Rozmowy niekontrolowane

edycja 2

Postprzez daimon » 30 gru 2011, o 19:37

No oźywaj, Aev, ozywaj!Nadchodze! :evil:

Akame, prawda, że sa swietne? :serce:

Pozdrawiam z relacji Warszawa-Gdańsk:*
[Emmet,Micky&Ben watching Brian&Justin dancing]
Em:Am I seeing,what I think I'm seeing?
Ben:Yes you are seeing it.It's the most historic reunification since Germany.
Em:What happened to the fiddler?
Micky:He fell off the roof!
daimon Offline

Sunshine

Postprzez MargotX » 30 gru 2011, o 20:23

Dai, wybrałaś się w daleką podróż :D I na pewno będziecie się świetnie bawić ;)

Ja też właśnie zaczynam przedsylwestrowy relaks <czytaj: do późnej nocy z lapkiem na kolanach, druga połówka sporty i inne seriale ogląda :lol2: >

Akame, też tak łyknęłam, najpierw Berka, potem Bierki, idąc za ciosem ;) I chyba te ostatnie bardziej mnie zachwyciły.
Gdy oczy zamknę, widzę ciebie wcześniej,
Bo w dzień na wszystko patrzę bez czułości;
Gdy śpię, me oczy widzą ciebie we śnie
I w ciemnym blasku są blaskiem ciemności.
MargotX Offline

Postprzez byarenlight » 30 gru 2011, o 20:28

O, ale fajnie, Dai jedzie do Aev. Czyż to nie słodkie? xD Pięknie tak odwiedzić starego druha. Miłej zabawy, dziewki! (zaznaczyłam literkę "e", żeby nikt źle nie przeczytał czasem xD)

A ja nie czytałam Berka, tylko Bierki. Niech żyje chronologia. (a propos chronologii - wiecie, że najpierw czytałam drugą, potem czwartą, potem pierwszą, a potem trzecią część Pottera? xD) I mam parę uwag co do Bierek, ale ogólnie czytało się fajniutko, no i ten (bodajże ostatni) rozdział, kiedy
Spoiler: pokaż
czytamy wspomnienia Wekiery, jak spotkała małego głównego bohatera. Piękne to było.
- Ty byłaś kiedyś nastolatką. Powiedz, jak mam sobie poradzić z Astor?
- Spróbuj z nią porozmawiać.
- Kiedy ostatnio próbowałem, powiedziała, że mnie nienawidzi i przeniosła się do Orlando.
- To teraz masz drugą szansę. Podziel się z nią czymś... Co robiłeś w jej wieku...
- Zabiłem psa sąsiadów.
- Tego lepiej jej nie mów.
byarenlight Offline

Postprzez daimon » 30 gru 2011, o 20:36

byarenlight napisał(a):O, ale fajnie, Dai jedzie do Aev. Czyż to nie słodkie? xD Pięknie tak odwiedzić starego druha. Miłej zabawy, dziewki! (zaznaczyłam literkę "e", żeby nikt źle nie przeczytał czasem xD

LOL :lol2:

No bedziemy drarrowac Nowy Rok ;)

A co do Bierek i Berka kolejnosc nie ma znaczenia. Mnie najbardziej razila stylizacja jezyka mlodziezowego.
daimon Offline

Sunshine

Postprzez byarenlight » 30 gru 2011, o 21:04

O, tak, Dai, to jest racja. "Soksy"... O Bogowie.
- Ty byłaś kiedyś nastolatką. Powiedz, jak mam sobie poradzić z Astor?
- Spróbuj z nią porozmawiać.
- Kiedy ostatnio próbowałem, powiedziała, że mnie nienawidzi i przeniosła się do Orlando.
- To teraz masz drugą szansę. Podziel się z nią czymś... Co robiłeś w jej wieku...
- Zabiłem psa sąsiadów.
- Tego lepiej jej nie mów.
byarenlight Offline

