Poszukuję drarry zaginionego w akcji.

Postprzez Kapelusznik » 19 gru 2010, o 03:05

Szukam... uhm.
To coś w rodzaju alternatywnej rzeczywistości. Ale nie, że jest ona tak po prostu, tylko Potter nagle się w niej znajduje.
Pamiętam urywki:
-Harry ma brata który kiedyśtam robi zdjecia jego penisa, bo jest mały i nie rozumie
-brat ten chodzi z Harrym do Hogwartu
-Harry jest z Draco i Draco obciąga mu pod ławką na eliksirach
-CHYBA w tym opowiadaniu Filtwick jest zły (jeśli znacie jakieś inne, w których nauczyciel zaklęć jest zły dajcie cynk. Ta złość wynikała z jego zazdrości osiągnięć Dumbledore'a)
Kapelusznik Offline

Postprzez Liberi » 19 gru 2010, o 03:20

Kapelusznik napisał(a):-Harry ma brata który kiedyśtam robi zdjecia jego penisa, bo jest mały i nie rozumie
-brat ten chodzi z Harrym do Hogwartu
-Harry jest z Draco i Draco obciąga mu pod ławką na eliksirach

Te trzy to Pióro losu w tłumaczeniu Anuli.
O Flitwicku nic nie wiem. ;)
Kiedy obgadujesz mnie za plecami, jesteś w idealnej sytuacji, by pocałować mnie w dupę.
Tych, którzy coś do mnie mają, a nie zamierzają oddawać się pieszczotom, zapraszam na PW. ;)
Liberi Offline

Królowa Offtopu

Postprzez Akame » 19 gru 2010, o 18:43

Filtwick jest zły i zazdrości osiągnięć Dumbledore w "Trylogii Smutku" Enahmy, która składa się z:
Szczęśliwe dni w piekle
Nawet strach mnie opuścił
Przecinając więzy
Poprzez mury
"Żaden sąd by nas za to nie skazał. Ty jesteś sławny, a ja bogaty. Jesteśmy młodzi i lekkomyślni. Musimy popełniać zbrodnie i umykać przed konsekwencjami. To nasz społeczny obowiązek."
Akame Offline

White Ferret

Postprzez Aevenien » 19 gru 2010, o 18:58

No ale drarry tam nie ma za Chiny :P
A w ogóle, to tutaj - Ktokolwiek czytał, ktokolwiek wie jest miejsce na takie rzeczy! Znowu muszę przenosić...
Z Mackami nie ma żartów :mackigreen:

"Law school," Arthur says. "Law school gets everybody in the head. That's, you know. That's the whole point. Of law school."

Mostly, I exist in a state of denial about the denial. My head is a complex place, okay?
Aevenien Online

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez Akame » 19 gru 2010, o 19:19

No, fakt drarry to w trylogii nie ma, ale i tak jest cudowna ;)
"Żaden sąd by nas za to nie skazał. Ty jesteś sławny, a ja bogaty. Jesteśmy młodzi i lekkomyślni. Musimy popełniać zbrodnie i umykać przed konsekwencjami. To nasz społeczny obowiązek."
Akame Offline

White Ferret

Postprzez Liberi » 19 gru 2010, o 19:21

Zależy, co kto lubi. :P
Kiedy obgadujesz mnie za plecami, jesteś w idealnej sytuacji, by pocałować mnie w dupę.
Tych, którzy coś do mnie mają, a nie zamierzają oddawać się pieszczotom, zapraszam na PW. ;)
Liberi Offline

Królowa Offtopu

Postprzez Akame » 19 gru 2010, o 19:39

Tak, tak, ja wiem że Ty akurat nie lubisz, bo nie ma w niej slashu i nie ma scenek i w ogóle nie czytasz severitusów :lol2:
Akame Offline

White Ferret

Postprzez Liberi » 19 gru 2010, o 19:45

Wcale nie dlatego. :P
Przede wszystkim dlatego, że nie lubię jej patetyczności, która mnie koszmarnie raziła w Moim Piętaszku. A już przy końcówce mało sobie zębów nie starłam na proszek. Zresztą przecież wiesz, więc czemu mnie prowokujesz, wredna ZMORO! :lol2:
Liberi Offline

Królowa Offtopu

Postprzez Akame » 19 gru 2010, o 20:41

Bo lubię :lol2:
Akame Offline

White Ferret

Postprzez Kapelusznik » 20 gru 2010, o 00:30

Uhm, wszędzie mi mówią, że to pióro Losu, ale to na pewno nie to. Coś innego, jestem tego pewna, nawet ponownie przeczytałam pióro losu, żeby nie było. A z tym Flitwickiem mogło mi się popiętrolić.
Kapelusznik Offline

Postprzez Akame » 20 gru 2010, o 01:11

Eee... to nie wiem, bo wszystko się zgadza z Piórem Losu - Harry nagle w innej rzeczywistości, brat robiący zdjęcia, Draco pod ławką... To nie mam pojęcia O.o
Akame Offline

White Ferret

Postprzez Aevenien » 28 sty 2011, o 22:58

Hej, sio mi do odpowiedniego tematu, o tutaj! :P
Z Mackami nie ma żartów :mackigreen:

"Law school," Arthur says. "Law school gets everybody in the head. That's, you know. That's the whole point. Of law school."

Mostly, I exist in a state of denial about the denial. My head is a complex place, okay?
Aevenien Online

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez tifa » 29 sty 2011, o 13:55

Kaczalko, ja mam The Debt Rhyssen. Jak podasz mi maila to ci wyśle... ;)
"The only real voyage of discovery consists not in seeking new landscapes but in having new EYES"
tifa Offline

Powrót do Wszystko o nas i nie tylko