Pierwszy zlot drarrowy

miejsce: Gdańsk

czyli spotkamy się :)

Postprzez Aevenien » 10 sty 2011, o 17:34

Było jeszcze:
Jak długo Harry i Draco tarzali się po podłodze?
6 miesięcy i ani chwili dłużej.

A ze zlotu warszawskiego we wrześniu:
Co zrobił Snape, kiedy zobaczył Harry'ego nago?
Wpadł w szał i zupełnie przypadkiem zamordował Ginny i wszyscy żyli długo i szczęśliwie.

Co zrobił Snape jak przyłapał Draco i Harry'ego?
Wrzasnął przeciągle i zmarł na zawał serce.

Działa działa, tylko jest ; ) bez spacji ;)
Z Mackami nie ma żartów :mackigreen:

"Law school," Arthur says. "Law school gets everybody in the head. That's, you know. That's the whole point. Of law school."

Mostly, I exist in a state of denial about the denial. My head is a complex place, okay?
Aevenien Online

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez Ka » 10 sty 2011, o 17:53

Wiem, że
Kod: Zaznacz cały
;)
działa, dlatego mówiłam o
Kod: Zaznacz cały
:wink:
Teoretycznie to pierwsze łatwiej wpisać, ale do drugiego się już przyzwyczaiłam, mam go zresztą pełno w starych postach.
"I don't approve of this," Arthur declares. "Who are these people and why are they writing haikus about my ankles?"

(It's only time.)
Ka Offline

Order Złotej Kałamarnicy

Postprzez Miss Black » 11 sty 2011, o 16:54

Ha, Mortist, one chcą grać w kenta! Może wreszcie poznam sekretne znaki Twoje i Marysi. :lol2: I zawijanki strasznie mi się podobają. Szczególnie ta o 6 miesiącach tarzania i Snape jako mordercy Dziewczynki Od Sznurówek.
CALM YOUR MIND MY FRIENDS AND DON'T BE AFRAID TO DREAM A LITTLE BIGGER!
Miss Black Offline

Pack Mom

Postprzez Aevenien » 11 sty 2011, o 18:33

Kent to moja najkochańsza gra karciana, jest przy tym tyle śmiechu :D
No, w teksasa też lubię grać XD

Tylko, żeby nas było do pary, bo na razie 5 osób jest.

"Law school," Arthur says. "Law school gets everybody in the head. That's, you know. That's the whole point. Of law school."

Mostly, I exist in a state of denial about the denial. My head is a complex place, okay?
Aevenien Online

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez daimon » 11 sty 2011, o 23:50

Najwyżej się będziemy jakoś wymieniać, czy coś. Np. będzie trójka na dwójkę, a punkty się będzie jakoś dzielić, albo dana trójka będzie się wymieniać i co kolejkę jedna osoba nie będzie grać. Coś wymyślimy. Kent być musi! A czy to będzie zlot abstynencki czy alkoholowy, czy pośredni, bo nie wiem na co się nastawić xD
[Emmet,Micky&Ben watching Brian&Justin dancing]
Em:Am I seeing,what I think I'm seeing?
Ben:Yes you are seeing it.It's the most historic reunification since Germany.
Em:What happened to the fiddler?
Micky:He fell off the roof!
daimon Offline

Sunshine

Postprzez Zoe » 12 sty 2011, o 02:14

daimon napisał(a):Najwyżej się będziemy jakoś wymieniać, czy coś. Np. będzie trójka na dwójkę, a punkty się będzie jakoś dzielić, albo dana trójka będzie się wymieniać i co kolejkę jedna osoba nie będzie grać. Coś wymyślimy. Kent być musi! A czy to będzie zlot abstynencki czy alkoholowy, czy pośredni, bo nie wiem na co się nastawić xD

Abstynencki na pewno nie będzie, bo przywożę dwie butelki grzańca galicyjskiego ;> U nas od paru miesięcy żadna impreza nie może się bez niego odbyć. I przy okazji, Aev zamówiła sobie u mnie manicure, tak więc przywożę sporą kolekcję buteleczek (na szczęście zabieram się samochodem z MB i Voldemortist, bo trochę to wszystko ważyć pewnie będzie) :P Jak ktoś jeszcze chce manikiurę, to proszę bardzo.
Zoe Offline

Zua Kobieta

Postprzez Miris » 12 sty 2011, o 13:00

Do Gdańska mam trochę za daleko, bo ja obecnie przebywam w Krakowie :lol2: Zresztą 3 lutego będę w najlepsze uczyć się do sesji albo pisać jakiś egzamin :P

I Dai, gramy w kenta!

