Pierwszy zlot drarrowy

miejsce: Gdańsk

czyli spotkamy się :)

Postprzez Aevenien » 6 sty 2011, o 15:54

Kanapę *zgon* Kombi czy coś większego?
To zabierajcie dziewczyny śpiworki :D A grzańca napijemy się już u mnie. A kiedy jedziecie w ogóle? XD
Z Mackami nie ma żartów :mackigreen:

"Law school," Arthur says. "Law school gets everybody in the head. That's, you know. That's the whole point. Of law school."

Mostly, I exist in a state of denial about the denial. My head is a complex place, okay?
Aevenien Online

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez Miss Black » 6 sty 2011, o 16:43

Kombi. I nie wiem kiedy. Teoretycznie od 1 stycznia ja jestem wolna, jeśli nagle czegoś nie przełożą. Zlot jest 3, tak? Więc moim zdaniem są dwie opcje, albo jesteśmy u Ciebie 2-go późnym wieczorem, albo wstajemy o jakiejś morderczej porze i jedziemy z samego rana, co nie jest takie złe, bo dużo lepiej prowadzi się w dzień. Muszę to jeszcze skonsultować z Zoe i Voldemortist. I, oczywiście, co Ty sądzisz o pierwszej opcji, bo nie chcę się wpraszać :P
CALM YOUR MIND MY FRIENDS AND DON'T BE AFRAID TO DREAM A LITTLE BIGGER!
Miss Black Offline

Pack Mom

Postprzez Aevenien » 6 sty 2011, o 16:47

Lutego kochana XD
Ja bym wolała 3 chyba, Dai będzie po południu, więc nie musicie wstawać o świcie, 4 godziny się z Wawy jedzie, no zima jest to 5 :)

"Law school," Arthur says. "Law school gets everybody in the head. That's, you know. That's the whole point. Of law school."

Mostly, I exist in a state of denial about the denial. My head is a complex place, okay?
Aevenien Online

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez Miss Black » 6 sty 2011, o 17:01

Spoko, to jedziemy 3 lutego :oczy: o 10 rano. I jak dobrze pójdzie to będziemy pomiędzy 15 a 16. Przywieziemy dużo wina i ciasto czekoladowe, jeśli nie zostanie skonsumowane w drodze :) Śpiwory, poduszki. O, a co my właściwie będziemy robić? Zaszyjemy się u Ciebie i będziemy się wymieniać naszymi bardzo mądrymi przemyśleniami na temat drarry, czy też każda uczestniczka powinna napisać chociaż miniaturkę, coby potem zaprezentować nam ją na odczycie. Nie wiem czy mam brać kreacje wieczorowe czy tylko jeansy i sweter.
Miss Black Offline

Pack Mom

Postprzez Aevenien » 6 sty 2011, o 17:04

A skąd ja mam wiedzieć XD Możemy iść na łyży, myślałam, żeby na Narnię do kina skoczyć, albo nawet na HP, jak będą jeszcze grali, a jak nie to zrobily sobie maraton u nas, mam nadzieję, że wyłudzę od taty rzutnik, to sobie w lepszych warunkach obejrzymy, można się też przejść gdzieś po Gdańsku, na starówkę czy coś, spotkać z Liberi i Yenną, nie wiem, zobaczymy XD

Aevenien Online

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez Miss Black » 6 sty 2011, o 17:13

O, mi tyle atrakcji do głowy nie przyszło. Cieszę się bardzo, że mamy kogoś ogarniętego w tym gronie. :D Mam nadzieję, że skoro dziewczyny mieszkają niedaleko to też wpadną. Ja jestem za łyżwami i rzutnikiem.
Miss Black Offline

Pack Mom

Postprzez Aevenien » 6 sty 2011, o 17:16

Staram się jak mogę xD
Szkoda, że jest zima, jak jest cieplej zabieram wszystkich do Zoo, kocham nasze Zoo. No i morze jest XD

Aevenien Online

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez Yenna » 6 sty 2011, o 18:57

Hej, już się zaczynam cieszyć na Nasze spotkanie. Wprawdzie na łyżwy to ja się nie nadaję, ale na spacer na Starówkę i nad morze piszę się jak najbardziej :D Mam nadzieję, że do 3 lutego zlikwidują to lodowisko z chodników i będzie się można swobodnie poruszać. Do kina też można się grupowo wybrać.
Rzutnika wprawdzie nie posiadam :( , ale jakby co to na maraton z HP mogę przywieźć dwupłytowe wydania ekranizacji 6 części. Chociaż Aev na pewno ma pełen komplet.
Mam tylko nadzieję, ze moja kochana firma nie wymyśli sobie spotkania w Warszawie akurat w tym terminie.
Yenna Offline

