'm afraid I'd have to say 'No' because I'm not easy." Draco thought about it for a minute while eyeing Harry speculatively. "Actually, that's a lie. I am easy. You may commence with the shagging now."
yunne Offline

Postprzez Ka » 5 maja 2011, o 08:35

Planowo o 12:13 na Głównym.

Ja bym była za robieniem czegoś do jedzenia wspólnie, bo to jedna z najmilszych rzeczy na świecie, ale to nie musi być koniecznie obiad, jeżeli z tym miałoby być za dużo zamieszania.

A spać mogę obok kogoś, na podłodze, w wannie, na balkonie, w szafie, gdzie chcecie. ;)

Iiiiii, to już za dwa dni! Obrazek
"I don't approve of this," Arthur declares. "Who are these people and why are they writing haikus about my ankles?"

(It's only time.)
Ka Offline

Order Złotej Kałamarnicy

Postprzez nataliiee » 5 maja 2011, o 11:17

Ja się spotkam z Wami na mieście :D . Nie chcę Wam tłoku robić w Kwaterach Prywatnych, skoro mogę grzecznie spać w domku ;)
O 12 wracam z Dworca Głównego z innego wyjazdu, więc od 13 jestem wolna 8-). Dostosuję się ;P
Nienawidzę komentować...
nataliiee Offline

Postprzez Voldemortist » 5 maja 2011, o 12:58

Ja też jestem za robieniem jedzenia w domu. Ostatnio spaghetti nam bardzo ładnie wyszło. xD
Co do spania - prosz, pewnie będziemy tak wszystkim wykończone, że nawet nie zauważymy, gdzie leżymy. ^^
"Krawiec, jeden z pierwszych krawców, Polak, wysilił się i prawdziwie zadziwiającym sposobem jestem zgrabny - ale te trzewiki, te mnie zabijają, a bez nich ani się pokazać."
~Juliusz Słowacki
Voldemortist Offline

Postprzez Miss Black » 5 maja 2011, o 13:08

Caramba! Być w Krakowie i nie pójść do knajpy to czyste bluźnierstwo! To może chociaż kolacja wieczorem, tak jak Daimon proponuje? Pizza? Cokolwiek? Kazimierz... :splywa:
Miss Black Offline

Pack Mom

Postprzez daimon » 5 maja 2011, o 16:12

No to dobrze, to upichcimy coś w domu :) Spaghetti było pyszne ostatnio! A do knajpy pójdziemy na pewno MB, najwyżej zamówimy sobie po jakimś winku/piwku/drinku/czkoladzie. Nie musi to przecież być obiad.
Ale jak patrzę na prognozę to sobota ma być ładna, a niedziela już nie za bardzo, więc... hmm... MB, wiesz już, czy będziecie o rano? I czy to jest dokładnie ta 11? Ja myślę tak, że jeśli przyjedziecie o tej 11:00, to przyjedziemy po Was z Aev i usiądziemy sobie w Galerii na jakiś lodach/czekoladzie/whatever i poczekamy na Ka i yunne. Ka ma być w okolicy południa. Yunne, sprawdzałaś może jak masz połączenie i o której dokładnie byś była? A jak już będziemy w komplecie pojedziemy do mnie, rzucicie rzeczy i pójdziemy na spacer, coby dnia ładnego nie marnować. Wawel, Smok, Rynek i okolice. Postraszymy turystów i Krakusów, obgadamy, co jemy na obiad i co robimy wieczorem. Zrobimy zakupy i wrócimy do mnie coś zjeść. A po obiadku ruszymy na Kazimierz. Możemy ze sobą zabrać karty, kartki do zawijanek - tu też będzie najlepiej się spotkać z tymi, którzy chcą do nas dołączyć na chwilę. (Oczywiście jeśli ktoś ma taką ochotę może dołączyć już do nas w trakcie spacerku, zrobić z nami obiadek i już z nami wyruszyć na podbój Kazimierza). No a jak już się nam Kazimierz znudzi, wrócimy do mnie na dalszą eksploatację nocy, grę RPG i co tam nam jeszcze do głowy przyjdzie. No a w niedzielę możemy sobie pospać, jeśli byłoby ładnie iść jeszcze gdzieś na spacer, a jak brzydko to oglądnąć jakiś film (QAF? *rozgląda się nieśmiało*), zagrać w coś jeszcze, zrobić coś do jedzenia przed Waszym wyjazdem. Tak wygląda plan w zarysie. Co myślicie?
daimon Offline

Sunshine

Postprzez Voldemortist » 5 maja 2011, o 22:21

Dai, juz na pewno będziemy o 11.19, a plan jest idealny!
"Krawiec, jeden z pierwszych krawców, Polak, wysilił się i prawdziwie zadziwiającym sposobem jestem zgrabny - ale te trzewiki, te mnie zabijają, a bez nich ani się pokazać."
~Juliusz Słowacki
Voldemortist Offline

Postprzez daimon » 5 maja 2011, o 22:48

No to super, Mortis! 8-) Sobota ma być ładna podobno *trzyma kciuki* Melduję również, że kuchnia już lśni. Muszę jeszcze tylko łazienkę posprzątać i odkurzyć mieszkanie :D Teraz jeszcze tylko potrzebuję informacji, o której będzie yunne.
Oraz o której i gdzie ewentualna reszta chętnych chce do nas dołączyć.
daimon Offline

Sunshine

Postprzez Miss Black » 5 maja 2011, o 22:55

Dai, plan dnia - świetny. Dopiero mnie ocknęło, że mogłam zmackować Vol, żebyśmy pojechały motorem, ale w niedzielę ma padać, a ona jeszcze tak świetnie nie jeździ. Hehe, ale wiesz, że QAF to nie film? :hahaha: I wcale nie będziemy go jutro z sis oglądać wieczorem. Skąd. :whistle: Miał przyjechać jeszcze mój brat, ale chyba szybko zwieje jak zaserwujemy mu Briana w akcji. Albo Teda. OMG.
Miss Black Offline

Pack Mom

Postprzez daimon » 5 maja 2011, o 23:45

Zawsze jeszcze możemy wprowadzić jakieś modyfikacje w zależności od fantazji i zachcianek. Jeśli chodzi o Plan. Motor, o jaaa... Wiecie, że nigdy nie jechałam motorem?! Wiem, wiem, naprawdę miałam na myśli film, QAF tak tylko wspomniałam mimochodem. Dziś dostałam właśnie paczkę *chwali się* z oryginałem. Tak wiem, że nie jestem normalna, spoko :whistle: Oj, biedny brat, Ted w akcji. OMG.
daimon Offline

Sunshine

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zloty