Rozmowy niekontrolowane

edycja 4

Postprzez MargotX » 1 sty 2017, o 11:13

Szczęśliwego Nowego Roku wszystkim :)
I niech nas drarry nigdy nie opuści :serce: :D
Gdy oczy zamknę, widzę ciebie wcześniej,
Bo w dzień na wszystko patrzę bez czułości;
Gdy śpię, me oczy widzą ciebie we śnie
I w ciemnym blasku są blaskiem ciemności.
MargotX Offline

Postprzez Laribett » 1 sty 2017, o 17:48

A własnie
Miłe Panie i Panowie.
Czy ktoś tutaj oglada SKAM? I widział może 3 sezon?;)
Jeżeli Darry przerzuca się u was na motyli w tych kwestiach to polecam bardzo.
Trailer 3 sezonu dla was ląduje tutaj a i 1 i 2 jest swietny a ja jestem super fanem. Wiec jeżeli was zainteresuje rozrywkowo 3ka to wiedzcie , ze serial ma daleko do amerykańskiego stylu za co tak bardzo go kocham. Nic więcej nie zdradze, ale Norwegia wymiata.
A zatem:
https://www.youtube.com/watch?v=Hzd_Z1LPHsE

Buziaki ;)
And the bit sound of silence!
Laribett Offline

Postprzez Dunia » 1 sty 2017, o 23:24

Ostatnio obejrzałam i również polecam ;) w gruncie rzeczy to od razu od 3ciego sezonu zaczęłam oglądnie, a dopiero po nim nadrobiłam pozostałe i jestem zachwycona. I jak już polecamy, to ja od siebie dodam, że warte uwagi jest również Eyewitness w wersji Amerykańskiej. To są takie moje dwie perełki :)
Dunia Offline

Postprzez Laribett » 1 sty 2017, o 23:43

Też ogladałam Eyewitness, choc tam chodziło mocno o fabułę a nie chłopaków mi. Niemniej-SKAMu nie wyobrażam sobie w amerykańskiej wersji zas Eye jest znakomite w takowej i lepsze od oryginału. Ameryka od dawna robi swoje wersje Skandynawskiej kinematografii.
And the bit sound of silence!
Laribett Offline

Postprzez byarenlight » 2 sty 2017, o 14:49

Ej, co z fetą? :(
- Ty byłaś kiedyś nastolatką. Powiedz, jak mam sobie poradzić z Astor?
- Spróbuj z nią porozmawiać.
- Kiedy ostatnio próbowałem, powiedziała, że mnie nienawidzi i przeniosła się do Orlando.
- To teraz masz drugą szansę. Podziel się z nią czymś... Co robiłeś w jej wieku...
- Zabiłem psa sąsiadów.
- Tego lepiej jej nie mów.
byarenlight Offline

Postprzez Aevenien » 2 sty 2017, o 21:24

Mamy małe opóźnienie, ale będzie!
Z Mackami nie ma żartów :mackigreen:

"Law school," Arthur says. "Law school gets everybody in the head. That's, you know. That's the whole point. Of law school."

Mostly, I exist in a state of denial about the denial. My head is a complex place, okay?
Aevenien Online

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez Akame » 3 sty 2017, o 19:08

Witam, drogie panie!
Mam dwie sprawy i pierwsza od razu do Aev!
Macko moja droga, daj Margot (albo innej chętnej) admina, bo mnie szlag jasny trafi! Od 06 lipca co tydzień ręcznie uaktywniam konta, odsiewając booty od nowych drarrowiczek! Jak tylko gdzieś wyjadę to potem nie ogarniam tyle nowych kont muszę przejrzeć. Jak tak dalej będzie, to się poddam i wyłączę rejestrację za potwierdzeniem admina, tylko wtedy forum znowu zaleje spam bootów, którego znowu nikt nie będzie czyścił (ostatnio sprzątałam przez ponad dwa tygodnie czerwca). Serio, mam wrażenie, że poza mną nikt tutaj już nic nie robi, a przecież mnie od prawie trzech lat teoretycznie w ogóle już tutaj nie ma i powinnam mieć wyrąbane, a praktycznie... jak widać :diablo:

I druga sprawa, tym razem przyjemniejsza ;) Szukam drarry, dobrego drarry, bardzo dobrego drarry! Nie one shota, ale coś dłuższego, ilość rozdziałów nie ważna. Coś, czego jeszcze nie czytałam. Ilość części nieistotna, byle było zakończone. Ma być mrocznie, namiętnie, tajemniczo, seksownie, ma mnie wciągnąć bez reszty i ma mieć oczywiście happy end :D Po trzech latach mam ochotę na drarry i nie chcę na dzień dobry się zniechęcić. Może znowu mnie wsyśnie, jak kiedyś i trochę posiedzę przy Draco i Harrym, mam nadzieję. Więc baaardzo proszę polećcie mi coś bo siedzę na Ao3 i przeglądam, przeglądam i kurcze, wolałabym coś, co mi poleci ktoś zaufany, czyli Wy, niż szukanie na własną rękę. Serio, stereki są genialne, ale mam wrażenie, że wszystko co ciekawe już przeczytałam, a jedyną odskocznią może być drarry, bo jakoś inne fandomy nigdy mnie mnie wciągnęły.

