Drarrystki w realu

Znacie jakieś? Zaraziły się od Was, czy to Wy je zaraziłyście?

Dyskusje o opowiadaniach wszelakich

Postprzez CrazyCry » 18 gru 2011, o 21:32

[Tradycyjna formułka] Nie jestem pewna, czy stworzyłam ten wątek w odpowiednim miejscu, jakby co proszę o przeniesienie ;) . Chyba jeszcze takiego nie było.
Chciałam Was zapytać, czy znacie osobiście (a nie przez internet) dziewczyny, które lubią drarry? Są zarejestrowane na tym forum? Zaraziłyście się od nich, czy może to one zostały przez Was zdrarryzowane? A może znałyście się, a bliżej zakumplowałyście, gdy dowiedziałyście się, że macie wspólne zainteresowanie? Ciekawa jestem, jak to jest u Was.
Ja mam przyjaciółkę, która siedzi w fandomie zmierzchu, jest zarejestrowana na jednym forum potterowskim. To ona dała mi linka do mojego pierwszego drarry (Światełko :seksi: ). Nie miałam wtedy fazy na Harry'ego, a jedynie sentyment do niego. Kiedyś też czytywałam opowiadania o Harry'm i Ginny, ale to był mój pierwszy slash. Nigdy nie miałam nic wspólnego z homofobią, swego czasu interesowałam się nawet koleżankami :D , więc pomyślałam - to może być fajne. No i się zaczęło :lol2: . Nie było fajne, tylko fantastyczne! Kumpela nie spodziewała się, że tak oszaleję. Od czasu do czasu przeczyta coś co jej podsunę, więc mam komu jęczeć i zachwycać się do ucha. Jest jeszcze moja starsza siostra. Dawno temu czytała kanon. Szał i fascynacja minęły. Teraz ekscytuje się anime, kulturą Japonii i yaoi, więc od czasu do czasu też przeczyta to co ja i mamy o czym pogadać :).
No, a Wy?
Ostatnio edytowano 4 sty 2012, o 08:09 przez CrazyCry, łącznie edytowano 1 raz
Aerobic -> aerobik
Fanfic -> fanfik
Nie fanfick x.x
Fanpage "Effeminate boys"
CrazyCry Offline

Postprzez Kira.Lupus » 19 gru 2011, o 11:24

Ja zaraziłam nawet kilka znajomych, w czasach gimnazjum jeszcze :D Ale chyba nie ma ich tu na forum, nie wiem, bo niestety jakoś tak nam sie kontakt urwał po tamtej szkole :( A sama o drarry dowiedziałam się też od znajomej. Jako, że zawsze lubiłam yaoi, zabrałam się do czytania i od razu wpadłam w to :D
Obrazek
"- Jeśli on cię zabije, nie znajdę takiego miejsca na ziemi, w którym by mnie nie znalazł.
Wiedziałem, co dostaję w pakiecie z moim Złotym Chłopcem.
Nie waż się więc, odbierać mi tych kilku miesięcy, może nawet dni, które nam zostały."
Kira.Lupus Offline

Postprzez Kuma » 31 gru 2011, o 18:27

Ja mam przyjaciółkę, którą wiele, wiele lat temu zaraziłam manią potterowską - a w zasadzie, yaoistyczną (w fandomie potterowskim). Byłyśmy razem na jednym forum, ale póxniej jakoś to zelżało i skończyło się na tym, że nie udziela sie na forach, ale współtworzy, można by powiedzieć ze mną teksty, czyta co jakiś czas ficki i w ogóle. Cudownie jest mieć kogoś takiego w realu.

A poza tym, czajcie to, że poszłam do liceum w tym roku i... okazało się, że w klasie mam yaoistkę. Mwahahaha. Zupełnie przez przypadek się o tym dowiedziałyśmy. Nie jest zarejestrowana, ale czyta Drarry - i to tutaj, na forum, możliwe, ze nawet czyta teraz ten post ^^ Ale naprawdę... no kurde, coś niesamowitego, nie spodizewałam się czegoś takiego. I zna moje teksty! aww
everytime you see rainbow, god is having gay sex.
Obrazek

PS.
Obrazek
Kuma Offline

Postprzez Kijowa23 » 25 sty 2012, o 19:46

Zaraziłam swoją najlepszą przyjaciółkę yaoi, ale od Drarry raczej trzyma się z daleka. Toleruje, ale woli yaoi w mangach i anime xD
Chociaż.. Moja koleżanka z klasy pożycza często ode mnie opowiadania Drarry na pendrive.. Może coś z tego wyjdzie? :)

Ech, nie popisałam się długością posta, nie popisałam.
Sono te hanasanaide hanasanaide
Boku ga sobani iru kara
Donna toki demo waratte waratte
Hana wo sakasete yo
Kijowa23 Offline

Postprzez Bang Bang » 25 sty 2012, o 21:43

Moje postępy w nawracaniu świata na drarry są raczej marne, chociaż mogę pochwalić się jednym sukcesem- udało mi się trochę przekonać do tego parringu (i slaszu ogólnie pojętego) jedną z moich koleżanek z klasy. Na razie, co prawda, nie przeczytała jeszcze zbyt wielu ff, ale pracuję nad tym xD. Nawet jest zarejestrowana na tym forum, tylko się nie udziela (brzydko, oj brzydko).
Combeferre sighed. "When was the last time you got a full night's sleep?"
"I'm a med student," said Joly, rubbing his eyes. "Sleep is surrender. Coffee is strength."
"Work is freedom," said Combeferre drily.
"Right." Joly nodded. "Sometimes, I forget you're a med student, too."

