Dracon-Confused

Postprzez Tina » 15 lis 2010, o 17:15

Pozwoliłam sobie założyć ten wątek, ponieważ potrzebuję waszej rady. Jestem autorką bloga "dracon-confused" możliwe, że słyszałyście o nim lub ktoś z was go nawet czytał. Chciałabym przenieść bloga tutaj i wznowić go, ponieważ jakiś rok temu utknął w miejscu i do dziś mam wyrzuty sumienia z tego powodu. Jeśli, któraś z was go zna proszę o opinię czy w ogóle warto go przenosić i kontynuować prowadzenie na forum, czy dać sobie spokój. (Jeśli ktoś chciałby ocenić czy warto, a nie czytał to mogę podać link w pw)

Druga sprawą jest to, że nie mam bety . Znaczy się moje ukochana beta Nath może pomagać mi z moją kulawą polszczyzną, ale nie będzie miała na to zbyt wiele czasu w tym roku szkolnym (jesteśmy w klasie maturalnej).Potrzebuję kogoś kto by miał czasami chwilkę, aby zerknąć na te teksty i popoprawiać jako taka beta pomocnicza, zastępcza i równie ważna jak Nath.

Proszę bardzo o odpowiedzi.

Pozdrawiam MDark
Jeden papieros na uspokojenie myśli. Drugi na opanowanie tętna. Trzeci na zapomnienie. Następny, który już nawet nie działa, instynktownie zapalam i zaciągam się by czymś zająć myśli.

Masz tak jak ja w tylu miejscach poklejone serce.
Tina Offline

Powrót do Kącik pisarza