Przedstaw się

Postprzez Aevenien » 2 lis 2010, o 19:51

Chwilowo nie wiem jeszcze, co zrobić z poprzednim tematem, czy go przenosić czy nie (trzydzieści parę stron...), więc możemy się przedstawiać tutaj, nie wiem czy jest sens robić to jeszcze raz, ale jak uważacie :)

W każdym razie ja jestem Aev, mam macki i podobno jestem straszna xD
Z Mackami nie ma żartów :mackigreen:

"Law school," Arthur says. "Law school gets everybody in the head. That's, you know. That's the whole point. Of law school."

Mostly, I exist in a state of denial about the denial. My head is a complex place, okay?
Aevenien Offline

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez Ka » 2 lis 2010, o 19:56

Mi tam przedstawianie się ryba, jaka Aev jest, to przecież każdy widzi, zwłaszcza macki są dosyć obrazowe. :wink:

Ale jeżeli już wisi temat: jestem Ka, bez kropki, ta kropka to póki co jedyna rzecz, która mi się tutaj nie podoba, uważam, że forum wybrzydza całkiem bezpodstawnie.

(*justuje radośnie*)

Może uda się coś zrobić z tą kropką *pracuje nad tym*
A.
"I don't approve of this," Arthur declares. "Who are these people and why are they writing haikus about my ankles?"

(It's only time.)
Ka Offline

Order Złotej Kałamarnicy

Postprzez Sasame » 2 lis 2010, o 21:08

Hi! Ja jestem Sasame i radośnie drarryzuję od około pięciu miesięcy xD Od jednego próbuję sklecić własny ff, niestety, bez większego rezultatu.

Hm, można by przenieść posty stałych bywalców i tych, którzy się tutaj zarejestrowali. Ale w przenoszeniu całości nie widzę sensu - a już szczególnie wypowiedzi osób, które od dawna nie udzielały się na forum.
Sasame Offline

Postprzez Aevenien » 2 lis 2010, o 22:55

Witamy witamy, a co do przenoszenia, do właśnie tworzę "Przedstaw się" w pigułce :)

Edit. I stworzyłam, przekleiłam 101 postów (słownie: sto jeden!) i idę spać.

"Law school," Arthur says. "Law school gets everybody in the head. That's, you know. That's the whole point. Of law school."

Mostly, I exist in a state of denial about the denial. My head is a complex place, okay?
Aevenien Offline

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez Talia » 3 lis 2010, o 15:24

Witam wszystkich, jestem Talia i jestem anonimową drarroholiczką. Piszę, ale jak dotąd nie publikuję, może kiedyś to się zmieni.
Lubię: cappuccino, język włoski, słoneczne, zimowe poranki.
Nie lubię: mieć w domu na Święta prawdziwej choinki, pesymizmu, tłoku w autobusach.
To tyle o mnie ;)
Talia Offline

Postprzez yunne » 3 lis 2010, o 16:49

Witamy :D
*wyciąga Ognistą*

Boru, Aev, nudziło Ci się? Przecież to nie jest potrzebne *wzdryga się na myśl o tych wszystkich głupich rozmowach*
"Good, because if you wanted to shag me against the wall, I'm afraid I'd have to say 'No' because I'm not easy." Draco thought about it for a minute while eyeing Harry speculatively. "Actually, that's a lie. I am easy. You may commence with the shagging now."
yunne Offline

Postprzez Aevenien » 3 lis 2010, o 17:00

Uznajmy, że wolałam to robić niż się uczyć :P I możesz pisać tak, żeby się dało przeczytać? ;p

Aevenien Offline

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez yunne » 3 lis 2010, o 17:06

No tak, skąd ja to znam xD. Nie, nie mogę pisać tak, żeby dało się przeczytać. Chciałam żebyś się troszkę pomęczyła skoro się nudzisz :P

EDIT:
Przepraszam *robi słodkie oczka*, ale to było silniejsze ode mnie xD
Ostatnio edytowano 3 lis 2010, o 17:21 przez yunne, łącznie edytowano 1 raz
"Good, because if you wanted to shag me against the wall, I'm afraid I'd have to say 'No' because I'm not easy." Draco thought about it for a minute while eyeing Harry speculatively. "Actually, that's a lie. I am easy. You may commence with the shagging now."
yunne Offline

Postprzez Aevenien » 3 lis 2010, o 17:14

Offtop robisz moja droga :P A teraz to się uczę :P I sio do rozmów niekontrolowanych, o!

Aevenien Offline

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez Ew. » 3 lis 2010, o 20:38

Tam było archiwum ;p Przeniosłam post tutaj :)
A.

