Rozmowy niekontrolowane

edycja 2

Postprzez Miss Black » 30 gru 2011, o 22:33

Michiru, ja mam od 7 lat Toshibę i tylko raz byłam z nią u informatyka. To jest tak niezniszczalne jak stara nokia, a przejechało ze mną pół świata, także polecam ją wszystkim gorąco. Chociaż nie wiem, czy przez te lata firma nie zeszła na psy.
Jej, nawet nie wiecie jak się cieszę, że wreszcie rzuciłam tę głupią pracę i mam czas, żeby tu być i ponadrabiać zaległości. :D Cuuuuuuuudowne uczucie. <idzie czytać fetę>
CALM YOUR MIND MY FRIENDS AND DON'T BE AFRAID TO DREAM A LITTLE BIGGER!
Miss Black Offline

Pack Mom

Postprzez Michiru » 30 gru 2011, o 22:36

Tak? Wow, to faktycznie lipa... Akurat Asusy jakoś nie przypadły mi do gustu, ale jak tak patrzę, to właśnie Asusy i Acery są najtańsze generalnie. Acera ma moja siostra. W reklamacji co prawda nie był, ale kilka napraw zaliczył. A Toshiby są łaaadne :lol2:

Cóż, ja się pociągów boję :P Serio, nie lubię pociągów jakoś, busy wydają mi się o niebo przytulniejsze...
"Oh," he says, "oh, god, I missed you so much."
"Did you, now?" Eames asks, his eyebrows going up. Arthur gives him a look, relieved the tension has apparently passed.
"I was talking to the coffee," he sniffs. "You are interrupting our moment."
Michiru Offline

Postprzez MargotX » 30 gru 2011, o 22:45

Ja mam asusa akurat, ma ponad 3 lata, rewelacyjny nie jest, ale da się żyć, choć marzy mi się coś już z lepszymi parametrami, no, ale, póki co, mogę zapomnieć.
Mam też służbowego samsunga i muszę powiedzieć, że nie narzekam. Procesor właśnie 3 rdzeniowy, 4GB pamięci, reszta parametrów chyba też nie najgorsza. Jestem laikiem, więc więcej nie wiem, ale ma wszystko co potrzebne, hdmi, 3 wejścia usb, nie jest źle.
Gdy oczy zamknę, widzę ciebie wcześniej,
Bo w dzień na wszystko patrzę bez czułości;
Gdy śpię, me oczy widzą ciebie we śnie
I w ciemnym blasku są blaskiem ciemności.
MargotX Offline

Postprzez daimon » 30 gru 2011, o 22:47

Ponieważ szczesliwie dobilysmy tu juz do 500 stron (!) zapraszam do nowej edycji rozmów
tutaj!, a ten temat zamykam.
[Emmet,Micky&Ben watching Brian&Justin dancing]
Em:Am I seeing,what I think I'm seeing?
Ben:Yes you are seeing it.It's the most historic reunification since Germany.
Em:What happened to the fiddler?
Micky:He fell off the roof!
daimon Offline

Sunshine

Poprzednia strona

Powrót do Wszystko o nas i nie tylko