North London is red

Bractwo Bejsbola i Widła :pala:
Bang Bang Offline

Postprzez Tot » 24 kwi 2012, o 09:54

CrazyCry napisał(a):Chciałam Was zapytać, czy znacie osobiście (a nie przez internet) dziewczyny, które lubią drarry? Są zarejestrowane na tym forum? Zaraziłyście się od nich, czy może to one zostały przez Was zdrarryzowane? A może znałyście się, a bliżej zakumplowałyście, gdy dowiedziałyście się, że macie wspólne zainteresowanie? Ciekawa jestem, jak to jest u Was.

Ja znam! Ja znam! :hura2: Nawet jest tu zarejestrowana. I to ja ją zdrarryzowałem *wypina dumnie pierś*.
Co prawda linka do drarry.pl podesłała mi Psiółka, ale pierwszego fika dostała ode mnie. :D
Tot Offline

Postprzez Aevenien » 24 kwi 2012, o 10:02

Bardzo dobrze, drarry trzeba szerzyć :D
Z Mackami nie ma żartów :mackigreen:

"Law school," Arthur says. "Law school gets everybody in the head. That's, you know. That's the whole point. Of law school."

Mostly, I exist in a state of denial about the denial. My head is a complex place, okay?
Aevenien Offline

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez Morrigan » 21 maja 2012, o 21:52

Ja próbuję zdrarryzować jedną moją znajomą, ma duży potencjał, bo nawet bez szczegółowej wiedzy na ten temat wszędzie widzi gejów :D . Moje zadanie nie jest to łatwe bo jak jej podrzucę jakiś link czy tekst to ciężko ją doprosić by to przeczytała. Ja jednak mam wielkie plany i nie dam za wygraną :devil: . Ostatnio nawet doszłyśmy do wniosków, że połowa facetów z naszej szkoły to geje. :lol2: :lol2: :lol2: , próbowałyśmy ich swatać ale nic z tego nie wyszło. Heteroseksualne głupki. Fajnie byłoby mieć znajomą yaoistkę w realu bo w moim otoczeniu nie ma osób interesujących się tym. :placze: , przynajmniej nikt się nie przyznaje :P :P :P . Cóż ja nadal będę próbować powiększać grono drarrystek więc życzcie mi szczęścia :mackigreen:

"Poszedłem do lasu, wybrałem bowiem życie z umiarem. Chcę żyć pełnią życia, chcę wyssać wszystkie soki życia. Żeby zgromić wszystko to, co życiem nie jest. Żeby nie odkryć tuż przed śmiercią, że nie umiałem żyć."

Stowarzyszenie umarłych poetów
Morrigan Offline

Postprzez Sette » 30 maja 2012, o 19:38

Melduję, że najpierw zharrypotteryzowałam, a następnie zdrarryzowałam moją (it's official now) dziewczynę! Która czyta to przez moje ramię i chichocze jak podlotek. Zakładam, że będziemy tu zaglądać, jeśli tylko forum nie zostanie do reszty przejęte przez jakiś wraży slasz ;P
Sette Offline

Postprzez Aevenien » 30 maja 2012, o 19:44

Wow, to gratuluję podwójnie! :D

"Law school," Arthur says. "Law school gets everybody in the head. That's, you know. That's the whole point. Of law school."

Mostly, I exist in a state of denial about the denial. My head is a complex place, okay?
Aevenien Offline

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez Assa » 1 cze 2012, o 11:05

Ja z kolei zdrarryzowałam moją najlepszą przyjaciółkę, która założyła tutaj konto, ale dosyć mocno pasożytuje i nic nie pisze ;)
Assa Offline

Postprzez Ter » 1 cze 2012, o 17:16

x
Ostatnio edytowano 31 maja 2015, o 23:12 przez Ter, łącznie edytowano 1 raz
Ter Offline

Postprzez Aevenien » 1 cze 2012, o 17:37

Czy zmackowanie na Incpecję się liczy? XD

Aevenien Offline

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez Ter » 1 cze 2012, o 17:45

x
Ostatnio edytowano 31 maja 2015, o 23:12 przez Ter, łącznie edytowano 1 raz
Ter Offline

Postprzez Bang Bang » 1 cze 2012, o 17:51

:lol2:

A ja próbowałam Cię zincepcjować, Ter, i się nie dałaś xD. Z szerzenie drarry lepiej mi idzie ;).
Combeferre sighed. "When was the last time you got a full night's sleep?"
"I'm a med student," said Joly, rubbing his eyes. "Sleep is surrender. Coffee is strength."
"Work is freedom," said Combeferre drily.
"Right." Joly nodded. "Sometimes, I forget you're a med student, too."

North London is red

Bractwo Bejsbola i Widła :pala:
Bang Bang Offline

Następna strona

Powrót do Dyskusje