Recenzje na gorąco

Czyli co by tu poczytać...

Postprzez Aevenien » 17 lis 2010, o 20:48

Czyli jak wyżej, przeczytaliście coś nowego? Napiszcice tutaj o tym kilka słów, zawsze milej sięgać po nowe opowiadanie, wiedząc, że komuś się ono spodobało i mając jako taki obraz, jakiego rodzaju jest to fik.

Nie mówię już o nie offtopowaniu, bo i tak zaraz będzie "Tak, ja też to czytałam, świetne!", tylko nie przesadzajmy, dobrze? :wink:
Z Mackami nie ma żartów :mackigreen:

"Law school," Arthur says. "Law school gets everybody in the head. That's, you know. That's the whole point. Of law school."

Mostly, I exist in a state of denial about the denial. My head is a complex place, okay?
Aevenien Online

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez Kuma » 5 paź 2011, o 17:52

Nie mam pojęcia, czy o to chodzi, ale wszystkim, którzy nie czytali jeszcze, polecam Wibrysę NewBroomstick, pięciorozdziałową miniaturę, jedyną w swoim rodzaju - po raz pierwszy w życiu jestem tego tak absolutnie pewna. Tzn. tej "niezwykłości" i "jedynie-w-swojej-rodzajowości". ;) Niesamowity angst, inteligentny, drarry w sumie nie jest bezpośrednie, ale jest tak wyraźnie zarysowane, że... no po prostu przeczytajcie. Niezwykle oryginalne, napisane niezwykłym stylem. Nie umiem tego opisać, ale jeżeli ktoś czytał/oglądał ksiązkę/film A single man (Samotny mężczyzna - film z Firthem, Moore), to jestem pewna, ze to też mu się spodoba. I to bardzo. Niezwykłe.

(mam nadzieję, że o to chodziło? xd)
everytime you see rainbow, god is having gay sex.
Obrazek

PS.
Obrazek
Kuma Offline

Powrót do Recenzje