Grafik przedłużonej fety

Prace konkursowe, głosowania, etc.

Postprzez Miss Black » 13 sty 2012, o 00:58

Ja już byłam. Stwierdzili, że szkoda czasu.
CALM YOUR MIND MY FRIENDS AND DON'T BE AFRAID TO DREAM A LITTLE BIGGER!
Miss Black Offline

Pack Mom

Postprzez Aevenien » 13 sty 2012, o 01:00

Ja nawet nie idę, bo już dawno za późno XD
Z Mackami nie ma żartów :mackigreen:

"Law school," Arthur says. "Law school gets everybody in the head. That's, you know. That's the whole point. Of law school."

Mostly, I exist in a state of denial about the denial. My head is a complex place, okay?
Aevenien Offline

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez euphoria » 13 sty 2012, o 20:26

nie płakusiam :P
ale za to postaram się zabrać za siebie i coś skomentować, bo jak do tej pory mi się nie udało :P aż wstyd :)
euphoria Offline

Lokalizacja: z obsydianowych tęczówek najmroczniejszego z Czarnych Magów

Postprzez Akame » 13 lut 2012, o 12:56

:zal: zróbcie coś! Od końca dzieli mnie JEDEN rozdział! MB, zaprowadź ich gdzieś, złataj, zlataj, zszyj, COKOLWIEK! Przecież tam wszystko jest praktycznie w środku! I to żeby jeszcze między ustami, a brzegiem... eee... pucharu. Nie, oczywiście, że nie, bo po co! Trauma! :wtf:
Nott ma drugą różdżkę, czyli nadal może szantażować Draco - do rozwiązania
Bal się nie odbył - do rozwiązania
Bliźniacy nie ukarani - do rozwiązania
Malfoy nie zobaczył Sekretu - do rozwiązania
Zgredek najprawdopodobniej znowu wpadnie w kłopoty - do rozwiązania
...........
.....................
............................
:sciana:!!!!!
:evil: :cry:
<pakuje manele i wypieprza na bezludną wyspę :bieg: >
"Żaden sąd by nas za to nie skazał. Ty jesteś sławny, a ja bogaty. Jesteśmy młodzi i lekkomyślni. Musimy popełniać zbrodnie i umykać przed konsekwencjami. To nasz społeczny obowiązek."
Akame Offline

White Ferret

Postprzez Aevenien » 13 lut 2012, o 21:45

Akame, spokojnie, będzie dobrze :D :mackigreen:

"Law school," Arthur says. "Law school gets everybody in the head. That's, you know. That's the whole point. Of law school."

Mostly, I exist in a state of denial about the denial. My head is a complex place, okay?
Aevenien Offline

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez Akame » 13 lut 2012, o 23:14

Jakie, będzie dobrze? O.o Macko moja, żeby to skończyć w dwóch rozdziałach, potrzeba cudu. Jakby się nie sprężać, to i tak będzie ciachnięcie nożycami i wywołanie krwotoku fabuły. No chyba, że MB, jest cudotwórcą, bo ja na pewno nim nie jestem O.o Jest wątek Rona i Pansy, Sekretu, skrzaty, Albus, zostawiony sam sobie jego przydupas biegający w damskich ciuszkach, Nott z dziwnymi planami i kopiami... Serio widzisz, że MB i ja to wszystko ładnie zakańczamy? No, to masz piękne sny :wtf:
"Żaden sąd by nas za to nie skazał. Ty jesteś sławny, a ja bogaty. Jesteśmy młodzi i lekkomyślni. Musimy popełniać zbrodnie i umykać przed konsekwencjami. To nasz społeczny obowiązek."
Akame Offline

White Ferret

Postprzez Nerejda » 14 lut 2012, o 00:58

Oj, tam, wszystko da radę. Wdech, wydech. Uda się ładnie posklejać.
Malfoy nie musi zobaczyć Sekretu – drarrować ich i tyle. Na imprezę niech się szykują - albo mszczą, byle razem. Wydaje mi się, ale czy jesteśmy już na 31 grudnia? Może zamiast seksu noworoczny pocałunek i będzie znośnie.
Albus w końcu niech odnajdzie Gelerta i wspólnie wezmą się za przygotowania do balu. Im się też coś należy. Przy okazji można podciągnąć potencjalny problem ze Zgredkiem.
Ron + Pansy – prawie załatwieni, tylko ich na bal razem wepchnąć trzeba. Najlepiej przez Hermionę ;) Trzy problemy będą z głowy.
Draco używa eliksiru na Teo – jakiś romans z Blaisem można zrobić – od razu ukręci się łba dwóm, a nawet trzem wątkom przy dobrych wiatrach. Albo bliźniaki niech się zrehabilitują i nadrobią, eliminując problem. Na pewno mają coś w zapasie, jakieś zabezpieczenie, nie? A bez dowodów na piśmie, no cóż… Teo może sobie popaplać ;) Albo olać wątek, epicki pocałunek+zgrabny komentarz na balu wyeliminuje problem szantażu. Pomysły można mnożyć.

A Sekret może się przydać przy przyszłorocznej fecie. Albo Ginny może go dostać. Niech ma dziewczyna coś z życia. Albo niech chłopcy wspólnie odkrywają jego sekrety :whistle:
Powoli się uaktywniam fanfikowo :)
Nerejda Offline

Postprzez Akame » 14 lut 2012, o 01:22

:lol2: I to wszystko ma się zmieścić w dwóch rozdziałach. Podziwiam Wasz optymizm :) Jasne, że się da, jak to będzie wyglądać, to już inna sprawa ;P
Akame Offline

White Ferret

Postprzez Aevenien » 15 lut 2012, o 00:33

W związku z nadzwyczajną zmianą okoliczności musimy nieco zmodyfikować grafik fetowy.
MB, masz czas do 18 lutego do północy, 19 lutego o północy skończy się głosowanie, a Akame wklei swój odcinek 23 lutego. Wybaczcie zamieszanie, ale było to absolutnie konieczne. Za to może powstaną nieco dłuższe odcinki? ;>

Aevenien Offline

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez Miss Black » 15 lut 2012, o 00:45

Dzięki Ci, Merlinie!
Miss Black Offline

Pack Mom

Postprzez Aevenien » 15 lut 2012, o 00:46

Nie ma za co XDDDDD

Aevenien Offline

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez Miss Black » 15 lut 2012, o 00:46

Ty weź się za bardzo nie poczuwaj :P
Miss Black Offline

Pack Mom

Postprzez Aevenien » 15 lut 2012, o 00:49

:lol2: Nie mogłam się powstrzymać XD

Aevenien Offline

Macki Dalekiego Zasięgu

Poprzednia strona

Powrót do Konkursy