Rozmowy niekontrolowane

Postprzez Luna » 11 kwi 2011, o 23:36

Wygląda jak Harry, a zachowuje się jak Draco o.O Ja się czuję tutaj oszukana xD

Uśmiech - moim zdaniem najlepszy blond to taki albo złotawy, albo bardzo jasny. Ale jakby nie było - blond to blond xD.

Jest tu jeszcze Nath? Jeśli tak - powiedz mi, ile razy można obejrzeć Hana Kimi, żeby się w końcu znudziło? Bo ja zaczynam mieć jakąś obsesję chyba xD.
A tak w ogóle to chciałam zobaczyć Buzzer Beat, ale mi nie działa :(. Hotaru no Hikari skończyłam i wciągnęło mnie nawet pod koniec xD. Chociaż skończyło się tak, jak się bałam, że się skończy, to jednak... Nawet na to nie narzekam xD. A teraz zaczęłam Devil beside you i stwierdziłam, że japoński jednak dużo bardziej mi się podoba. Ale drama fajna :D.

Edit: Jest oryginalny! Wg wikipedii:
Ocenia się, że w populacji ludzkiej na całym świecie występuje ok. 1,8% osób z różnymi odmianami jasnych włosów
Luna Offline

Postprzez nataliiee » 11 kwi 2011, o 23:40

Rysować, to sama umiem :P. A przystojny chociaż? I ile ma lat, bo to też ważne...
Skejtów mamy fajnych ;). Fontanny ujdą :lol:

Jak wróci Aev, to macki i tasak pójdą w ruch :whistle:
Nienawidzę komentować...
nataliiee Offline

Postprzez Alexisus » 11 kwi 2011, o 23:41

Na całym świecie, w Polsce to nic nowego, że ktoś ma blond włosy. Źle, w Europie to nic nowego.
Och, Luna, oglądasz yaoice? *podejrzliwość*
Hm, ale kto wygląda jak Harry, a zachowuje się jak Draco?

Według mnie jest niesamowicie apetyczny, Natusiątko. W tym miesiącu będzie mieć dwadzieścia jeden lat. Ja kocham fontanny! <3
Dlaczego maski i tasaki...?
Chcesz sprawdzić, jak bardzo jestem męski?
Alexisus Offline

Postprzez nataliiee » 11 kwi 2011, o 23:46

Macki i tasaki :P. Bo nie byliśmy grzeczni i narobiliśmy dużo stron. Piszcie testament
Ale on i tak mieszka gdzie indziej ;P
Nienawidzę komentować...
nataliiee Offline

Postprzez Alexisus » 11 kwi 2011, o 23:48

To tylko Trójmiasto, oj tam.
A to źle, że dużo stron? :( To chyba dobrze, jak się ludzie dogadują na forum, czyż nie?! Naturlich! To nie piernicz głupot ;D
Alexisus Offline

Postprzez nataliiee » 11 kwi 2011, o 23:50

Jak on do mnie mówi :zal:
Nienawidzę komentować...
nataliiee Offline

Postprzez uśmiech_zabity » 11 kwi 2011, o 23:51

Nie wiedziałam, że jest nas tylko 1,8% na świecie! A kiedyś chciałam się przefarbować. Nawet nałożyłam na włosy farbę, ale zupełnie nic mnie nie wzięło. Zostałam ze swoim pszenicznym (jak to określa moja fryzjerka) kolorem.

nat, przynajmniej poznasz odmianę swojego nicka na wszelkie możliwe sposoby ;)
Obrazek
uśmiech_zabity Offline

Postprzez Alexisus » 11 kwi 2011, o 23:53

Ale to nie było do jej imienia... Mnie chodziło o "Naturalnie" po niemiecku... O__________O
Alexisus Offline

Postprzez nataliiee » 11 kwi 2011, o 23:55

Alexisus napisał(a): O__________O

Identyfikujesz się z żabą?

Alexisus napisał(a):To nie piernicz głupot ;D
O to mi chodzi :placze:
Nienawidzę komentować...
nataliiee Offline

Postprzez uśmiech_zabity » 11 kwi 2011, o 23:56

Och, gomen. Z niemieckim nie jestem zupełnie obeznana :? .
Obrazek
uśmiech_zabity Offline

Postprzez Alexisus » 11 kwi 2011, o 23:59

Pewnie, żabki są miłe. Ładnie pływają.

Ach, o to! Ot, bo łżesz jak pies.

