Jak w temacie :)

Postprzez Blackie » 31 mar 2015, o 21:55

Zaczęłam niedawno pisać drarry, które gdzieś mi tam w głowie siedziało od dawna. Głównie obyczajowe, trochę humorystyczne, ale jeszcze nie zrobiłam sobie dokładnego planu, więc wszystko może się zdarzyć (oprócz angstu!). Piszę raczej poprawnie, czasem mi się urwie od interpunkcji albo od logiki zdania, ale potrzebuję bety przede wszystkim do spojrzenia na stylistyczną, merytoryczną i fabularną stronę tekstu. Taką betę z pejczykiem, co mi złoi dupsko jak w akcję wejdzie Imperatyw Opkowy i inne takie. Sto lat już nic nie pisałam i zardzewiałam jak stara furtka, stąd kanieszna taka pomoc.
Na razie napisane mam parę stron pierwszego rozdziału, przewiduję tak po 10 stron w Wordzie na jeden rozdział, ale jako, że jestem dość zabiegana to piszę w tempie raczej ślimaczym. Beta również nie musiałaby jakoś szalenie pędzić z tekstem.
Znajdzie się jakaś chętna dusza?
(Tekst będzie kanoniczny do Księcia Półkrwi i wybiórczo do Insygniów.)

EDIT: dzięki uprzejmości lilyan ogłoszenie nieaktualne.
Blackie Offline

Postprzez Yasna » 16 sie 2015, o 17:39

Hmm... Może tak. Cosik mi się w głowie ukręciło, co udało mi się przelać na papier, tudzież na ekran ukochanego lapka. Oczywiście nie jest skończone, oczywiście pozżerane są "ogonki" i przecinki, oczywiście nie było mnie tu szmat czasu i oczywiście nie wiem, kiedy znowu mnie wywieje. Tyle marudzenia, a teraz do konkretu. Szukam kogoś, kto oceni, czy to, co udało mi się spłodzić w ogóle warte jest czytania i pisania dalej (haha, niech żyje moje poczucie własnej wartości!!). Bezczelnie powiem, że ja je lubię :D Po drugie, jeśli tak, to wtedy potrzebuję nadzorcy niewolników (czyli mua), który ma na tyle czasu, cierpliwości i samozaparcia, by kopać mnie w tyłek w odpowiednim czasie i z odpowiednią mocą, bo jestem mega leniem i leserem, z ogromnym brakiem motywacji. Eeee, no i chyba na tyle.

Nieaktualne dzięki uprzejmości Mongruad. :D
Ostatnio edytowano 19 sie 2015, o 10:25 przez Yasna, łącznie edytowano 1 raz
Omijam stogi siana, by mój słomiany zapał ich nie spopielił. Jakże wiele tracę.....
Yasna Offline

Postprzez Anonimowa » 31 sty 2018, o 09:56

Cześć!

Mam taki tekścik Drarry, mój autorski, napisany na "powrót" do fandomu.
Skończone, stron w Wordzie ok 70 Times News Roman 12 - ok 31 tys. wyrazów, 165 tys. zbs (jeszcze przed moją korektą tekstu - wczoraj dopiero skończyłam).
Szukam kogoś, kto mi poprawi przecinki, zgrzytki, literówki, ale też powie, czy to się w ogóle nadaje do publikacji (i czy nie popełniłam jakiegoś strasznego plagiatu, bo trochę wypadłam z obiegu i nie wiem, czy ktoś już nie popełnił podobnego tekstu - w końcu nihil novi sub sole :P)
Tekst jest raczej lekki, humorystyczny, trochę non-canon, pluszowy (tematyka była świąteczna, tekst miał być na święta, ale jak zawsze jestem okropnie spóźniona!).
Live until we die

"- Potter, ty mała kupko gryfońskiej odwagi i ani krzty rozumu."
Anonimowa Offline

Poprzednia strona

Powrót do Beta potrzebna od zaraz