Postprzez Michiru » 30 gru 2011, o 21:17

Ha, fajnie, fajnie się macie :) A ja od kilku dni przeżywam schizę, bo wpadłam na genialny pomysł, że chcę własnego laptopa. I teraz buszuję po sieci i nie mogę się zdecydować, no... Oczywiście tak się na tym znam, że patrzę tylko "o, ten ładny, a ten nie bardzo. Ten za kanciasty, a ten takie ładnie zaokrąglone rogi ma. No 13 cali czy 14, a może 15..." :P No i nie wiem... zwłaszcza, że fundusze bardzo ograniczone. Ale nie mogę już wytrzymać, bo żeruję na lapku siostry, a ponieważ od jakiegoś czasu mój brat siedzi w domu całymi dniami, to wygląda tak, że ja coś tam redaguję do pracy, piszę, robię, po czym odchodzę na moment, wracam i co? Komputer zniknął. Braciszek sobie wziął, jeszcze, nie daj Boże, dokumenty mi pozamykał, zmian oczywiście nie zapisując, bo po co...
"Oh," he says, "oh, god, I missed you so much."
"Did you, now?" Eames asks, his eyebrows going up. Arthur gives him a look, relieved the tension has apparently passed.
"I was talking to the coffee," he sniffs. "You are interrupting our moment."
Michiru Offline

Postprzez Ka » 30 gru 2011, o 21:26

Ale żeby tak odchodzić na moment od komputera, nie zapisując wcześniej zmian? *zgroza*
"I don't approve of this," Arthur declares. "Who are these people and why are they writing haikus about my ankles?"

(It's only time.)
Ka Offline

Order Złotej Kałamarnicy

Postprzez insane » 30 gru 2011, o 21:31

Ka, w moim wypadku tak jest za każdym razem. Pisałam rozprawkę po angielsku, przez którą straciłam tydzień mojego życia, bo gdy zaczynałam czytać od nowa to zawsze mi się coś nie podobało, i tak codziennie. Gdy jednak wszytko wyglądało tak, jak należy oczywiście nie zapisałam, bo i po co.
Michiru, ja dokładnie tak samo laptopa szukam. :D
Ostatnio edytowano 30 gru 2011, o 21:32 przez insane, łącznie edytowano 1 raz
` Miłość jest wszystkim co istnieje,
To wszystko, co o niej wiemy

CZEKOLADOHOLIK
insane Offline

Postprzez MargotX » 30 gru 2011, o 21:32

Michiru, zgroza:( faktycznie warto zawalczyć o coś swojego, teraz jest odkurzanie magazynów, m.in. w media-markt i może nawet udałoby się coś w niezłej cenie przyzwoitego nabyć, tyle, że nie wiem, czy po Nowym Roku jeszcze te obniżki będą.
MargotX Offline

Postprzez Evey » 30 gru 2011, o 21:38

Życzę Wam takiego szczęścia przy kupnie laptopa, jakie miałam ja. Wybrałam slicznego srebrnego VAIO tylko dlatego, że... ma białą, wyspową klawiaturę, co mi się bardzo spodobało. Naciągnęłam rodziców, okazało się, że ma świetne parametry i chyba mieli błąd w systemie, bo inne laptopy tego rzędu były ok. 1000 złotych droższe. :D
Raz moja głupota i roztrzepanie się więc przydały. ^^

MargotX, popieram. Teraz faktycznie są szalone obniżki, szkoda tylko, że jutro już sylwester, więc może być późno.

