Ktokolwiek czytał, ktokolwiek wie

Czyli co by tu poczytać...

Postprzez Mamona » 30 paź 2013, o 17:14

Tak! To to! Dzięki lilyan!
Mamona Offline

Postprzez Nadia vel Ariana » 6 lis 2013, o 23:00

Szukam drarry, ale nie konkretnego, tylko po prostu z motywem friends with benefits, obojętnie w jakim wariancie czasowym, polski i angielski i takie raczej na poziomie. Mam nadzieje ze pytam w dobrym wątku? ;)
Nadia vel Ariana Offline

Postprzez Zorda » 7 gru 2014, o 18:42

Dość dawno czytałam niedokończone drarry i mam nadzieję, że może już zostało dokończone. Pamiętam tylko, że pod koniec była scena, że Harry musiał iść na jakąś misje i dość czule pożegnał się z Draco na korytarzu, bo była "obawa", że może już nie wrócić. Kojarzy ktoś coś podobnego?
Miłość to miłość, jest niesamowita, byle bez nadmiaru słodyczy.
Zorda Offline

Postprzez Crucio » 15 lut 2015, o 03:29

"Wąż w lwiej skórze" ?
Crucio Offline

Postprzez Karyna » 17 mar 2015, o 16:31

Hej, szukam Drarry, które kiedyś czytałam...
Draco i Harry byli tam w jakiś sposób połączeni umysłami (nie z własnej woli), z tego co pamiętam to słyszeli swoje myśli, mogli się w ten sposób komunikować (?)
Ps. Nie chodzi mi o "Związanych" :)
Karyna Offline

Postprzez SzmaragDrac » 17 mar 2015, o 20:12

To na pewno "Lekarstwo na grypę" ;)
Zaglądam tu rzadko, częściej można mnie złapać na Forum Mirriel pod tym samym nickiem.
Moje ao3.
SzmaragDrac Offline

Postprzez Karyna » 21 mar 2015, o 12:24

bardzo dziękuję, dziewczyny! :oops:
Karyna Offline

Postprzez Walburga » 9 wrz 2015, o 22:59

Czy jakaś dobra dusza ma może A Season in Hell i After the Flood i jest skłonna się podzielić? Kiedyś, dawno temu, miałam zapisane wszystkie prace Cassandry, ale dysk padł i od tej pory nigdzie nie da się ich znaleźć :<
Walburga Offline

Postprzez GrLouie » 16 gru 2015, o 23:03

Szukam Drarry, które kiedyś czytałam ..
Razem byli w niechcianym małżeństwie. Jego akcja trwała podczas ich podróży poślubnej. Często się przenosili i kłócili się. Podczas kolacji jedzonej w jakimś hotelu spotkali jakąś parę, która zaatakowała Draco (?), rzucali na niego Crucio. Zaatakowali go, ponieważ spodobał im się Harry (?) i chcieli się pozbyć drugiego małżonka. Byli chyba jeszcze u dziadka Draco (?).
Kojarzy ktoś?
GrLouie Offline

Postprzez MagnusBane » 11 cze 2016, o 04:48

Szukam opowiadania, na którym bardzo mi zależy, gdyż było pierwszym jakie przeczytałam.
W nim Harry otrzymał od Draco naszyjnik, którego kamień zmieniał kolor. Nie chciał mu powiedzieć co oznaczało, gdy owy kamień miał kolor czarny. Później Harry był u Syriusza i chyba Remus też tam był. Tam bliźniaki Weasley molestowali go seksualnie i naszyjnik, który nosił Draco "zaświecił" tym kolorem.
I to tyle...
MagnusBane Offline

Postprzez Laribett » 12 cze 2016, o 16:06

brzmi mega ciekawie ale nie znam niestety. Niemniej chetnie przeczytam:)
And the bit sound of silence!
Laribett Offline

Postprzez Selemea » 14 cze 2016, o 15:14

MagnusBane tytuł to "Piękna miłość Harry'ego Pottera i Draco Malfoy'a" :D
Selemea Offline

Postprzez MagnusBane » 14 cze 2016, o 17:56

Dziękuję bardzo!
MagnusBane Offline

Postprzez nata17ize » 21 lip 2016, o 15:28

Szukam opowiadania, w którym Harry był w Slytherinie, każdy Ślizgon miał własną sypialnię ale Harry i Draco spali w jednym pokoju i oczywiście w jednym łóżku:)
nata17ize Offline

Postprzez Kasia » 26 lip 2016, o 20:18

Kojarzę motyw Harry'ego chodzącego w świecie z bogami i właśnie spania w jednym łóżku. Obstawiam Wiarę.
"Harry się odprężył. Nie było się w ogóle o co martwić. W końcu Hagrid uwielbiał wredne bestie."

"Mała rada, Ted. Hermiona nie je mięsa, więc jeśli zabierzesz ją do jednej z tych knajp, w których podają steki tak słabo wysmażone, że jeszcze muczą, gdy zaczynasz je kroić, to kompletnie zniweczysz swe szanse dobrania się jej do majtek. "

"Potter, jak można się było spodziewać, okazał się zwolennikiem przytulania (co mogło zostać uznane za dość szczęśliwy zbieg okoliczności, bo Draco był raczej nogą w przytulaniu, za to doskonałą przytulanką)."
Kasia Offline

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Recenzje