Werehouse

At the crossroad

Postprzez Bang Bang » 1 sty 2013, o 21:55

THORIN! :seksi: :seksi: :seksi:

Ewentualnie Kili, w którym totalnie zauroczyła się moja mama :lol2: .
Combeferre sighed. "When was the last time you got a full night's sleep?"
"I'm a med student," said Joly, rubbing his eyes. "Sleep is surrender. Coffee is strength."
"Work is freedom," said Combeferre drily.
"Right." Joly nodded. "Sometimes, I forget you're a med student, too."

North London is red

Bractwo Bejsbola i Widła :pala:
Bang Bang Offline

Postprzez Darlica » 1 sty 2013, o 21:59

Bang Bang Twoja mama ma rację, Kili był boski.
Ja się cały czas zastanawiałam skąd znam twarz Thorina- a to przecież Guy z Gisborne z Robin Hooda.
Ostatnio edytowano 1 sty 2013, o 22:10 przez Darlica, łącznie edytowano 1 raz
Darlica Offline

Postprzez Ka » 1 sty 2013, o 22:04

Oczywiście, że KILI! Jest boski, i strzela z łuku! Co z niego za krasnolud. ;) Iiiiii. Mam milion zachwytów do wygłoszenia, ale już wygadałam się przez telefon i chyba dopada mnie posylwestrowe zmęczenie... Ale film był cudowny i ani trochę nie za długi, fragmenty z Silmarilionu zostały świetnie wplecione i w ogóle czułam się, jakbym wracała do domu. Zwłaszcza że Hobbit jest jednak znacznie mniej mroczny, niż LOTR, bardziej dziecięcy, wesoły, słodki i bajkowy. Iiiiiiii - GOLLUM! Każda sekunda z jego udziałem była GENIALNA.
"I don't approve of this," Arthur declares. "Who are these people and why are they writing haikus about my ankles?"

(It's only time.)
Ka Offline

Order Złotej Kałamarnicy

Postprzez Bang Bang » 1 sty 2013, o 22:15

Kili był przesłodki, ale jednak mnie zawsze ciągnęło do bohaterów pokroju Thorina ;). W ogóle jak wyszłam z sali kinowej to moją pierwszą reakcją było- Czy mnie już do reszty pogięło?! Zakochałam się w krasnoludzie?! Ale po szoku przyszła akceptacja. Mnie również się film nie dłużył, wpatrywałam się w niego z takim samym dziecięcym entuzjazmem, jaki posiadałam, gdy bawiłam się z kuzynostwem we Władcę Pierścieni na podwórku milion lat temu. I widoki! Widoki były cudowne! I kocham pieśń krasnoludów!

Co do Golluma- zgadzam się całkowicie! I lubię Bilbo- miła odmiana w sumie, bo Frodo wywoływał u mnie chęć mordu.
"I'm a med student," said Joly, rubbing his eyes. "Sleep is surrender. Coffee is strength."

North London is red

Bang Bang Offline

Postprzez Voldemortist » 2 sty 2013, o 18:28

Ale nie jestem jedyna, która widziała Bilbo/Thorin, prawda? Bo to było oczywiste od pierwszej sceny. Chociaż zaczęłam piszczeć i wydawać dziwne dźwięki dopiero przy jakiejś trzeciej :D I nawet Martin się ze mną zgadza!
"Krawiec, jeden z pierwszych krawców, Polak, wysilił się i prawdziwie zadziwiającym sposobem jestem zgrabny - ale te trzewiki, te mnie zabijają, a bez nich ani się pokazać."
~Juliusz Słowacki
Voldemortist Offline

Postprzez Miss Black » 2 sty 2013, o 18:32

Mother of all! Jakie ja mam potworne zaległości kinowe! Idę dziś wieczorem na Skyfall. DOPIERO! Vol była dwa dni temu na Hobbicie i wciąż się zachwyca, a jutro idziemy na Atlas Chmur i ja naprawdę nie wiem, kiedy znajdę czas i pieniądze na Hobbita. Nie mówiąc już o tym, że WSZYSCY już na Hobbicie byli i nie mam z kim iść. Aev, nie chcesz przyjechać do kina? Znów? XD Mamy 2D i napisy! Poważnie... O, a moja droga sis właśnie sprzedała mi informację niezbędną wręcz do przeżycia:
Voldemortist napisał(a):A wiesz, że Martin miał ogolone nogi do Hobbita?!

