Drarrofeta świąteczna

wydanie trzecie

Prace konkursowe, głosowania, etc.

Postprzez MargotX » 24 lut 2012, o 19:50

Akame, jak zawsze na wysokości zadania, brawo. :D Ja też mam swój cytat – faworyta i to nie, wbrew pozorom, jakiś bardziej gorący, tylko kawałeczek rozmowy z Pansy przed balem:
— To nie randka! Po prostu zaprosił mnie na bal! — W jego głosie zadźwięczało oburzenie.

— I oczywiście zmusiłeś go do błagania, zanim łaskawie się zgodziłeś? — W oczach Pansy błysnęła kpina.

— Jakbyś tam była — przytaknął, milczeniem pomijając fakt, że w momencie gdy Potter zadał pytanie, jego usta wyrzuciły z siebie słonecznie radosne „tak”, zanim mózg zdążył zareagować.

Nic dodać nic ująć, ten duet jest prześwietny w całej fecie, a ich potyczki słowne nie do podrobienia. No i oczywiście natychmiast wyobraziłam sobie Draco szybciutko wpadającego Harry’emu w słowo, żeby ten przypadkiem się nie wycofał z propozycji.
No i kolejna perełka:
— Nie wierzę, że to mówię, ale one mają rację. Złap Malfoya za ten jego chudy tyłek, póki masz czas. — Ron pakował właśnie do kieszeni szat pudełko czekoladowych baryłek z nadzieniem bazującym na ognistej whisky Ogdena.

Ron generalnie nie należy do moich faworytów, choć w niektórych fickach jest naprawdę fantastycznie wykreowany. Tu jest świetny, po prostu.

No i poza tym, przezabawne sceny z balu, urocze rozmówki naszych bohaterów, wyczekiwany pocałunek, czego chcieć więcej. Nott został spacyfikowany definitywnie, :whistle: bliźniacy przeżyli i w swój nieco perwersyjny sposób postarali się uatrakcyjnić bal sylwestrowy. ;) Jest dokładnie wszystko, co powinno zgrabnie, ciekawie i w oparach ciepłych emocji zakończyć fetę.

Jeszcze raz ogromne podziękowania dla wszystkich dziewczyn, które pisały fetę. Dzięki temu, że każda z Was w tak ciekawy sposób wpasowała się w jej klimat i z talentem pociągnęła wątki, my możemy się jedynie cieszyć efektami końcowymi. Pozdrawiam serdecznie. :D
No i oczywiście, teraz już możecie zacząć planować kolejny wspólny projekt, nie wykpicie się, nie ma mowy. 8-)
Gdy oczy zamknę, widzę ciebie wcześniej,
Bo w dzień na wszystko patrzę bez czułości;
Gdy śpię, me oczy widzą ciebie we śnie
I w ciemnym blasku są blaskiem ciemności.
MargotX Offline

Poprzednia strona

Powrót do Konkursy