Drugi zlot drarrowy

Kraków, Miasto Smoka

czyli spotkamy się :)

Postprzez Ka » 27 kwi 2011, o 14:51

Właśnie przeczytałam, że siódmego w Krakowie zlotują się mirrielczycy. Tyle czasu chciałam poznać tych ludzi, a jak już będę obok, to nie zajrzę... :sciana:

dai, napiszę do Ciebie wieczorem.
"I don't approve of this," Arthur declares. "Who are these people and why are they writing haikus about my ankles?"

(It's only time.)
Ka Offline

Order Złotej Kałamarnicy

Postprzez Aevenien » 27 kwi 2011, o 16:30

O, właśnie wyczaiłam ten temat ze zlotem, w sumie tam cztery osoby chyba się spotykają, z czego trzech nie znam XD Ale możemy to jakoś połączyć i się z nimi na trochę spotkać, ja nie wiedzę problemu :D
Z Mackami nie ma żartów :mackigreen:

"Law school," Arthur says. "Law school gets everybody in the head. That's, you know. That's the whole point. Of law school."

Mostly, I exist in a state of denial about the denial. My head is a complex place, okay?
Aevenien Offline

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez Ka » 27 kwi 2011, o 18:30

Zobaczymy, jak nam wyjdzie, nie ma sensu próbować łączyć na siłę. Chociaż zawsze można wpaść, żeby powiedzieć dzień dobry. :) Ja z tej garstki, która się spotyka, znam dwie osoby i to raczej słabo. Za to, żeby było śmieszniej, wczoraj okazało się, że w ten sam weekend do Krakowa planuje jechać banda moich znajomych i znajomych-znajomych. Zrobi się tłok :lol2:
"I don't approve of this," Arthur declares. "Who are these people and why are they writing haikus about my ankles?"

(It's only time.)
Ka Offline

Order Złotej Kałamarnicy

Postprzez daimon » 27 kwi 2011, o 19:22

To ja czekam na wieści, Ka. A co do spotkań zobaczymy jak to wszystko wyjdzie w praniu, kto i kiedy przyjedzie, żeby wszystko jakoś skoordynować, wszystkich z dworca poodbierać i w ogóle. Nie mogę się doczekać, wiosna się zrobiła piękna i w ogóle mam podejrzanie dobry humor :D
[Emmet,Micky&Ben watching Brian&Justin dancing]
Em:Am I seeing,what I think I'm seeing?
Ben:Yes you are seeing it.It's the most historic reunification since Germany.
Em:What happened to the fiddler?
Micky:He fell off the roof!
daimon Offline

Sunshine

Postprzez daimon » 27 kwi 2011, o 19:35

Tak mi jeszcze przyszło do głowy... Być może zdarzy nam się coś oglądać. Jeśli więc macie na myśli jakiś konkretny film, to napiszcie, co to miałoby być, żebym za wczasu mogła ściągnąć. Wliczam w to też Pottera, bo jego też nie posiadam na dysku (czekam do ostatniej premiery i potem zamierzam sobie zakupić oryginalne DVD, bo Yenna mi ostatnio narobiła smaka swoimi ;) ). Jakby co, to czekam na propozycje :D
[Emmet,Micky&Ben watching Brian&Justin dancing]
Em:Am I seeing,what I think I'm seeing?
Ben:Yes you are seeing it.It's the most historic reunification since Germany.
Em:What happened to the fiddler?
Micky:He fell off the roof!
daimon Offline

Sunshine

Postprzez Michiru » 27 kwi 2011, o 21:53

Wow, widzę, że się mały tłok tu robi, wszyscy chcą się zobaczyć :D Kurczę, smaka mi robicie nieziemskiego. A ja tu liczę i kalkuluję kiedy, co, gdzie i jak :P
"Oh," he says, "oh, god, I missed you so much."
"Did you, now?" Eames asks, his eyebrows going up. Arthur gives him a look, relieved the tension has apparently passed.
"I was talking to the coffee," he sniffs. "You are interrupting our moment."
Michiru Offline

Postprzez Nathali » 28 kwi 2011, o 12:35

Kusicie tym zlotem. Do Krakowa nie mam aż tak daleko i aż szkoda byłoby przegapić taką okazję, ale jeszcze nie wiem, czy daty mi pasują. Dam znać później.
Nathali Offline

Postprzez yunne » 4 maja 2011, o 15:41

7 maja bieżącego roku nawiedzę Kraków :) Powiedzcie mi, o której godzinie mam być na miejscu. Na kawałeczek podłogi nadal mogę liczyć? :D
"Good, because if you wanted to shag me against the wall, I'm afraid I'd have to say 'No' because I'm not easy." Draco thought about it for a minute while eyeing Harry speculatively. "Actually, that's a lie. I am easy. You may commence with the shagging now."
yunne Offline

Postprzez Aevenien » 4 maja 2011, o 21:33

Yun, po jednojaźniowej konsultacji z Dai potwierdzam kawałek podłogi :D
Numer daj jeszcze swój, bo Twój stary zgubiłam dawno XD

"Law school," Arthur says. "Law school gets everybody in the head. That's, you know. That's the whole point. Of law school."

Mostly, I exist in a state of denial about the denial. My head is a complex place, okay?
Aevenien Offline

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez Voldemortist » 4 maja 2011, o 21:44

Po długiej walce z wszelkimi przeciwnościami losu, chciałabym ostatecznie spytać, czy dla mnie też jakiś wygodny kawałek posadzki się znajdzie. xD
"Krawiec, jeden z pierwszych krawców, Polak, wysilił się i prawdziwie zadziwiającym sposobem jestem zgrabny - ale te trzewiki, te mnie zabijają, a bez nich ani się pokazać."
~Juliusz Słowacki
Voldemortist Offline

Postprzez Aevenien » 4 maja 2011, o 21:47

Jasne! *wcale nie wypowiada się za Dai*
Dai sama potwierdzi za niedługo :D
Awww, wiecie, kiedy macie pociąg już? :D

Aevenien Offline

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez Yenna » 4 maja 2011, o 21:58

Obrazek szkoda, że nie mogę z Wami tam być
Yenna Offline

Postprzez Voldemortist » 4 maja 2011, o 22:00

MB jeszcze nie wie, czy będzię w sobote pracowac, ale jak nie będzie to pojawimy się po 11, jak będzie to koło 17. A w niedzielę wybywamy o 20.
Nie płacz, Yen. To nie ostatni raz. *głaszcze*
"Krawiec, jeden z pierwszych krawców, Polak, wysilił się i prawdziwie zadziwiającym sposobem jestem zgrabny - ale te trzewiki, te mnie zabijają, a bez nich ani się pokazać."
~Juliusz Słowacki
Voldemortist Offline

Postprzez Aevenien » 4 maja 2011, o 22:05

Super! Dai już jest i mówi, że mogę się rządzić podłogą :D
A teraz idę się uczyć, bo zginę marnie!

Aevenien Offline

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez Voldemortist » 4 maja 2011, o 22:09

Dzięki, Dai! I powodzeni po raz setny, Aev. Tylko nie wyżywaj się na biednym kodeksie. On niewinny!
~Juliusz Słowacki
Voldemortist Offline

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zloty