Dzień dobry, wszystkim!
Może i ja coś o sobie powiem? Hm, imię mam jedne, ale go nie znoszę, więc ludziom w moim otoczeniu każę posługiwać się skrótami (jednym z nich jest właśnie Ew). Jestem dziewczyną - fajnie, prawda? xD Lat mam, ile mam; poza tym kobiety o wiek nie powinno się pytać <wyszczerz> Co by tutaj jeszcze? Ach, nałogowo gram w koszykówkę i czytam książki. Na pierwszych trzech miejscach na liście moich mini bestsellerów gości oczywiście Harry Potter J.K.Rowling, Trylogia Czarnych Kamieni Anne Bishop oraz Przygody Sherlocka Holmesa sir Arthur C. Doyle'a - serdecznie polecam! Oprócz tego pragnę być z zamiłowania dermatologiem bądź kardiologiem - jeszcze się zastanawiam. Uzależniłam się od wody gazowanej, co jest bardzo dziwnym zjawiskiem.
To byłoby na tyle. Jeszcze raz gorąco wszystkich pozdrawiam!
Ew.
"I`m worse at what I do best
And for this gift I feel blessed.
Our little group has always been
And always been until the end."
Smells Like Teen Sprit, Nirvana
Ew. Offline

Postprzez Ew. » 3 lis 2010, o 22:09

Ups, małe przeoczenie. Dziękuję <wyszczerz> (Przepraszam za to, ale uzależniłam się jeszcze od tego "wyszczerzu" xD)
"I`m worse at what I do best
And for this gift I feel blessed.
Our little group has always been
And always been until the end."
Smells Like Teen Sprit, Nirvana
Ew. Offline

Postprzez Cathy » 5 lis 2010, o 00:02

Witam się grzeczni :D
Jestem Cathy i po przenosinach postanowiłam przestać być anonimowa. Uwielbiam Drarry już od ponad roku ( albo dopiero od roku :D ). Miałam przyjemność zaznajomić się z tekstami dzięki mojej najlepszej przyjaciółce :*
Prócz cyklu HP do którego lubię sobie czasem wrócić, przepadam za romansami ^^
I chyba tyle.

Cathy.
    Obrazek Obrazek Obrazek
Cathy Offline

Postprzez yunne » 5 lis 2010, o 11:48

Witamy :)
Byłoby miło, gdyby więcej osób, myślało tak jak Cathy :)
Rozumiem, że na starym forum nie chciało się większości rejestrować, przyczyną zapewne było m.in. to, że na starym forum, od jakiegoś czasu, mało kto się udzielał (i właśnie w tym momencie muszę się przyznać, że byłam jedną z tych osób), ale teraz, kiedy znowu odżyło, potrzebujemy dużo, zarówno starych jak i nowych, użytkowników. W każdym razie zapraszamy wszystkich do rejestrowania się i udzielania. Atmosfera jest miła, nie bijemy, nie krzyczymy i nie gryziemy (no może czasem ^^, ale to przeważnie Draco gryzie Harry'ego, ew. Harry-Draco)

*Kolejna Ognista idzie w ruch*
Yunne.
yunne Offline

Postprzez Miss Black » 8 lis 2010, o 00:48

Witam wszystkich i jako stosunkowo stara użytkowniczka stawiam na rozgrzewkę krasnoludzki bimber dziewięciokrotnie filtrowany! Za drarry!
Nie wiem, co mam o sobie powiedzieć. Od roku jestem poważnie uzależniona od tej szczególnej gałęzi fandomu i chyba niedługo będę nadawała się do leczenia, ale póki co trzymam się dzielnie. Poza tym kocham dobre, zdrowo pokręcone filmy i czekoladę. Doprawdy, jakby dać mi wybór, co ma zniknąć z tego świata: drarry czy ów niebiański napój Azteków, szybciej skończyłabym jak ten osiołek z bajki Krasickiego niż wskazała cokolwiek.

Edit: Bimber to oczywiście twór Akame z "Red Hillsów".
Ostatnio edytowano 8 lis 2010, o 22:58 przez Miss Black, łącznie edytowano 1 raz
CALM YOUR MIND MY FRIENDS AND DON'T BE AFRAID TO DREAM A LITTLE BIGGER!
Miss Black Offline

Pack Mom

Postprzez Nefre » 8 lis 2010, o 21:47

Yo! Zostałam zmackowana i sciągnięta tu. Praktycznie mój Potterowy wen troszkę przymarł (chlip, chlip, bo to już 11 lat, jak siedzę w tym). Ale dla Drarry zawsze znajdę czas.
Jak, zapewne, większość użytkowniczek widzę slash wszędzie. W filmach, anime, mandze, dramie nawet w teledyskach.
Muszę teraz ponadrabiać zaległości w fandomie. Ale nie narzekam ^^
Witam wszystkich ciepło *kłania się*
Dla mnie slash jest jak wódka - odurza, można się uzależnić i ma się potem gigant kaca.
Nefre Offline

Następna strona

Powrót do Wszystko o nas i nie tylko