Jak w temacie :)

Postprzez Missed » 10 sie 2012, o 11:56

jako że nie jestem doświadczoną pisarką, zwracam się ze skromną prośbą o betę ;)
nikt mi nigdy nie powiedział, czego mi brakuje, czego nie - nauczycielka polskiego stwierdziła, że piszę całkiem nieźle, ale czy to prawda? - na pewno mam problemy ze zjedzonymi przecinkami, bo gdy sama poprawiam, jakoś mi umykają, stylem i czymś, co kryje się pod nazwą by było spójnie i ładnie. Tak więc potrzebuję bety na drarry w okolicach dwudziestu rozdziałów (lub może więcej, głowy nie daję), które będą powstawały na bieżąco. Tekst jest nieskończony, więc zależy mi na becie, która potrafi pogonić do roboty, skrzyczeć, ale i pomóc w trudnych sprawach (choć w tych banalnych też! ;) )

czy byłby ktoś chętny :oczy: ? gdyby tak moje gg:. 3399246 - praktycznie jestem cały czas, choć na niewidocznym (mobilna wersja :devil: ) albo mail elzbieta-bryja@o2.pl

Edit:

NIEAKTUALNE
Ostatnio edytowano 10 sie 2012, o 20:13 przez Missed, łącznie edytowano 1 raz
Ignorance? The best way to be alive in this world. Still.
Missed Offline

Postprzez Nerejda » 22 wrz 2012, o 21:50

Szukam bety do tłumaczenia drugiego tomu Eskorty, chodzi o sprawdzenie stylu, literówek i ogólnie na pozostałe w tekście anglicyzmy.

Aaa, i szukam jeszcze kogoś, kto lubi dziwne teksty - takie naprawdę inne - i ma dobre oko do wyłapywania drugiego dna po angielsku. Bo mam tłumaczenie, w którym przydałaby mi się dobra dusza do sprawdzenia, czy nie ominęłam czegoś podczas przekładu na polski. To nic pilnego, bo tłumaczenie posuwa się powoli (głównie z tego powodu), ale wolałabym, żeby ktoś już na to zerknął. Ładnie proszę *kocie oczka*

Kontakt na PM albo maila: nejdus@gmail.com.
Powoli się uaktywniam fanfikowo :)
Nerejda Offline

Postprzez Miris » 16 paź 2012, o 00:05

Wiem, że miejsce do tego nieodpowiednie, ale może znajdzie się ktoś, kto zbetowałby mi tłumaczenie z fandomu Doctor Who? Zależy mi na czasie, także szczegóły wyjaśnię peemką. Tekst ma około 30 stron i potrzebuję bety na wczoraj.
Drarrytozuoaleitakjekocham.
Miris Offline

Postprzez gogo123 » 10 gru 2012, o 17:15

Szukam bety do Drarry (a to ci niespodzianka XD). Tekst ma 18 stron, tłumaczenie z języka angielskiego (sprawdzanie z oryginałem nie jest wymagane). Potrzebowałabym pomocy w interpunkcji, literówkach i najważniejsze, żeby zdania brzmiały po polsku ;) Drarry świąteczne, także chciałabym się uwinąć z wrzuceniem go na forum w święta. Mam nadzieję, że znajdzie się jakaś dobra duszyczka/śnieżynka/Pani Mikołajowa :d
Obrazek
Czekając na threequel <3
gogo123 Offline

Postprzez MegamiNamida » 12 gru 2012, o 22:58

Poprzebuje pilnie bety.
Tekst nie jest przekładem z innego języka, wiec zalezy mi jedynie na poprawieniu błędów.
MegaMiś was zje~

"I po co słuchasz komentarzy sfrustrowanych miernot.
Niech się durnie trują jadem, oszczędż sobie złego."
-Coma.
MegamiNamida Offline

Postprzez macabre » 9 lut 2013, o 18:30

Witam bardzo serdecznie użytkowników tegoż zacnego portalu społecznościowego. Poświęciłem kilka miesięcy na analizę opowiadań, które zostały zamieszczone na tej stronie i po dłuższym zastanowieniu postanowiłem sprawdzić się w materii pisarstwa. Nie jestem ani doświadczony, ani szczególnie wprawiony w opisywaniu swoich myśli, a moje słownictwo jest raczej ubogie, ale mam wiele zapału i będę się starał napisać coś z sensem. Byłbym bardzo wdzięczny, gdyby ktoś był tak miły i został moją betą. To dla mnie BARDZO ważne. Moje gg - 46114554. Przebywam tam praktycznie non stop.

Pozdrawiam.

