Z kanonem za pan brat?

Postprzez CrazyCry » 15 sty 2012, o 19:41

Wybitna elokwencja Dracona w mojej głowie przylgnęła do niego już tak bardzo, jak portret matki Syriusza do ściany w kwaterze głównej Zakonu Feniksa :D.
Cóż... w takim razie wolę chyba fandomowo-drarrystyczny kanon.
Muszę się przyznać, że "Ostatniej szansy" jeszcze nie czytałam, ale zamierzam w najbliższym czasie :).
Rozlazły? Powiedziałabym raczej - uroczy :oczy: .
Coooo!? :shock: Naprawdę to liczyłaś!? O mój Merlinie! :hahaha:
Aerobic -> aerobik
Fanfic -> fanfik
Nie fanfick x.x
Fanpage "Effeminate boys"
CrazyCry Offline

Postprzez Ka » 15 sty 2012, o 19:44

Nie liczyłam. Zrobiłam znajdź-zamień i word mi powiedział, ile zmian wprowadził. ;>

Chociaż biorąc pod uwagę ten esej, który mam napisać, byłabym nawet skłonna siedzieć i liczyć. Najchętniej czytając całe Światełko od deski do deski, żeby przypadkiem nie przegapić jakiegoś "eee"... *niewinna*

Aev, chcesz liczyć ze mną? xD
"I don't approve of this," Arthur declares. "Who are these people and why are they writing haikus about my ankles?"

(It's only time.)
Ka Offline

Order Złotej Kałamarnicy

Postprzez byarenlight » 15 sty 2012, o 19:46

-SPROSTOWANIE- napomknięcie o moim tworze nie miało być reklamą!!! XD

Gdzie tam, Harry w Świetle uroczy? Nie znoszę tam ani jego, ani Draco i właśnie dlatego - wyznaję to po raz 4344542 - nie zmęczyłam tego opowiadania. Ja pierdzielę, Ka :hahaha: Ale swoją drogą to zastraszające liczby!
- Ty byłaś kiedyś nastolatką. Powiedz, jak mam sobie poradzić z Astor?
- Spróbuj z nią porozmawiać.
- Kiedy ostatnio próbowałem, powiedziała, że mnie nienawidzi i przeniosła się do Orlando.
- To teraz masz drugą szansę. Podziel się z nią czymś... Co robiłeś w jej wieku...
- Zabiłem psa sąsiadów.
- Tego lepiej jej nie mów.
byarenlight Offline

Postprzez Aevenien » 15 sty 2012, o 19:49

Ja mam teoretycznie 37 godzin zaliczenie z 400 stron. Umiem eee 10? XD
*wcale nie będzie teraz czytać światełka*

I uważam, że kanon powinien być Bondem i już, o XD Jakby więcej ludzi czytało Bonda zamiast Światła to ile pięknych drarry by powstało, nie? :D

Bya, serio? Ja Światełko kocham, ale Bond zawsze będzie dla mnie BDE. Ale ja kocham absurd, humor i mahaliem. Kupię mózg, albo chociaż kilka szarych komórek, ma ktoś na zbyciu? Mój gdzieś zaginął dzisiaj...
Z Mackami nie ma żartów :mackigreen:

"Law school," Arthur says. "Law school gets everybody in the head. That's, you know. That's the whole point. Of law school."

Mostly, I exist in a state of denial about the denial. My head is a complex place, okay?
Aevenien Online

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez Ka » 15 sty 2012, o 19:51

Mogę podesłać Ci parę moich, i tak jestem zbyt leniwa, żeby zrobić z nich jakichś użytek. A tak, to nam obu wyjdzie na dobre: Ty się pouczysz, a ja nie będę musiała się martwić, że nieużywane organy zanikają...
"I don't approve of this," Arthur declares. "Who are these people and why are they writing haikus about my ankles?"

