Koszulki z Draco

Niecny plan - przeklejone z Mirriel

Postprzez rage_material » 12 gru 2011, o 18:18

Mam nadzieję, że temat kwalifikuje się jako "i nie tylko" :)

Zaświtała mi w głowie, jakiś czas temu, pewna myśl. Pojawiła się ona, gdy pierwszy raz natknęłam się na powiedzenie "Come to the dark side... we have a Draco Malfoy!". Cóż z tak pięknym tekstem można zrobić? No oczywiście koszulkę! Niestety, jednej, samotnej fance Draco nie opłaca się robić tyle zachodu.

No dobra, tyle było słowem wstępu, a teraz trochę ogółów i szczegółów. Projektu jeszcze nie mam zrobionego w komputerze (chociaż w głowie jest już całkiem). Jeśli okaże się, że więcej osób zechce taką koszulkę sprawić, to zrobię go i zajmę się wszystkimi sprawami z nim związanymi. W skrócie wyglądać to będzie tak - czarna koszulka, z przodu na lewej piersi niewielkie logo Slytherinu, a z tyłu wyżej wymieniony cytat plus całkiem spory Draco (łamane przez Tom Felton, bo jednak ucieknę się do filmowej postaci). Krój- dziewczęcy, z dekoltem i innymi takimi bajerami typu wcięcie w talii, nie taki worek (chyba, że ktoś bardzo chce wielką, męską koszulę - da się zrobić).

Cena - im więcej osób będzie chciało taką koszulkę tym mniej zapłacimy, ale wydaje mi się, że uda się nie przekroczyć ceny 50zł. Mam pewne doświadczenie w robieniu koszulek na zamówienie, więc nie ma obawy. Oczywiście zanim cokolwiek zamówię zamieszczę tutaj projekt (projekty), żeby można było zobaczyć rezultat. Jeśli chodzi o płatność - niestety trzeba będzie mi zaufać na słowo harcerza (jak na razie 6 lat stażu w związku ;) ) i przelać mi pieniądze na konto.

Mieszkam w Warszawie, więc z osobami, które zamieszkują w pobliżu najłatwiej będzie się spotkać osobiście, natomiast z ludźmi z dalszych sfer będę kombinować prywatnie (ale jako, że jestem biedną nawet-jeszcze-nie-studentką, to ewentualne wysyłanie paczki na koszt odbiorcy.).

Co Wy na to?
rage_material Offline

Postprzez rage_material » 12 gru 2011, o 22:18

Wstępny projekt nadruku :) Gdyby ktoś znalazł grafikę z logo Slytherinu to byłabym wdzięczna.

Tył: http://img542.imageshack.us/img542/2222/drrraco.png

Przód: http://img26.imageshack.us/img26/396/slytheringn.png
rage_material Offline

Postprzez CrazyCry » 28 gru 2011, o 14:26

Ja chcę, ja chcę! Akurat mam kaskę po świętach. Miałam już parę pomysłów, na co ją wydać, ale koszulka z Draconem bije je wszystkie na głowę! Całe szczęście też mieszkam w Warszawie ( i jestem harcerką, od szóstego roku życia zuchem :D) i wolałabym odebrać ją osobiście, jak również zapłacić osobiście, bo nie mam konta w banku :<. Dziwi mnie ogromnie brak odzewu na ten wątek.
Pisałaś to dość dawno temu, ale mam nadzieję, że propozycja nadal aktualna?
Aerobic -> aerobik
Fanfic -> fanfik
Nie fanfick x.x
Fanpage "Effeminate boys"
CrazyCry Offline

Postprzez Alexisus » 25 sty 2012, o 15:08

JA CHCĘ! PRAGNĘ! POTRZEBUJĘ! Wiesz, pamiętam, że Hedahe (ta od Gerarda) robiła koszulki, to znaczy płaciła komuś, dawała wzór nadruku i oni robili, a potem sprzedawała. Może i teraz by była taka możliwość?
Chcesz sprawdzić, jak bardzo jestem męski?
Alexisus Offline

Postprzez Kijowa23 » 25 sty 2012, o 19:43

Rage! Czy to chodzi o temat Potterowe DIY? Jesli tak, to koszulka moja!! *z dumą unosi głowę*
I JEŚLI chodzi ci o ten temat - to w tym tekście nie ma "a" przed Draco Malfoy. To trochę nie po angielsku..
Sono te hanasanaide hanasanaide
Boku ga sobani iru kara
Donna toki demo waratte waratte
Hana wo sakasete yo
Kijowa23 Offline

Postprzez CrazyCry » 26 sty 2012, o 16:36

Wreszcie jakiś odzew :D. To jak będzie, rage?
Aerobic -> aerobik
Fanfic -> fanfik
Nie fanfick x.x
Fanpage "Effeminate boys"
CrazyCry Offline

Postprzez Tot » 19 kwi 2012, o 22:35

rage_material napisał(a): Niestety, jednej, samotnej fance Draco nie opłaca się robić tyle zachodu.