Postprzez Aevenien » 6 sty 2011, o 20:48

Yenna, w końcu ktoś mnie zrozumie, narzekam na lodowisko na chodnikach już od trzech dni, po tym jak co drugi krok prawie nie ląduje na ziemi xD
Ja nie mam nawet pół filmu, więc przywieź! Właśnie, kto coś ma jeszcze, bo muszę pościągać, co nie mamy :D
A firma niech spada, o XD

Aevenien Online

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez Michiru » 7 sty 2011, o 17:19

No nie, pierwszy zlot i w sesję sobie wycelowałyście? Aev, jak mogłaś! xD Mnie tu się akurat zaczyna wariactwo na uczelni, a tak bym się zabrała z dziewczynami z Bielska i byłoby pięknie. A jak nie, to ja mam petycję. Jak wymyślicie coś kreatywnego (czyt. np. ktoś stworzy coś drarrowego specjalnie na tę okazję) to proszę nie zapomnieć wrzucić na forum. A jak nie to może chociaż jakieś zdjątko się znajdzie? Przynajmniej się zapatrzę i w atmosferę wczuję :)

PS. Dai, to ty też Bielsko?? A myślałam, że my tylko krakowskie współrodaczki jesteśmy :P
"Oh," he says, "oh, god, I missed you so much."
"Did you, now?" Eames asks, his eyebrows going up. Arthur gives him a look, relieved the tension has apparently passed.
"I was talking to the coffee," he sniffs. "You are interrupting our moment."
Michiru Offline

Postprzez Aevenien » 7 sty 2011, o 17:28

No sorry, układałam pod siebie XD No i wtedy mam wolne mieszkanie, moje współlokatorki jakie fajne by nie były, chyba by nie przeżyły takiego spotkania XD
I jasne, że wszystko wrzucimy na forum i zdjęcia też. I zawijanki! Zapomniałam o zawijankach. I Dai, gramy w kenta! Koniecznie :D I kalambury! Jaką ja mam sklerozę XD

Aevenien Online

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez Michiru » 7 sty 2011, o 17:37

Wow, Aev, wiedzę, że plan się rozwija coraz bardziej :P W takim razie ja wam życzę wspaniałego, udanego spotkania i czekam na relację :D
"Oh," he says, "oh, god, I missed you so much."
"Did you, now?" Eames asks, his eyebrows going up. Arthur gives him a look, relieved the tension has apparently passed.
"I was talking to the coffee," he sniffs. "You are interrupting our moment."
Michiru Offline

Postprzez daimon » 10 sty 2011, o 15:45

Bosz, wróciłam na łono neta i nagle z jednej strony zlotowej są już 3 xD Tak, gramy w kenta, pójdziemy się zabić na łyżwach (czyli z pewnością zabić mnie) i na Narnię i zrobimy sobie maraton QaF albo Pottera, i ja koniecznie, ale to koniecznie muszę iść nad morze i na Długi Targ ;) A w ogóle strasznie się cieszę, że się spotkamy, dziewczyny
A jeśli chodzi o zawijanki, to jedna edycja musi być drarry. To będzie jak feta w przyśpieszonym tempie xD
[Emmet,Micky&Ben watching Brian&Justin dancing]
Em:Am I seeing,what I think I'm seeing?
Ben:Yes you are seeing it.It's the most historic reunification since Germany.
Em:What happened to the fiddler?
Micky:He fell off the roof!
daimon Offline

Sunshine

Postprzez Aevenien » 10 sty 2011, o 16:22

Dai, zaczęłam się zastanawiać o jaki Długi Targ Ci chodzi, ale potem kliknęłam w google i się okazało, że to jest przedłużenie Długiej po prostu, patrz, nie wiedziałam nawet XDDD
No jasne, że będzie drarrowa edycja, padniemy ze śmiechu jak nic!
A jako przykład podam piękną zawijankę ze zlotu letniego u mnie, dwa lata temu:
Za co Draco kochał Harry'ego? Za pieniądze od ojca :lol2:
Ach, nie mogę się już doczekać!

Aevenien Online

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez Ka » 10 sty 2011, o 17:20

Aevenien napisał(a):Za co Draco kochał Harry'ego? Za pieniądze od ojca
Zabiłaś mnie. :hahaha:

Wiecie, że zazdroszczę Wam jak cholera? Nie miały się gdzie zlatywać, tylko w Gdańsku, wiedźmy... Ale ja Was jeszcze dorwę! ;)

(A przy okazji, dlaczego :wink: mi nie działa? Czyżby po prostu nie został dodany?)
"I don't approve of this," Arthur declares. "Who are these people and why are they writing haikus about my ankles?"

(It's only time.)
Ka Offline

Order Złotej Kałamarnicy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zloty