Creature!Fic

Czyli co by tu poczytać...

Postprzez Yami » 30 lis 2010, o 11:19

Kod: Zaznacz cały
[b]Tytuł:[/b]
[b]Autor: [/b]
[b]Rating: [/b]
[b]Pairing dom/sub: [/b]
[b]Gatunek: [/b]
[b]Opis: [/b]
[b]Uwagi: [/b]
[b]Status: [/b]
[b]Link:[/b]
Obrazek
Pottermore- I'm a wizard suck my dick! XD
Yami Offline

Postprzez Yami » 30 lis 2010, o 11:21

Tytuł: Corruption Series
Autor: Beren
Rating: NC17
Pairing, dom/sub: Mroczny stwór - Harry/Draco, Ron/Hermiona,
Gatunek: Angst z happy endem w zamierzeniu
Opis: Voldemort porywa Harry?ego, ale nie zabija go. Postawia zrobić coś gorszego i zamienia Harry?ego coś, co łączy wszystko, czego nienawidzi i boi się świat czarodziei. Ale czy udaje mu się to w pełni i jaka w tym rola Draco, musicie się sami przekonać.
Uwagi: Cała seria według mnie jest świetna. Jeśli nie odstraszają cię Creature!Fic, to opowiadanie jest dla Ciebie obowiązkowe.
Dużo seksu, gwałt i drastyczne sceny.
Status: Zakończone
Linki: Część 1: Corruption
Część 2: Distortion 1/2, 2/2
Część 3: Alteration 1/5, Alteration 2/5, Alteration 3/5, Alteration 4/5, Alteration 5/5
Część 4: Reformation 1/5, Reformation 2/5, Reformation 3/5, Reformation 4/5, Reformation 5/5

Tytuł: Draco?s Story, Corruption series
Autor: CarvedWood
Pairing, dom/sub: Harry/Draco,
Gatunek: Angst z happy endem
Opis: Historia z Corruption pokazana oczami Draco, z jego punktu widzenia.
Uwagi: Jeśli mam być szczera nie przeczytałam tego całego. Dobrze napisany Fic, ale jakoś wolałam czytać oryginalną wersję. Może gdybym nie próbowała tego czytać jedno po drugim byłoby lepiej.
Status: Jako że, oryginalna historia ma 4 części, a ta tylko 2, uznaję za WIP
Linki: Część 1: Draco's Story, Corruption
Część 2: Draco?s story, Distortion 1/2, 2/2

Tytuł: The Arc of the Pendulum
Autor: brummell
Pairing dom/sub: Harry/Draco
Gatunek: angst, drama, romance
Opis: Voldemort nie żyje i każdy stara się żyć jak może. Draco Malfoy mieszka z popadającym w obłęd ojcem i pracuje w mugolskim sklepie. Lucjusz wpada na świetny plan jak wkraść się w łaskę czarodziei. Porywa Harry'ego Pottera i zamienia go w Wilkołaka...
Uwagi: Mój ulubiony creature!fic jak do tej pory. Już zaklepany do tłumaczenia :P
Świetna i wciągająca fabuła i świetnie przedstawione charaktery. Jednym zdaniem: polecam wszystkim których nie odstrasza trochę futra :)
Przemoc, śmierć postaci (nie Harry'ego ani Draco), Piękna i bestia w świecie Drarry.
Link: http://www.thehexfiles.net/viewstory.php?sid=11452

Tytuł: Harry Potter and the Ancient Race
Autor: Mione5
Rating: M-Nc17
Pairing dom/sub:
Gatunek: Creature!Fic oczywiście, MPreg,
Opis: W dniu swoich 16 urodzin Harry zamknął się w swoim pokoju i odmówił wyjścia. Przez trzy dni nikomu nie udało się z nim porozmawiać, ani go zobaczyć. Jaką tajemnicę skrywa Harry?
Uwagi: Ja jako że lubię Creature!Fice, szczególnie te bez Villi, to mi się podobało :) Choc Draco trochę OOC, i Severus miał ważna rolę (Fic jest Severusitem także, dla niewiedzących - Snape był ojcem Harry'ego)
Link: KLIK
Obrazek
Pottermore- I'm a wizard suck my dick! XD
Yami Offline

Postprzez tifa » 2 gru 2010, o 14:06

Tytuł: Not Less of Love
Autor: literaryspell
Rating: NC-17
Pairing dom/sub: DM/HP
Gatunek: romans, komedia
Opis: Harry wraca na siódmy rok do Hogwartu, wiedząc dokładnie czego chce. Na nieszczęście dla niego podobnie jest w przypadku Draco. Czy Harry'emu się tylko wydaje, czy chłopak ma jakiś sekret?
Uwagi: Co tu napisać? Temat dość oklepany, wiec jeśli ktoś spodziewa się czegoś oryginalnego to może się zawieść. Tekst trochę przesłodzony jak na mój gust, ale mimo wszystko w niektórych momentach naprawdę zabawny. Seamus mnie po prostu urzekł x]
Status: zakończone
Link: http://valentine-veela.dreamwidth.org/4174.html
"The only real voyage of discovery consists not in seeking new landscapes but in having new EYES"
tifa Offline

Powrót do Recenzje