Jak w temacie :)

Postprzez AvATar7SeVen » 3 sie 2011, o 14:26

Powinienem był to zrobić zanim wybrałem się na wakacyjną wyprawę ale nie pomyślałem.
Potrzebuję bety. Wydaje mi się że z ortografią, interpunkcją i stylistyką u mnie całkiem dobrze, ale wiadomo, że błędy się trafiają. Jednak bardziej zależy mi na becie... eee... merytorycznej, w sensie: wyszukiwanie nieścisłości, bzdur totalnych i absolutnych, niepotrzebnych opisów, słowotoków, nudy i przesady. Pierwszy rozdział jest na forum, ze trzy czy cztery leżą w szufladzie. Proszę o kontakt przez PM.
My weapon is invisible.
Not for appreciating or envying.
It makes me can do everything.
Happy and free.
They are on my side..
have drawn a painting of me.

Obrazek

Postprzez Miris » 7 sie 2011, o 21:11

Potrzebuję bety do pomocy przy 37-częściowym opowiadaniu drabblowym alisanne :D Mile widziany ktoś, kto w razie czego kopnie mnie w tyłek i popędzi przy tłumaczeniu :D. Link jest w "Zaklepane, nie tykać", gdyby ktoś nie znał. Pilne!
Drarrytozuoaleitakjekocham.
Miris Offline

Postprzez ceyen.flamael » 15 sie 2011, o 21:53

Poszukuję cierpliwej bety do mojego opowiadania "O chłopcu, który umarł". Mam zamiar niedługo wstawić nowe rozdziały i chciałbym pozbawić ich błędów i niezręczności językowych. Miałbym też prośbę o pomoc w betunku przy tych, które już opublikowałem. Czekam na zgłoszenie jakiejś dobrej duszyczki, która ze względu na swoją gryfońską naturę chciałaby bohatersko uratować mojego "potwora".

Pozdrawiam.
Ceyen Flamael.
ceyen.flamael Offline

Postprzez byarenlight » 17 sie 2011, o 23:28

To tutaj, tak? Tak po prostu mogę się tu zaoferować? Bo nie wiem :hahaha:
Zdaję sobie sprawę, że pewnie bet już dość na tym świecie, ale pomyślałam, że zrobię coś dobrego i ogłoszę swe usługi.
Chętnie posprawdzam wszelkie drarry, nawet takie, od którego normalni ludzie uciekają. Pod względem interpunkcji, ortografii, stylistyki i... no nie wiem, w skrajnych przypadkach mogę coś podpowiedzieć na temat zachowania bohaterów, ale wolę nie mieszać się w wizje autora.
Tylko mam zastrzeżenie: żeby to nie było za długie.
Albo przynajmniej żeby nie było za dużo na jeden raz.
Mistrzunio ze mnie nie jest, ale zaręczam, żem pracowitą osobą jest i jeśli nie jestem czegoś pewna, to googluję, wertuję słowniki albo wypytuję mądrzejszych znajomych. Także myślę, że można na mnie polegać. Nie jestem również czepialska, autor nie otrzyma z powrotem tekstu, którego zupełnie nie pozna. Nie wtrącam się AŻ TAK.

Jeśli ktoś tutaj potrzebuje mojej pomocy, to chętnie. Czas mam. Aach, jeszcze jedno: tylko CZYSTE drarry, inne związki - jeśli są - to poboczne. kontakt - peemka of kors.
- Ty byłaś kiedyś nastolatką. Powiedz, jak mam sobie poradzić z Astor?
- Spróbuj z nią porozmawiać.
- Kiedy ostatnio próbowałem, powiedziała, że mnie nienawidzi i przeniosła się do Orlando.
- To teraz masz drugą szansę. Podziel się z nią czymś... Co robiłeś w jej wieku...
- Zabiłem psa sąsiadów.
- Tego lepiej jej nie mów.
byarenlight Offline

Postprzez byarenlight » 26 sie 2011, o 19:15

Znów ja, piszę nowego posta, bo nijak ma się do tego powyżej.

Potrzebuję bety! Przecinki, literówki, orty (nie powinny się pojawić, ale kto wie). Zaczęłam wieloczęściowe drarry i chciałabym komuś podrzucić pierwszą część do sprawdzenia, bo nie ufam swoim oczom, jeśli chodzi o własne teksty (wiecie, jak to jest, po prostu znam je na pamięć, świeże oko zawsze się przyda). Tekst ma 12 stron, niecałe, właściwie 11 i pół.
- Kiedy ostatnio próbowałem, powiedziała, że mnie nienawidzi i przeniosła się do Orlando.
- To teraz masz drugą szansę. Podziel się z nią czymś... Co robiłeś w jej wieku...
- Zabiłem psa sąsiadów.
byarenlight Offline

Postprzez Ferris » 28 sie 2011, o 17:04

Byaren, no to możesz mi podesłac. Akurat muszę się uczyc do egzaminów i potrzebuję odciągacza, więc taki tekst z chęcią pobetuję :P (chyba, że już się beta znalazła...)
"And if you go, I wanna go with you
and if you die, I wanna die with you
take your hand and walk away..."