No, to tyle i dzięki na zapas :seksi:
"Żaden sąd by nas za to nie skazał. Ty jesteś sławny, a ja bogaty. Jesteśmy młodzi i lekkomyślni. Musimy popełniać zbrodnie i umykać przed konsekwencjami. To nasz społeczny obowiązek."
Akame Offline

White Ferret

Postprzez Aevenien » 3 sty 2017, o 20:33

Mnie też tu w sumie nie ma, mało kto tu jest ostatnio :( Ale też mogę tam zaglądać i trochę poodsiewać :)

Margot, Ty jesteś chętna na czarną robotę? ;)

Ja mam świetne drarry! Nie jest zbyt mroczne, ani seksowne, ale wciągnie Cię na bank! Zaraz Ci wyślę na gadu :)

"Law school," Arthur says. "Law school gets everybody in the head. That's, you know. That's the whole point. Of law school."

Mostly, I exist in a state of denial about the denial. My head is a complex place, okay?
Aevenien Online

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez MargotX » 3 sty 2017, o 22:34

Dzięki za propozycję, dziewczyny, ale nie. Nie bałabym się czarnej roboty, ale jestem dość upośledzona od strony technicznej i zawsze się boję, że zrobię coś głupiego i nieodwracalnego. Nie przeszło mi do dziś ;)
Moje doświadczenie z innego forum jest raczej dość ograniczone, zatem na razie nie odżegnujcie się od drarry :D
MargotX Offline

Postprzez Aevenien » 4 sty 2017, o 21:56

Margot, jasne, rozumiem, myślałam, że może rozmawiałaś z Akame czy coś, bo tak jakoś zrozumiałam post Akame. Anyway, jakoś sobie poradzimy :)

Aevenien Online

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez MargotX » 6 sty 2017, o 14:06

Przychodzę tu z batem do poganiania i maczugą w dłoni. :bat: :pala: Sama jeszcze nie do końca skomentowałam tegoroczną fetę, ale zrobię to na pewno bo niewiele mi zostało, a tymczasem przypominam, drodzy forumowicze, że jakiś czas temu było tu spore grono chętnych do poczytania drarrofety.

Proszę zatem podziękować Autorkom, które na ten czas zmobilizowały wszystkie siły, wróciły na forum i napisały świetną edycję naszej ulubionej świątecznej zabawy drarrowej. Proszę komentować!!! :mackigreen: :P Naprawdę warto i wypada.
MargotX Offline

Postprzez Akame » 12 sty 2017, o 13:55

Czytanie drarry po tylu latach, to był zdecydowanie zły pomysł :x Strasznie łatwo znowu wpaść w pułapkę tych ficków. Miałam przypomnieć sobie jeden, jestem przy piątym i już zastanawiam się co ciekawego jeszcze powstało na przestrzeni tych lat O.o Jeszcze moje stare dziecię przypełzło wczoraj z tekstem "zróbmy sobie powrót do dzieciństwa i zapodajmy maraton Pottera", bo oczywiście idiota już dawno wpadł w tę samą króliczą norę co ja i odkrył świat fanficków, a ostatnio dorwał jakiś crossover Wiedźmina i HP, który oczywiście był zajebiiiiisty i w ogóleee :sciana:
"Żaden sąd by nas za to nie skazał. Ty jesteś sławny, a ja bogaty. Jesteśmy młodzi i lekkomyślni. Musimy popełniać zbrodnie i umykać przed konsekwencjami. To nasz społeczny obowiązek."
Akame Offline

White Ferret

Postprzez MargotX » 12 sty 2017, o 16:48

Osz kobieto, toż to tylko cieszyć się możesz, że masz z kim w domu pogadać na temat :D A czytanie drarry to zawsze dobry pomysł...
MargotX Offline

Postprzez Akame » 12 sty 2017, o 19:18

Wyobraź sobie, jak rozmawiasz z dziewiętnastolatkiem o drarry :hahaha: On czyta ficki z gier, książek postapokaliptycznych, najlepiej o Czarnobylu i Wiedźmina, Potter przyplątał się przypadkiem. Ogólnie połączenie Geralta z Rivii i świata HP przypadł mu do gustu, ale wątpię aby w nim został, za mało mordobicia, wysadzania, machania mieczem lub strzelania z kałacha ;) Najgorsze, że zna wszystkie tagi, ledwo zajrzy mi w monitor, wie jakie +21 czytam :lol2:
Akame Offline

White Ferret

Postprzez MargotX » 12 sty 2017, o 19:37

Najgorsze, że zna wszystkie tagi, ledwo zajrzy mi w monitor, wie jakie +21 czytam :lol2:
:lol2:
No dobra, to może akurat jest ZUE, dziewiętnastolatek i drarry też może nie najszczęśliwszy dobór, choć czemu nie ;) Ale sam fakt, że jest z tych, co znają Józefa, to już akurat spory plus. Ja nie miałabym posłuchu, gdybym rzuciła hasło o maratonie potterowskim, niestety. Tyle, że uświadomiłaś mi przy okazji, że sama mogę go sobie przecież zapodać, skoro jestem w grupie niezbyt szczęśliwych leniwców nie parających się pracą zarobkową 8-)
MargotX Offline

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wszystko o nas i nie tylko