A z klasycznej oferty to chyba najlepiej popatrzyć na Della. Bo mają dobrą gwarancję na wszystko i porządny sprzęt.
Nasza miłość na pewno wciąż trwała, ale po prostu była bezużyteczna, [...] bezwładna w nas, jałowa jak zbrodnia lub potępienie. Była tylko cierpliwością bez przyszłości i upartym czekaniem.
A. Camus, Dżuma
Evey Offline

Postprzez Michiru » 30 gru 2011, o 21:51

Cóż, Ka, zwykle zapisuję zmiany co kilka minut, ale starość nie radość, zdarza się zapomnieć :P
No, patrzę patrzę właśnie na różne obniżki. Mnie się strasznie Vaio podobają, Delle też. I Fujitsu. Ale zupełnie się na tym nie znam, tak na oko patrzę. Teraz mają wyprzedaże też na allegro. Sprzedają fabryczne, ostatnie sztuki, ale skubańcy zawsze dają tylko licytację. I nawet jak sobie jakiegoś upatrzę, to i tak pod koniec schodzi praktycznie po cenie normalnej... Ale jestem zdesperowana, więc coś muszę wybrać w ciągu najbliższych dni. Jutro do Media Marktu się przejadę jeszcze, a w od poniedziałku w Tesco mają wyprzedawać jakieś modele za pół ceny niby. Nie wiem, na ile to prawda, ale zobaczę. Jak nic nie upatrzę, to wezmę się i na raty może jakiegoś zagarnę...

O wiele bardziej podobają mi się takie mniejsze, 13-14 cali, od standardowych 15,6, ale zastanawiam się, o ile są słabsze. Co mi na tym nie pójdzie. Bo raczej nie liczę na to, że są tak samo mocne, jak normalne, duże lapki.
"Did you, now?" Eames asks, his eyebrows going up. Arthur gives him a look, relieved the tension has apparently passed.
Michiru Offline

Postprzez daimon » 30 gru 2011, o 21:51

Omg,Michi, ctrl+s to jak magiczna inkantacja!mam ja tak utrwalona w glowie, ze czasem nawet piszac na gadu automatycznie wciskam :P Obsesyjna czestotliwosc raz na minute xD

Z laptopow faktycznie podobno dell i lenovo ostatnio sie sprawdzaja. Mnie tez czeka zakup,ale na razie musze poczeekac na zastrzyk gotowki i jakos dociagnac z tym co mam.

Yay, zostaly mi juz tylko 2h podrozy! :D
daimon Offline

Sunshine

Postprzez MargotX » 30 gru 2011, o 21:57

To optymistycznie brzmi, Dai :D może nagle się pociąg w Błędnego Rycerza zamieni i czas się skróci :D

Ja się też nie znam na komputerach, ale powinien mieć już chyba procesor tej nowszej generacji, minimum 3-rdzeniowy, no i w miarę przyzwoitą pamięć, a jeśli ktoś się bardziej tym bawi, to także grafikę. To tyle w teorii ;)
MargotX Offline

Postprzez Michiru » 30 gru 2011, o 22:01

Trzy rdzenie??? O dwóch to słyszałam, ale o trzech jeszcze nie :P Kurczę, jutro jak pójdę do Media chyba będę musiała się spytać kogoś mądrego. Ja tam cudów nie potrzebuję, w gry nie gram ani nic w tym stylu. W zasadzie to głównie do pracy bym go potrzebowała, więc edytory tekstu, no i internet. Jedyne co to mam jeden program trochę bardziej wymagający, ale używam go bardzo rzadko. Z resztą to cholerstwo ścinało się nawet na naszych nowych uczelnianych kompach, więc...
Michiru Offline

Postprzez daimon » 30 gru 2011, o 22:30

Ja tak naprawde nie narzekam na podroz. Kocham pociagi, dla mnie maja cos magicznego w sobie...

Co do laptopow serdecznie odradzam Asusa - 3 reklamacje w ciagu 2 lat, a dzialo mu sie absolutnie WSZYSTKO! od spalonego zasilacza po dwukrotnie odlamany w zawiasach ekran,tudziez inne cuda. Moc ma okey, ale fizycznie to tandeta totalna. I mam conajmniej kilku znajomych,ktorym przytrafilo sie to samo. Masakra!
daimon Offline

Sunshine

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wszystko o nas i nie tylko