Lonely day by System of a Down
Ferris Offline

Postprzez Ew. » 6 lis 2011, o 17:53

Bardzo proszę o betę. Tekst jest króciutki, coś a la rozweselacz na PPD. Z góry dziękuję. ;)
Edit: Już nieaktualne, dziękuję.
Ostatnio edytowano 27 gru 2011, o 20:12 przez Ew., łącznie edytowano 1 raz
"I`m worse at what I do best
And for this gift I feel blessed.
Our little group has always been
And always been until the end."
Smells Like Teen Sprit, Nirvana
Ew. Offline

Postprzez AvATar7SeVen » 18 gru 2011, o 16:29

No więc znowu ja i znowu potrzebuję bety, tym razem do miniaturki (tak mi się wydaje). Będzie to miniaturka humorystyczna (tak mi się wydaje), co do długości to nie jestem pewien ile mi tego wyjdzie. Wymagana jest otwartość na groteskę.
My weapon is invisible.
Not for appreciating or envying.
It makes me can do everything.
Happy and free.
They are on my side..
have drawn a painting of me.

Obrazek

Postprzez Kuma » 23 gru 2011, o 18:37

Potrzebuję bety na gwałt! Czyli - TERAZ! 11 stron, ale wiele, wiele przerywników i enterów, więc wychodzi mniej. BŁAGAAAM

607558 <- gadu
everytime you see rainbow, god is having gay sex.
Obrazek

PS.
Obrazek
Kuma Offline

Postprzez contristatio » 15 sty 2012, o 20:20

Khem, to może ja się ogłoszę - szukam kogoś, kto przeczytałby prolog do mojego ff, ocenił pomysł. Powiedział, czy się do tego jeszcze nadaję - to pierwszy dłuższy tekst od dość dawna, więc nie jestem pewna, czy nadal mam "płynność" w opisywaniu. Prolog ma niecałe trzy strony, więc nie powinno być zbyt dużo pracy.

Jeśli chodzi o moje założenia na całość opowiadania, to z pewnością obecność scen erotycznych. Staram się możliwie jak najbardziej wpasować w kanon... Co do zgodności z książkami, to rzecz będzie się dziać tuż po wojnie, zatem nie przyjmuję do wiadomości istnienia epilogu. Możliwe, że nieco przerobię niektóre fakty z bitwy w Hogwarcie.

To chyba tyle na razie :) Ktoś zainteresowany? Ostatecznie zbliża się sesja, wiadomo, że trzeba znaleźć tysiące innych rzeczy do roboty! :P
contristatio Offline

Postprzez moaner » 6 lut 2012, o 14:26

Właściwie nigdy jeszcze niczego nie betowałam (poza wspólnym opowiadaniem moim i mojej przyjaciółki, ale to już stare dzieje), ale chętnie spróbowałabym swych sił w innych tekstach. Jeśli się nie boicie zaufać nowicjuszce, to proszę o kontakt. Poza tym.. Od czegoś trzeba zacząć, prawda? :)
moaner Offline

Postprzez Amanda » 16 lut 2012, o 23:41

Kto ma wolne, zna się na angielskim, jest baaardzo cierpliwy i chciałby sprawdzić trzy tłumaczenia. Drarry, trójkąt w realiach piłki nożnej i takie coś do The Social Network?

Ktoś chętny? *robi słodkie oczka*
Obrazek
Amanda Offline

Postprzez byarenlight » 17 mar 2012, o 23:20

Ludzie, ludzie, kto chce zobaczyć mojego drabla (no nie całkiem, 70 znaków, nie 100) i powiedzieć, czy nadaje się do publikacji?
- Zabiłem psa sąsiadów.
byarenlight Offline

Postprzez Sienne » 8 maja 2012, o 08:32

Szukam bety. Tekst jest moim dziełem, dosyć krótkim. Był juz publikowany, ale na innej stronie, jednak zależałoby mi na poprawie ewentualnych literówek i powtórzeń, doradzeniu w kwestii stylu.

Proszę *rozgląda się w nadziei na ludzką dobroć*

NIEAKTUALNE
Ostatnio edytowano 9 maja 2012, o 19:38 przez Sienne, łącznie edytowano 1 raz
"Oto stał przed nim Draco Malfoy, całkowicie nagi, jeśli nie liczyć bielizny, skarpetek, spodni, koszuli i swetra."
meet-mad-hatters
Sienne Offline

Postprzez Adatiel » 9 maja 2012, o 18:12

Sienne napisał(a):Szukam bety. Tekst jest moim dziełem, dosyć krótkim. Był juz publikowany, ale na innej stronie, jednak zależałoby mi na poprawie ewentualnych literówek i powtórzeń, doradzeniu w kwestii stylu.

Proszę *rozgląda się w nadziei na ludzką dobroć*

Hej :D Jeśli chcesz, to ja chętnie się tym zajmę. Napisz do mnie na maila: adatiel.raven@gmail.com, bądź na GG: 34101047 (cały czas siedzę na niewidoku, jakby co :D).
Adatiel Offline

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Beta potrzebna od zaraz