Rozmowy niekontrolowane

edycja 4

Postprzez Drarryistka » 24 sty 2019, o 23:57

Czy może ktoś podać mi link do opowiadania ślizgońska dziwka? Bardo chciałabym przeczytać a linki na które wchodzę nie działają :/ z góry dzięki
Drarryistka Offline

Postprzez Avet » 13 kwi 2019, o 21:32

Lasie, czy wy coś ze snamione? szukam ff dla koleżanki które kiedyś czytałam a nie pamiętam tytułu
.Traicit et fati litora magnus amor.
Avet Offline

Postprzez Nathali » 9 cze 2019, o 18:10

Po kolejnym długim nie bycie, wracam stęskniona za forum. Czasem nie czytam nic, tylko zaglądam, ale dziś jestem w nastroju pozostawić ślad swej obecności. Zawsze będę czuła sentyment do tego miejsce i drżę na samą myśl, że wpisałabym adres w wyszukiwarce, a tam "strona o podanym adresie nie istnieje".

Mam takie okresy, że muszę przeczytać jakieś dobre drarry. Od wczoraj znowu mam fazę. Najpierw trafiłam na opowiadanie "Tea and No Sympathy". Nie jest to nowy tekst, ale ja go nie znałam. Zachwyciłam się nim i gorąco polecam. Był tak naładowany uczuciami, ale ten koniec? Nie mogłam uwierzyć, że to się tak skończyło, no! Gdzie jakiś epilog, sequel, cokolwiek? Musiałam się ratować, więc szperałam, co by tu przeczytać dalej i padło na "Piękny świat", z którym lata temu miałam styczność, ale mgliście pamiętałam, ale co teraz? Czy fandom drarry umarł? Czy powstają jeszcze nowe genialne opowiadania, które potrafią wciągnąć bez reszty? Poleci ktoś coś co powstało w 2017 lub później?
Nathali Offline

Poprzednia strona

Powrót do Wszystko o nas i nie tylko