:lol2:
CALM YOUR MIND MY FRIENDS AND DON'T BE AFRAID TO DREAM A LITTLE BIGGER!
Miss Black Offline

Pack Mom

Postprzez Voldemortist » 2 sty 2013, o 18:42

Siostro, kiedy ja z Tobą pójdę! Tylko będę Ci popiskiwać z boku...
"Krawiec, jeden z pierwszych krawców, Polak, wysilił się i prawdziwie zadziwiającym sposobem jestem zgrabny - ale te trzewiki, te mnie zabijają, a bez nich ani się pokazać."
~Juliusz Słowacki
Voldemortist Offline

Postprzez Miss Black » 2 sty 2013, o 18:48

My love for you is undying, darling. :serce: We just need a break once in a while. It is good for us.
Obrazek
CALM YOUR MIND MY FRIENDS AND DON'T BE AFRAID TO DREAM A LITTLE BIGGER!
Miss Black Offline

Pack Mom

Postprzez Voldemortist » 2 sty 2013, o 18:51

xDDDDDDD Sooo true. (Ale błagam, nie wyjadaj majonezu łyżką coby to udowodnić. It's disgusting :P)
~Juliusz Słowacki
Voldemortist Offline

Postprzez Avet » 2 sty 2013, o 18:53

Ja na Hobbita idę jutro, drugi raz xD 2d, napisy. Dubbingu bym nie zdzierżyła. I taaaak! Thorin! Kili!
Gollum <3
.Traicit et fati litora magnus amor.
Avet Offline

Postprzez Bang Bang » 2 sty 2013, o 21:19

Zdubbingowana pieśń krasnoludów- nie potrafię sobie tego wyobrazić :?

Vol, Bilbo/Thorin, serio? Może na początku nie patrzyłam na ich relacje pod tym kątem, ale jak Bilbo rzucił się mu na ratunek :serce: . Kurde, ale jakieś żaluzje, że niby Gandalf i Galadriela kiedyś coś ten tego to tylko ja widziałam, prawda? :lol2:

North London is red

Bang Bang Offline

Postprzez Voldemortist » 2 sty 2013, o 22:46

Auć, no ja na pewno nie widziałam. Znaczy, jakby to był ktoś inny niż Galadriela to bym to przemyślała, ale ona jest dla mnie jeszcze bardziej jak Dumbledore niż Gandalf, to by było po prostu złe. Ona się tak na niego patrzyła, bo... eee... lubi go w zupełnie platoniczny sposób? Mój mózg nie przyjmuje innego wytłumaczenia.
~Juliusz Słowacki
Voldemortist Offline

Postprzez Bang Bang » 2 sty 2013, o 22:50

Kurde, moje wyobrażenia też nie wychodzą poza coś całkowicie platonicznego, bo... po prostu nie i koniec, ale jednak nawet moja mama coś więcej w tej scenie widziała- pewnie tylko dlatego, że nie było w niej Kiliego i mogła się skupić :).

North London is red

Bang Bang Offline

Postprzez Avet » 2 sty 2013, o 22:53

Moja była rękami i nogami za Thorinem, a jak Bilbo rzucił mu się na ratunek to zgodnie zrobiłyśmy takie "awwwww" xD
Fakt, było coś między nimi. Co chwilę się ratowali, przytulali i byli blisko... A Garadiela i Gandalf? E, nie. CHociaż patrzyła na niego, to nie przyjmuję tego do wiadomości.
.Traicit et fati litora magnus amor.
Avet Offline

Postprzez Bang Bang » 2 sty 2013, o 22:57

Najważniejsze to mieć dobry syndrom wyparcia :D

Moja polubiła Thorina, ale no podzieliłyśmy się dwójką najfajniejszych krasnoludów po połowie ;).

O boru! Albo ta końcowa scena, gdy Thorin przyznaje, że jednak mylił się w stosunku do Bilbo :serce: .

North London is red

Bang Bang Offline

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wszystko o nas i nie tylko