(It's only time.)
Ka Offline

Order Złotej Kałamarnicy

Postprzez byarenlight » 15 sty 2012, o 19:52

No serio, Aev, serio. Poza tym nie pasuje mi styl i w ogóle. Dziwi mnie, że autorka została profesjonalną pisarką. O "Świetle" dobrego słowa nie mogę powiedzieć, że tak zabluźnię.
Niestety mózgu akurat nie mam, mogę Ci kawy co najwyżej dać xD
Nie czytaj światełka! Poczytajże coś lepszego! A co do Bonda to się zgadzam. On powinien być punktem odniesienia.
- Kiedy ostatnio próbowałem, powiedziała, że mnie nienawidzi i przeniosła się do Orlando.
- To teraz masz drugą szansę. Podziel się z nią czymś... Co robiłeś w jej wieku...
- Zabiłem psa sąsiadów.
byarenlight Offline

Postprzez Aevenien » 15 sty 2012, o 19:54

Ka, dzięki *łapie*
Bya, ale kiedy wymiękłaś? Bo Światło ma swój jedyny i niepowtarzalny urok, to było moje pierwsze długie drarry i na liście sentymentów ma pierwsze miejsce. No i Światło to Światło nie? Ale jasne, nie wszystkim musi się podobać. Ja osobiście nie cierpię Blemisha, a wielu osobom się podoba ;)
A kawy nie lubię niestety.
I spokojnie, czytam coś po angielsku właśnie. Tak tak, sterta notatek leży obok i łypa. Niech sobie łypa, może jej się znudzi kiedyś XD

"Law school," Arthur says. "Law school gets everybody in the head. That's, you know. That's the whole point. Of law school."

Mostly, I exist in a state of denial about the denial. My head is a complex place, okay?
Aevenien Online

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez byarenlight » 15 sty 2012, o 19:59

Wymiękłam przy dziesiątym rozdziale, czyli jakby w połowie. Nie wiem. Może gdyby było moim pierwszym drarry, to by mi się spodobało? Ale przeczytałam przed nim kilka naprawdę dobrych opowiadań i niestety. Blemish jest do... też mi się nie podoba. xD
- Zabiłem psa sąsiadów.
byarenlight Offline

Postprzez Aevenien » 15 sty 2012, o 20:05

No to chociaż w jednym się zgadzamy ;) Ale nie przeczytałaś epickiej sceny ze ścianą. I genialnej sceny w pokoju hotelowym. I wielu innych epickich scen. Myślę, że powinnaś przeczytać resztę w ramach poznawania klasyki fandomu, mimo wszystko. Potraktuj to z przymrużeniem oka i będzie lepiej :D

Aevenien Online

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez Aevenien » 15 sty 2012, o 20:07

I tak mnie naszło, skoro Pocahontas ma być Harrym, to szop będzie Ronem, a Hermiona Wierzbą? Tata Pocahontas Dumbledore'em... DAJCIE MI JAKIEŚ LEKI...

Aevenien Online

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez byarenlight » 15 sty 2012, o 20:11

Scena ze ścianą czyli słynne accio ściana? xD
- Zabiłem psa sąsiadów.
byarenlight Offline

Postprzez Aevenien » 15 sty 2012, o 20:40

Oczywiście :D

Aevenien Online

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez Miss Black » 15 sty 2012, o 20:45

O "Świetle" dobrego słowa nie mogę powiedzieć, że tak zabluźnię.

Uyuch!!!!!!! KOBIETO! Czy Ty chcesz mnie o zawał przyprawić?! Bożyszcze przenajświętszy, ale jako to? :wdech: :wydech: O tym samym "Świetle" mówimy?! Boże... Chyba się idę napić. Ciebie o taką herezję to ostatnią podejrzewałam.
CALM YOUR MIND MY FRIENDS AND DON'T BE AFRAID TO DREAM A LITTLE BIGGER!
Miss Black Offline

Pack Mom

Postprzez byarenlight » 15 sty 2012, o 20:47

Hahahaha :hahaha: przepraszam xD młoda jestem, buntuję się! I tak, mówimy o tym samym świetle. innegóż nie znam xD
- Zabiłem psa sąsiadów.
byarenlight Offline

Postprzez Ter » 15 sty 2012, o 20:52

.
Ostatnio edytowano 31 maja 2015, o 21:38 przez Ter, łącznie edytowano 1 raz
Ter Offline

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kącik pisarza