Obrazek

Life is pain. I wake up every morning, I'm in pain.
You know how many times I wanted to just give up? How many times I thought about ending it?

macabre Offline

Postprzez Nessa » 29 mar 2013, o 20:05

Hej wszystkim :). Poszukuję drugiej bety do swojego drarry "Wczoraj już minęło, jutro nie nadejdzie" (oto link: viewtopic.php?f=8&t=862).
Tak jak wspomniałam, jedną betę mam, ale ponieważ właściwie całe opowiadanie mam już napisane (zostały mi jedynie poprawki, dopisanie pewnych fragmentów, a innych usuniecie) chciałam nieco odciążyć swoją betę, a publikacje przyśpieszyć. Opowiadanie ma między 30-35 rozdziałów, w tym 9 jest opublikowanych, a 10-siąty w trakcie poprawek. Nikt nie musi się zobowiązywać redagowania do końca, ale chociaż do kilku rozdziałów, by wszystko poszło sprawniej. Chciałabym wrzucać po dwa rozdziały na miesiąc (każdy rozdział to ok. 15 str w Wordzie), czyli po jednym rozdziale na każdą z redaktorek. Będę baaardzo wdzięczna za pomoc, bo naprawdę chcę przyśpieszyć.
Nessa Offline

Postprzez Skidayo » 25 cze 2013, o 21:18

Witam:) Szukam dobrej duszyczki, która chciałaby przeczytać moje pierwsze drarry i powiedzieć, co sądzi. Konstruktywna krytyka mile widziana. Chodzi mi raczej o samą fabułę/czy humor nie jest przesadzony. Jest to miniaturka - humor, może trochę parodia. Będę naprawdę wdzięczna :) Tekst nie jest długi, ma zaledwie 2 500 słów.
- Chciałbym z tobą pogadać, Draco.
- To dobrze, bo gdybyś tak od razu chciał się na mnie rzucić i przelecieć pod ścianą, musiałbym stanowczo powiedzieć 'nie'. Nie jestem taki łatwy. - Draco namyślał się chwilę, taksując Harry'ego wzrokiem. - Kłamałem. Jestem łatwy. Możesz mnie przelecieć bez gadania.

Obrazek
Skidayo Offline

Postprzez Phobos » 17 lip 2013, o 04:20

Więc, Szukam bety - ale nowina(przewraca oczami) - nigdy z żadną nie miałam styczności , jestem nowicjuszką ^ ^ i potrzebuję kogoś by obiektywnie ocenił pierwszy rozdział i doradził czy mam pisać kolejny czy zakończyć pisanie. Tytuł fick'a to Lwia Maska :3. Poprawianie błędów stylistycznych i gramatycznych także mile widziane :). Mój mail to yukimikuu@gmail.com . Będę bardzo wdzięczna za pomoc.
Być Ślizgonem
Phobos Offline

Postprzez Mamona » 29 lip 2013, o 14:43

Mimo, że nie mam wielkiego doświadczenia bardzo chciałabym się na coś przydać i z przyjemnością zostałabym czyjąś betą. :)
Wezmę zarówno teksty polskie, jak i tłumaczenia.
Ostatnio edytowano 16 paź 2013, o 17:26 przez Mamona, łącznie edytowano 3 razy
Mamona Offline

Postprzez Sioban » 21 sie 2013, o 20:18

Witam, jeśli ktoś poszukuje bety to oto jestem zwarta, chętna i gotowa! Chętnie pomogę przy wszelkich tekstach autorskich jak i tłumaczeniach. kontakt na pm lub mail paulina181061@wp.pl
Sioban Offline

Postprzez B.Prus » 31 paź 2013, o 16:19

Może tu też spróbuję :)
Szukam bety do kilkurodziałowego tłumaczenia Eamura (Bite Hard, osaki-nany). Ktoś pomoże?
B.Prus Offline

Postprzez Speranza » 21 sty 2014, o 23:41

Witam, witam. ;)

Jestem nowa na forum i bardzo chętnie podejmę się betowania.
W przypadkach tłumaczeń nie jestem w stanie sprawdzać zgodności z oryginałem, bo nie znam języków obcych, ale poza tą jedną wadą bardzo chętnie.
Nadzieja umiera ostatnia.
Speranza Offline

Postprzez Ziny » 26 sie 2014, o 19:59

Dzień dobry, czy coś...
Poszukuje bety, do dwóch maleńkich tekstów. Są to naprawdę miniaturowe miniaturki.
Mam nadzieje, że ktoś się podejmie. Byłabym bardzo wdzięczna.
Z.
Ziny Offline

Postprzez appolina » 29 sie 2014, o 17:47

hejka potrzebuje bety i to naprawdę szybko do zbetowania są moje dwa utwory Draco i Harry oraz Piekło Pocztowe proszę o pomoc.Są to krótkie teksty jeden jest wierszem pisany.Głównie mam problemy z interpunkcją.
L,czy wiesz, że bogowie śmierci jedzą tylko jabłka?
appolina Offline

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Beta potrzebna od zaraz