Niezdrowa rywalizacja

między paringami

Dyskusje o opowiadaniach wszelakich

Co sądzisz o NIEZDROWEJ rywalizacji międzyparingowej? (podejście typu "śmierć Drarry")

Organizuję/biorę udział w akcjach tego typu
0
Brak głosów
Nie mam nic przeciwko, ale sama nie biorę w tym udziału
2
5%
Jestem całkowicie przeciwna
29
78%
Śmierć Snarry!
6
16%

Liczba głosów : 37

Postprzez Kuma » 2 wrz 2011, o 18:31

Dla nas nie ma żadnego problemu - w sensie, dla tyxh, którzy uważają, że to zwykłe rozmowy. Ale niektórzy podchodzą do tego bardzo poważnie i są gotowi do tępienia tych z "innego obozu". Mi nie przeszkadza to, że ktoś nie lubi drarry. nie rozumiem tego, owszem xd, ale nie potępiam. Ale niektórzy mają inne podejście..
everytime you see rainbow, god is having gay sex.
Obrazek

PS.
Obrazek
Kuma Offline

Postprzez Ferris » 3 wrz 2011, o 15:48

Dla mnie to jest jakiś idiotyzm. No bo serio, ale jeśli ktoś jest np w snarry ponad wszystko, to co go interesują inne pairingi? Każdy pairing ma prawo istnienia, i każdy chocby nie wiem jak dziwaczny będzie miał swoich fanów. I dobrze. Właśnie o to w tym wszystkim chodzi. Z resztą, czy fice, nawet najlepsze, są warte darcia kotów? To dziecinne i niedojrzałe, śmieszna zabawa przedskolaków w piaskownicy: 'Tylko niebieskie łopatki są ładne, a twoja jest żółta i brzydka i takie łopatki powinny zniknąc!'. Idiotyzm...
"And if you go, I wanna go with you
and if you die, I wanna die with you
take your hand and walk away..."

Lonely day by System of a Down
Ferris Offline

Postprzez Kuma » 3 wrz 2011, o 18:17

Tylko niebieskie łopatki są ładne, a twoja jest żółta i brzydka i takie łopatki powinny zniknąc!'. Idiotyzm...

Zapomniałaś dodać - " a także ci, którzy używają żołtych!"

Ja teraz też sobie poczytałam trochę snarry dla równowagi i co? to oznacza, że jestem: gorsza/należy mnie tępić/śmierć Kumie? XDD
everytime you see rainbow, god is having gay sex.
Obrazek

PS.
Obrazek
Kuma Offline

Postprzez byarenlight » 3 wrz 2011, o 18:26

Ja teraz też sobie poczytałam trochę snarry dla równowagi i co? to oznacza, że jestem: gorsza/należy mnie tępić/śmierć Kumie? XDD

Teraz to już nikt Cię nie lubi. Ani drarrystki, ani snarrystki. Coś Ty zrobiła!

A tak serio, to ja w ogóle tego nie rozumiem. Fakt, dla mnie hp/dm to jedyny słuszny pairing, ale mam gdzieś, czy ktoś woli snarry czy dramione (mimo że wzdrygam się na samą myśl o tym pierwszym XD). Te wojny są strasznie dziecinne.
- Ty byłaś kiedyś nastolatką. Powiedz, jak mam sobie poradzić z Astor?
- Spróbuj z nią porozmawiać.
- Kiedy ostatnio próbowałem, powiedziała, że mnie nienawidzi i przeniosła się do Orlando.
- To teraz masz drugą szansę. Podziel się z nią czymś... Co robiłeś w jej wieku...
- Zabiłem psa sąsiadów.
- Tego lepiej jej nie mów.
byarenlight Offline

Postprzez Ferris » 3 wrz 2011, o 18:55

A ja w pierwszym rzędzie jestem snarrystką, potem drarry i co? To znaczy, że jestem nielojalna pairingowi? Mało tego, to nie są jedynę pairingi, które kocham. Tak się teraz zastanawiam, czy ja w ogóle mam w takim razie prawo do lubienia pairingów w innych fandomach? Bo jeśli nie, to chyba mnie w takim razie Azkaban czeka...

