Drugi zlot drarrowy

Kraków, Miasto Smoka

czyli spotkamy się :)

Postprzez daimon » 25 kwi 2011, o 19:14

Witajcie!

Wszyscy, którzy jesteście z Krakowa, lub okolic :D Radosna wieść niesie, że :mackigreen: we własnej osobie nawiedzą Kraków i Smoka (oraz prywatne kwatery Tańczącego na Zgliszczach) 6.05.11(w okolicach północy) i zostaną do... no trochę zostaną ;) Jeśli więc ktoś byłby zainteresowany spotkaniem się z nami na kawie/kremowym/winie/drinku/herbacie/Ognistej i nie boi się pokazać z nami publicznie proszę pisać w tym temacie. My jesteśmy otwarte na wszelkie propozycje 8-)

Co do osób z nieco "dalsza", które również miałyby ochotę się z nami spotkać - to jeśli chodzi o weekend i jeśli nie przerażałoby Was nocowanie na podłodze (niestety ziemskie kwatery Anioła Zagłady są nader skromne), zapraszam do siebie. Nie daję jednak gwarancji, że jesteśmy do końca eee normalne. :devil: Jednak zupełnie niegroźne ;)
[Emmet,Micky&Ben watching Brian&Justin dancing]
Em:Am I seeing,what I think I'm seeing?
Ben:Yes you are seeing it.It's the most historic reunification since Germany.
Em:What happened to the fiddler?
Micky:He fell off the roof!
daimon Offline

Sunshine

Postprzez Aevenien » 25 kwi 2011, o 19:32

No i patrz, taką nam zrobiłaś reklamę, że wszyscy się boją XD
Z Mackami nie ma żartów :mackigreen:

"Law school," Arthur says. "Law school gets everybody in the head. That's, you know. That's the whole point. Of law school."

Mostly, I exist in a state of denial about the denial. My head is a complex place, okay?
Aevenien Online

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez daimon » 25 kwi 2011, o 19:36

*niewinna*

Poza tym, lepiej lojalnie ostrzec, prawda? Żeby nie było, że zwabiłyśmy je podstępem :P *przypomina sobie panie w Gdańsku, które zapewniały, że są normalne*
Ale tak naprawdę Miss Black, Mortis, Zoe i Yenna mogą potwierdzić, że spotkanie z nami da się przeżyć. *wygląda z nadzieją potwierdzenia*
daimon Offline

Sunshine

Postprzez Aevenien » 25 kwi 2011, o 19:42

Tak, pamiętam te panie XDD

Jezu, ja już chcę zlot. I zawijanki. I w co my tam jeszcze nie grałyśmy. Scrabble XDDD I pamiętne słowo "eee" :lol2:

"Law school," Arthur says. "Law school gets everybody in the head. That's, you know. That's the whole point. Of law school."

Mostly, I exist in a state of denial about the denial. My head is a complex place, okay?
Aevenien Online

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez Yenna » 25 kwi 2011, o 20:51

Dai, potwierdzam :D

Szkoda, że Kraków i Smok tak daleko :placze:
Może jeszcze kiedyś będzie dane spotkać się nam w Gdańsku. Chętnie bym z Wami QaF pooglądała. To powinno być niezapomniane przeżycie :lol2:
Yenna Offline

Postprzez Ka » 25 kwi 2011, o 22:06

Iiiiii, zlot! :D

dai, wiesz, że ja się piszę na weekend, prawda? Piszę się. Wszelkie perswadowanie mam już za sobą, poszło zaskakująco łatwo.

Nie mogę się Was doczekać! ;)
"I don't approve of this," Arthur declares. "Who are these people and why are they writing haikus about my ankles?"

(It's only time.)
Ka Offline

Order Złotej Kałamarnicy

Postprzez Aevenien » 25 kwi 2011, o 22:07

Suuuuper :D

Aevenien Online

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez nataliiee » 25 kwi 2011, o 22:13

Ja się Was boję :whistle:
Nienawidzę komentować...
nataliiee Offline

Postprzez Aevenien » 25 kwi 2011, o 22:15

I słusznie, słusznie XD
Cóż... :P

Aevenien Online

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez nataliiee » 25 kwi 2011, o 22:28

Trochę strachu nie zaszkodzi, więc jeśli nauka pozwoli, to ja się piszę :lol2:
Nienawidzę komentować...
nataliiee Offline

Postprzez Miss Black » 26 kwi 2011, o 00:04

Dobra. To ja wpadnę. Co prawda 7-ego wieczorem, ale zawsze. Stęskniłam się jak nienormalna za Krakowem i za zawijankami w naszym wykonaniu też. Mortist niestety zatrzymują wcześniejsze zobowiązania, więc będziemy musiały obejść się bez niej. Rozumiem, że śpiwór i karimata wystarczą? Mogę się jeszcze wkupić w łaski jakimś ciastem i... Dai, skończysz do 6-ego "Podwójną grę"?
CALM YOUR MIND MY FRIENDS AND DON'T BE AFRAID TO DREAM A LITTLE BIGGER!
Miss Black Offline