To ktoś jeszcze pamięta tę grę? :lol2: Ja w to kiedyś namiętnie grałam z koleżankami na przerwach w szkole, ech, to były czasy... A jakie fajne znaki wymyślałyśmy XD
Drarrytozuoaleitakjekocham.
Miris Offline

Postprzez daimon » 12 sty 2011, o 13:31

Jeżu, Miris, kent rządzi! Uwielbiam tę grę! I wiesz, gdyby nie sesja nie miałabyś wymówki! Ja jadę z Krakowa. ;>
Zoe, ja chcę, ja, ja, ja!!! :)
[Emmet,Micky&Ben watching Brian&Justin dancing]
Em:Am I seeing,what I think I'm seeing?
Ben:Yes you are seeing it.It's the most historic reunification since Germany.
Em:What happened to the fiddler?
Micky:He fell off the roof!
daimon Offline

Sunshine

Postprzez Zoe » 12 sty 2011, o 14:02

OK, to jak któraś chce malowanie paznokci, to niech przed zlotem je sobie wyszykuje. Czyli opiłuje jak chce, poodsuwa skórki. Ja nie jestem manikiurzystką z wykształcenia, raczej z pasji i nie podejmuję sie robienia komuś skórek. Kolorównie musicie sobie zamawiać, wezmę wszystkie :P
Zoe Offline

Zua Kobieta

Postprzez Miris » 12 sty 2011, o 23:29

Aż szkoda, że mnie nie będzie :( Ale ja jestem mrukiem, więc pewnie i tak tylko psułabym wam zabawę :P I nie piję, więc psułabym tym bardziej :P
Drarrytozuoaleitakjekocham.
Miris Offline

Postprzez Aevenien » 12 sty 2011, o 23:31

*przyturlały się zwłoki Aev*
Zoe, moje zdolności z robieniem czegokolwiek są minusowe, więc zdam się na Ciebie :P
A kenta też kocham, zawsze jest mega śmiesznie z mówieniem "stop kent" XD

Aevenien Online

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez Zoe » 13 sty 2011, o 01:40

Skórki to mały pikuś, po kąpieli odsuwasz je drewnianym patyczkiem i tyle. Jak to robisz codziennie, to prędko się ich pozbędziesz.
Nie moge się doczekać gdańskich zawijanek, te warszawskie ze zlotu wyszły rewelacyjnie :hahaha:
Zoe Offline

Zua Kobieta

Postprzez Aevenien » 13 sty 2011, o 01:43

Eeee, nie widziałaś moich skórek, to jest masakra. Ale postaram się je zabić do zlotu xD
Czytałam je sobie ostatnio, ale już nie były takie śmieszne po czasie niestety.

Aevenien Online

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez Miss Black » 13 sty 2011, o 21:44

Po prostu super. Pozmieniali egzaminy i 3.02 piszę ikonografię o 15:00. To jest mój ostatni egzamin, więc z Warszawy mogę wyjechać najwcześniej o 17-tej. Czyli na jakąś 22 byłabym na miejscu, a raczej byłybyśmy, jeśli dziewczyny nadal chcą jechać ze mną.
CALM YOUR MIND MY FRIENDS AND DON'T BE AFRAID TO DREAM A LITTLE BIGGER!
Miss Black Offline

Pack Mom

Postprzez Aevenien » 13 sty 2011, o 21:47

A to brzydale! To już się dogadajcie, jak Wam wygodniej jechać, czy nie lepiej w dzień? To jak Wam pasuje :)

Aevenien Online

Macki Dalekiego Zasięgu

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zloty