Byaren, ano są dziecinne i jakoś nie bardzo mogę dojśc do tego, dlaczego w ogóle taka rywalizacja istnieje. PO co? Dlaczego? Jaki jest w tym cel? Żeby pokłócic się trochę na jakimś forum? Czy to ma może jakieś głębsze znaczenie?
"And if you go, I wanna go with you
and if you die, I wanna die with you
take your hand and walk away..."

Lonely day by System of a Down
Ferris Offline

Postprzez Kijowa23 » 27 wrz 2011, o 19:27

znaczenia wielkiego nie ma, ale ile razy spotyka się w internecie, czy to na forach czy na różnych portalach osoby, które zaczepiają byle kogo i o byle co?
na przykład ktoś nawet napisze w komentarzu : tak, fajnie było, ta córka sąsiadki, którą się opiekowałam, była całkiem grzeczna.
a tacy ludzie zaczną krytykować sąsiadkę, że czasu dla dziecka nie ma i tak dalej, chociaż nie mają o niej nic pojęcia.
oczywiście, nie jest to może zupełnie na temat, ale chyba wiecie, o co mi chodzi?

fakt, z wojną między paringami jest trochę inaczej, bo jednak wiedzą coś o drarry lub snarry.
ale skoro są tak psychicznymi fanami jednego czy drugiego, to chyba za dużo paringów "przeciwnych" nie czytają?
i tak wracamy do tego, ze zwykle nie wiedzą o czym mówią
Sono te hanasanaide hanasanaide
Boku ga sobani iru kara
Donna toki demo waratte waratte
Hana wo sakasete yo
Kijowa23 Offline

Postprzez CrazyCry » 18 gru 2011, o 21:16

W tym temacie zostało powiedziane już chyba wszystko, co mogło, ale odczuwam silną potrzebę dorzucenia swoich trzech knutów :P. Osobiście brzydzi mnie snarry i wszystkie paringi mające coś wspólnego z tym przebrzydłym, tłustowłosym nietoperzem, ale nikogo nie zniechęcam. Niech ludzie czytają co chcą ;) - przecież mnie do niczego nie zmuszają.
Jestem zakochana w drarry, ale nie pogardzę dobrym dramione, LL/DM, AG/DM, GW/DM ( czy też prościej - prawie każdym pariniem z Draco :D ) , SB/RL, HG/HP czy nawet femmeslashem.
Uważam, że działania antyfanowskie, nie tylko w fandomie, są czystą stratą czasu, energii i dziecinadą.
Aerobic -> aerobik
Fanfic -> fanfik
Nie fanfick x.x
Fanpage "Effeminate boys"
CrazyCry Offline

Postprzez Draconia Maleficia » 30 sty 2013, o 20:53

Ja lubię i drarry i snarry, oraz kilka innych pairingów. Nie faworyzuję żadnego z nich, przecież one są zupełnie odmienne, w każdym można znaleźć fajne teksty. Jeśli nagle pojawi się wysyp... no nie wiem, Rorry przykładowo, owszem, raczej tego czytać nie będę, ale nie mam zamiaru bojkotować. Uważam że nie ma pairingów "równych i równiejszych". A już kłótnie o to? Hasła w stylu "Śmierć Snarry" czy "Zabić Snape'a" to dla mnie czysty idiotyzm, dziecinada. Można na tym polu rywalizować w pojedynkach, czemu nie:) Jednak agresywnym zachowaniom mówię Nie:) Kurde, cały szkopuł w tym że Harry jest tylko jeden, ewentualni kandydaci muszą się nim podzielić :)
Często rozmawiam sama ze sobą, bo potrzebuję rady eksperta.
Draconia Maleficia Offline

Postprzez okular » 30 wrz 2013, o 11:10

Jestem przeciwna. Absolutnie.
okular Offline

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusje