Rozmowy niekontrolowane

edycja 4

Postprzez MargotX » 19 lis 2017, o 13:35

I mam nadzieję na odżycie forum na święta, być może więcej nas się zbierze i A NUŻ jakiś konkurs da radę zorganizować.

Wyjęłaś mi to spod klawiatury :D Tyle, że ja niemal zrezygnowałam z takiego wpisu, bo jakoś kiepsko to wygląda, ale, w końcu, nie raz już forum dostawało świątecznej "gorączki" i ożywało. Skoro nie jestem jedna, jedyna, to się dołączam. Tyle różnych newsów się pojawia ostatnimi czasy w temacie potterowskim: rocznice, ciuchy, biżuteria, miasteczko czy co tam jeszcze - czy ma to szanse poderwać jeszcze osoby, które niejeden zimowy wieczór przedyskutowały na tym forum? Już nie mówię nawet o drarrofecie, choć niejednokrotnie się udało ją zorganizować, ale może faktycznie jakiś mały konkurs świąteczny wspólnymi siłami? Proooszę :buzki: :Firewater: jako łapówka i na zachętę.
Gdy oczy zamknę, widzę ciebie wcześniej,
Bo w dzień na wszystko patrzę bez czułości;
Gdy śpię, me oczy widzą ciebie we śnie
I w ciemnym blasku są blaskiem ciemności.
MargotX Offline

Postprzez Aevenien » 19 lis 2017, o 22:32

Konkurs mówicie? ;> Ja bym się wstępnie na fetę albo jakiś konkurs tłumaczeniowy pisała, ale pytanie kto jeszcze :mackigreen:

I przypominam, że zbiórka na forum trwa do końca miesiąca i trochę jeszcze brakuje środków na nowy serwer. Oczywiście dołożę tyle ile będzie trzeba, ale kupiłam dziś dwie pary butów i moje konto płacze ;)
Z Mackami nie ma żartów :mackigreen:

"Law school," Arthur says. "Law school gets everybody in the head. That's, you know. That's the whole point. Of law school."

Mostly, I exist in a state of denial about the denial. My head is a complex place, okay?
Aevenien Online

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez Avet » 23 lis 2017, o 10:34

Wróciłam na forum, ilez mnie nie było... ostatnia wizyta 6.01.2017... Rany, ale się porobiło. Poczytałabym albo potłumaczyłabym coś nowego... feta zawsze super, choć ja jestem antytalenciem i mogłabym spaskudzić wszystko x.x
Cieszę się że was tu widzę, że jeszcze nie umarło, że jeszcze podryguje ^^
.Traicit et fati litora magnus amor.
Avet Offline

Postprzez Aevenien » 25 lis 2017, o 01:02

Oooo, to już jest nas dwie do tłumaczenia! Izzie, Ari, może Wy? Kto jeszcze tu zagląda? :mackigreen:

"Law school," Arthur says. "Law school gets everybody in the head. That's, you know. That's the whole point. Of law school."

Mostly, I exist in a state of denial about the denial. My head is a complex place, okay?
Aevenien Online

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez Kaczalka » 25 lis 2017, o 23:05

Do tłumaczeń to ja też jeszcze mogę ;)
no podpis
Kaczalka Offline

Postprzez Aevenien » 29 lis 2017, o 20:55

No to już jest nas trzy! Aż przeczytałam dwa drarry wczoraj z tej okazji :D

Aevenien Online

Macki Dalekiego Zasięgu

Poprzednia strona

Powrót do Wszystko o nas i nie tylko