Pack Mom

Postprzez Pa.she » 26 kwi 2011, o 01:08

Oooch! Ja wiem, że jestem jakiś forumowy żółtodziób jeszcze, ale perspektywa spotkania ze starymi wyjadaczami/autorytetami/bardziej doświadczonymi w drarry koleżankami (jakby się tu jeszcze podlizać xp) jest niezwykle atrakcyjna. Tylko czy ja 7 będę w Krakowie :mysli:
między mną a sobą nigdy nie dojdzie do zgody
Pa.she Offline

Postprzez yunne » 26 kwi 2011, o 08:33

6 to miałam iść do teatru... więc muszę się dowiedzieć o której będę wolna i czy ewentualnie mogę się jakoś z tego wywinąć :)... ale piszę się, a co mi tam :D. Znajdzie się malutki kawałek podłogi dla mnie? Dużo nie potrzebuję xD. Jedzie ktoś może z Bielska?
"Good, because if you wanted to shag me against the wall, I'm afraid I'd have to say 'No' because I'm not easy." Draco thought about it for a minute while eyeing Harry speculatively. "Actually, that's a lie. I am easy. You may commence with the shagging now."
yunne Offline

Postprzez daimon » 26 kwi 2011, o 23:26

Aevenien napisał(a):I słusznie, słusznie XD
Cóż... :P

Eeeeeeeeej, i kto tu straszy?! :diablo:

Ka napisał(a):Iiiiii, zlot! :D

dai, wiesz, że ja się piszę na weekend, prawda? Piszę się. Wszelkie perswadowanie mam już za sobą, poszło zaskakująco łatwo.

Nie mogę się Was doczekać! ;)

No to super! Teraz dopiero to przeczytałam, bo dostęp do neta miałam przez Święta szczątkowy. Czyli musimy się jakoś umówić dokładniej, Kochana :D

Yenna napisał(a):Dai, potwierdzam :D

Szkoda, że Kraków i Smok tak daleko :placze:
Może jeszcze kiedyś będzie dane spotkać się nam w Gdańsku. Chętnie bym z Wami QaF pooglądała. To powinno być niezapomniane przeżycie :lol2:

Dziękuję za potwierdzenie :D Szkoda, szkoda, że nie będzie Cię z nami! A może tak z Aev w pociąg wsiądziesz jednak? ;) Wiem, praca, daleko... Ech :oczy:
Ale spotkamy się jeszcze w Gdańsku. I zapewniam QAF z nami na pewno byłby niezapomniany... :whistle:

Miss Black napisał(a):Dobra. To ja wpadnę. Co prawda 7-ego wieczorem, ale zawsze.

Yupi!!!

Miss Black napisał(a): Mortist niestety zatrzymują wcześniejsze zobowiązania, więc będziemy musiały obejść się bez niej. Rozumiem, że śpiwór i karimata wystarczą? Mogę się jeszcze wkupić w łaski jakimś ciastem i... Dai, skończysz do 6-ego "Podwójną grę"?

Szkoda, że Mortis nie może :(
Podwójną Grę? Że tak zacytuję Pottera:
Harry napisał(a):Eee...

Nie, chyba jednak nie. Chwilowo odpoczywamy od siebie - gra i ja :oczy:

Pa.she napisał(a):Oooch! Ja wiem, że jestem jakiś forumowy żółtodziób jeszcze, ale perspektywa spotkania ze starymi wyjadaczami/autorytetami/bardziej doświadczonymi w drarry koleżankami (jakby się tu jeszcze podlizać xp) jest niezwykle atrakcyjna. Tylko czy ja 7 będę w Krakowie :mysli:

Zapraszamy!

yunne napisał(a):6 to miałam iść do teatru... więc muszę się dowiedzieć o której będę wolna i czy ewentualnie mogę się jakoś z tego wywinąć :)... ale piszę się, a co mi tam :D. Znajdzie się malutki kawałek podłogi dla mnie? Dużo nie potrzebuję xD. Jedzie ktoś może z Bielska?

Ja będę jechać z Bielska XDDD Ale prawdopodobnie wcześniej trochę, żeby choć trochę mieszkanie ogarnąć przed Wami ;)
Oczywiście yunne, jakiś kątek do spania się znajdzie :D

Aaaaaaaaaaaaaaaale się cieszę :D *nie może się doczekać*
daimon Offline

Sunshine

Postprzez Aevenien » 27 kwi 2011, o 14:19

Awww, nie mogę się już doczekać! Jeszcze tylko ten wredny egzamin po drodze i już jestem w Krakowie :hura2:

Aevenien Online

Macki Dalekiego Zasięgu

Następna strona

Powrót do Zloty