Uśmiechu, ależ nie szkodzi, gniew został zażegnany Twym zażenowaniem bijącym z Twojej pisemnej wiadomości. Możesz czuć się wolna od zakłopotania, ponieważ łaskawie Ci wybaczę :)
Alexisus Offline

Postprzez Luna » 12 kwi 2011, o 00:00

Alexisus napisał(a):Och, Luna, oglądasz yaoice? *podejrzliwość*
Hm, ale kto wygląda jak Harry, a zachowuje się jak Draco?

Hmm... Ty? xD
To o czym pisałam wyżej to hety, niestety. Chociaż akurat w Hana Kimi jestem w stanie wyprzeć tego heta ze świadomości i dostrzegać sam slash. Którego tam jest całkiem sporo, jakby nie było xD.

Alexisus napisał(a):Ale to nie było do jej imienia... Mnie chodziło o "Naturalnie" po niemiecku... O__________O

:lol2:
Luna Offline

Postprzez Nathali » 12 kwi 2011, o 00:00

Nat, na Czesława się rzucisz? :shock: Myślałam, że raczej na tego z Sali samobójców polecisz...

Alex, ale po co ją namawiasz do zainteresowania się kolesiem, który nawet na nią nie spojrzy?

Kraków to wspaniałe miasto. To fakt. Byłam tam parę razy. Mnie się tam jednak raczej marzą dalsze podróże jednak. Do takiego Tokio np :whistle: Albo Osaka. W sumie Paryż czy Londyn też brzmi obiecująco.

Luna, jestem jeszcze, ale robię coś w między czasie :P Ja osobiście widziałam Hana kimi raz. Planowałam sobie kiedyś odświeżyć i zobaczyć czy wciąż mi się będzie podobać, ale do tej pory mi się nie udało, bo jest tyle dram, które chcę obejrzeć i nie mam na powtórne seanse czasu. Ta zasada nie trzyma się Litra, którego widziałam 2 razy i spędziłam miliony godzin na oglądaniu fanvidów. To przez to, że ta historia wciąż mnie rusza i Ryo wygląda tam bosko, a na niego mogę patrzeć zawsze :seksi: Jak już przekonujesz się do taiwańskich dram, to nie zapomnij obejrzeć Hot Shota ;) To jest świetne i panowie są mniam. A w DBY to ja głównie dla Mike He oglądałam, czyli tytułowego diabła (w sumie, ja zawsze dramy dla facetów oglądam, więc to żadna nowość :lol:). Ten jego uśmiech mnie totalnie rozbrajał, a głupota głównej bohaterki zabijała na maxa.
Hotaru była fajna. Mi się drama podobała. No i niestety nie wybrała tego, którego chciałam, ale to było oczywiste od samego początku. Jest też drugi sezon, ale tam już nie ma Kato :( Nie mam pojęcia, jak się w serialu nazywał, ale to ten, któremu kibicowałaś. BB jest fajne. Zawsze możesz na angielskich stronach zobaczyć, jak na polskiej nie działa.
Co do języka, to się zgadzam. Japoński the best, ale inne azjatyckie języki też mają swój urok. Koreąński np. przypomina mi gdakanie kury :hahaha:

Ja na temat dram, to mogłabym cale wywody pisać. Alex, może się na jakąś skusisz? ;> Będziesz moją kolejną ofiarą :devil:

Alex, tu raczej chodzi o to, że będzie musiała dużo nadrabiać, a nie, że ma nam złe dogadywanie się między sobą.

Nat, ja myślę, że on w ten sposób okazuje Ci swoje uczucia ;) Kto się czubi ten się lubi :whistle:

Naturalni blondyni z tego co słyszałam, to zagrożony gatunek. Nawet obliczali za ile lat znikną z powierzchni ziemi. Aev chyba nie mogłaby żyć na takim świecie :hahaha:
Nathali Offline

Postprzez nataliiee » 12 kwi 2011, o 00:01

Alexisus napisał(a):Ach, o to! Ot, bo łżesz jak pies.

Gdzie jest moja mamaaa :zal:
Nienawidzę komentować...
nataliiee Offline

Postprzez nataliiee » 12 kwi 2011, o 00:04

Nathali napisał(a):Nat, na Czesława się rzucisz? :shock: Myślałam, że raczej na tego z Sali samobójców polecisz...

Łatwiej mi dojść do Czesława. Ten drugi się chowaa :twisted:
Nadal marzę o Bartku :lol2:
Nienawidzę komentować...
nataliiee Offline

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wszystko o nas i nie tylko