Jeśli masz drukarkę, papier do prasowanek i żelazko, to łatwo możesz sobie sama taką koszulkę sprawić. Kilka lat temu zrobiłem podobną Psiółce, tuż przed jej wakacyjnym wyjazdem w góry. Koszulkę była biała, na ramiączkach, z napisem "TAK DUŻO CHŁOPCÓW TAK MAŁO CZASU" - wierzcie mi, zrobiła furorę :lol2:
Jeśli nie masz np. drukarki lub nie chcesz sama tego robić, to jest wiele punktów, gdzie robią coś takiego (na koszulkach, poduszkach, chustach i różnych innych rzeczach) nawet na jednej sztuce, za normalne pieniądze.
Trwałość takich prasowanek, jeśli zrobi się je wg zaleceń, jest wysoka. Psiółka koszulkę ma do tej pory :D
Tot Offline

Postprzez pazurek » 5 paź 2013, o 12:26

Ja właśnie zaopatrzyłem się koszulkę z Drarry. Mniej więcej taką: http://fc06.deviantart.net/fs70/f/2012/ ... 5atcac.png
Teraz będę dumnie nosił :D
pazurek Offline

Postprzez banko » 11 paź 2013, o 21:36

pazurek, a gdzie kupiłeś ?
banko Offline

Postprzez diesirae » 14 paź 2013, o 12:21

ja robię różne koszulki (http://rilkaclothing.tumblr.com/)
w sumie możemy coś pomyśleć z drarrowymi koszulkami.
"I'm, er, Harry Potter. And my intellect hasn't really progressed from the age of twelve. I really like, um, Quidditch, and also, evil is bad. Hermione's really more into the brainy stuff. Thank you for your time."
Obrazek

"- It's complicated
- I love complicated"

diesirae Offline

Mistrzyni Zlotów

Postprzez Veldrin » 14 paź 2013, o 20:39

Łaaaaa, świetne, die :D jak je robisz? :)
- Chciałbym z tobą pogadać, Draco.
- To dobrze, bo gdybyś tak od razu chciał się na mnie rzucić i przelecieć pod ścianą, musiałbym stanowczo powiedzieć 'nie'. Nie jestem taki łatwy. - Draco namyślał się chwilę, taksując Harry'ego wzrokiem. - Kłamałem. Jestem łatwy. Możesz mnie przelecieć bez gadania.
Veldrin Offline

Postprzez diesirae » 14 paź 2013, o 23:27

szybko ;D
farbami i pisakami do tkanin, ale nie offtopujmy bo zaraz dostane karę za lokowanie produktu ;D
"I'm, er, Harry Potter. And my intellect hasn't really progressed from the age of twelve. I really like, um, Quidditch, and also, evil is bad. Hermione's really more into the brainy stuff. Thank you for your time."
Obrazek

"- It's complicated
- I love complicated"

diesirae Offline

Mistrzyni Zlotów

Postprzez Veldrin » 15 paź 2013, o 08:33

;)
- Chciałbym z tobą pogadać, Draco.
- To dobrze, bo gdybyś tak od razu chciał się na mnie rzucić i przelecieć pod ścianą, musiałbym stanowczo powiedzieć 'nie'. Nie jestem taki łatwy. - Draco namyślał się chwilę, taksując Harry'ego wzrokiem. - Kłamałem. Jestem łatwy. Możesz mnie przelecieć bez gadania.
Veldrin Offline

Postprzez diesirae » 19 paź 2013, o 23:35

Chłopak mi kupił więc dokładnie nie wiem, ale są dostępne w sklepach dla plastyków albo w internecie ofc
Obrazek

"- It's complicated
- I love complicated"

diesirae Offline

Mistrzyni Zlotów

Postprzez diesirae » 12 lut 2015, o 12:25

Okej, chwaliłam się już że robię koszulki, był kiedyś temat jakiś Drarry koszulek, ale wygasł. Osobiście nie przepadam za koszulkami z jakimiś rysunkami, grafikami z fandomów, wydają mi się oklepane i trochę tandetne. Jednakże! Wpadłam dzisiaj na taki pomysł, co myślicie dziewczyny? (sorry za tą łopatologiczną grafikę ale nie chciało mi się już kombinować ;p)
Obrazek
Obrazek

"- It's complicated
- I love complicated"

diesirae Offline

Mistrzyni Zlotów

Następna strona

Powrót do Wszystko o nas i nie tylko