Pierwszy zlot drarrowy

miejsce: Gdańsk

czyli spotkamy się :)

Postprzez Aevenien » 6 sty 2011, o 14:21

*dopisuje do listy*
No jasne, że dam znać, ale to mój tata musi się sam najpierw ogarnąć xD
Z Mackami nie ma żartów :mackigreen:

"Law school," Arthur says. "Law school gets everybody in the head. That's, you know. That's the whole point. Of law school."

Mostly, I exist in a state of denial about the denial. My head is a complex place, okay?
Aevenien Online

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez Miss Black » 6 sty 2011, o 14:27

Już chciałam pisać, że jadę samochodem i kto chce się zabrać? A potem coś mnie tchnęło i spojrzałam raz jeszcze na termin sesji :sciana: A potem znów na rozpiskę moich egzaminów i... ostatni egzamin mam 1 lutego :lol2: A więc, kto chce się zabrać? Mam 3 miejsca. Muszę jeszcze tylko w pracy z nimi pogadać, ale byłam całe święta i te dwa dni po sylwestrze, więc może się zlitują.
CALM YOUR MIND MY FRIENDS AND DON'T BE AFRAID TO DREAM A LITTLE BIGGER!
Miss Black Offline

Pack Mom

Postprzez Aevenien » 6 sty 2011, o 14:30

AWWW, to cudnie! Zlitują się na pewno, mackami ich!
O Boże, to ja będę Ci musiała tłumaczyć drogę :lol2:

"Law school," Arthur says. "Law school gets everybody in the head. That's, you know. That's the whole point. Of law school."

Mostly, I exist in a state of denial about the denial. My head is a complex place, okay?
Aevenien Online

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez Voldemortist » 6 sty 2011, o 14:35

MB, możesz mnie o zawał nie przyprawiać! I wiesz, że się z tobą zabieram, tak jakby co? xD
A w ogóle, to po coż do mnie dzwoniłaś i jak tam licencjat?
"Krawiec, jeden z pierwszych krawców, Polak, wysilił się i prawdziwie zadziwiającym sposobem jestem zgrabny - ale te trzewiki, te mnie zabijają, a bez nich ani się pokazać."
~Juliusz Słowacki
Voldemortist Offline

Postprzez Miss Black » 6 sty 2011, o 14:38

Taaa, ostatnio jechałam sobie radośnie z mazurskiej mieściny mojej babci, u której bywam co najmniej dwa razy w roku i wydawałoby się, że znam drogę lepiej niż czeluście własnej torebki, a pojechałam przez Augustów i nadłożyłam ze 40 km.
Będę potrzebować bardzo dokładnych wytycznych :P jak widać.
Kurczę, siostro ma droga, ile wolnych miejsc podałam w tym moim automobilu? No właśnie. I nie mam pojęcia po co dzwoniłam. Ach! Kupiłam wczoraj materac w ikea z Emilką i chciałam wiedzieć czy zabierasz się z nami do Wilanowa, bo mijałyśmy matczyną chałupę po drodze. Licencjat jest w stanie pączkującym.
Miss Black Offline

Pack Mom

Postprzez Aevenien » 6 sty 2011, o 14:40

Wasze rozmowy na forum są zabójcze XD
MB, ratunku! XD Ale, jak przyjadę do Wawy, to będę wracać samochodem i dokładnie obczaję drogę XD Bo ostatnio jechałam tylko 200 km i to z Jabłonnej i nie pamiętam nic xD Ja się ostatnio pogubiłam w Gdańsku, tata kazał mi jechać jakoś tam, a ja mówię, że tam remont i że się zgubie, a on swoje. No to pojechałam i się zgubiłam XD

Aevenien Online

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez Voldemortist » 6 sty 2011, o 14:50

Aaa, takie buty. To spoko. I jak coś to będę cię, siostro, prowadzić! Może tym razem bym się nawet połapała, która kreska na mapie to która. ^^
"Krawiec, jeden z pierwszych krawców, Polak, wysilił się i prawdziwie zadziwiającym sposobem jestem zgrabny - ale te trzewiki, te mnie zabijają, a bez nich ani się pokazać."
~Juliusz Słowacki
Voldemortist Offline

Postprzez Aevenien » 6 sty 2011, o 14:53

Tam na mapie to luzik, z Wawy do Gdańska prosta droga jest, gorzej przy wjeździe do miasta i już w samym Gdańsku, na szczęście do mojego mieszkania jedzie się główną trasą i dwa razy skręca, więc damy radę xD Macie telefony w erze? Mam minuty do ery XD

Aevenien Online

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez Miss Black » 6 sty 2011, o 15:07

Mamy w orange, ale też masę minut do innych sieci, więc damy radę.
Miss Black Offline

Pack Mom

Postprzez Zoe » 6 sty 2011, o 15:10

MB, ja z Warszawy jechać będę, mogę się dołączyć?
Zoe Offline

Zua Kobieta

Postprzez Miss Black » 6 sty 2011, o 15:17

Jasne.
Miss Black Offline

Pack Mom

Postprzez Zoe » 6 sty 2011, o 15:28

Miss Black napisał(a):Jasne.

Fajnie :D Gdybym jechała pociągiem, to musiałabym wziąć bardzo skromny bagaż, ale skoro samochodem, to kupuję grzańca galicyjskiego. Dwie butelki. Lubicie? ;)
Zoe Offline

Zua Kobieta

Postprzez Aevenien » 6 sty 2011, o 15:30

Tylko mnie nie upijajcie XD Zresztą co ja mówię, zanim do Gdańska dojedziecie, to będzie już bardzo wesoły autobus XD

Aevenien Online

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez Zoe » 6 sty 2011, o 15:32

Taaak... wszyscy będa już zarumienieni i wesolutcy jak sikoreczki na wiosnę. Oprócz Miss Black jako kierowcy... :D
Zoe Offline

Zua Kobieta

Postprzez Miss Black » 6 sty 2011, o 15:53

Żadnego grzańca jeśli ja nie mogę pić. Na pewno jest na to jakiś przepis w Karcie Praw Człowieka, czy czymś takim. A z bagażem spokojnie. Mam pojemny bagażnik. Ostatnio przewoziłam w nim kanapę mojej koleżanki, a wczoraj materac. Kochałabym ten samochód, gdyby burak się tak często nie psuł.
Miss Black Offline

Pack Mom

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zloty