Strona 1 z 39

Ankiety do drarrofety

PostNapisane: 6 gru 2011, o 23:31
przez daimon
W tym temacie będziemy głosować, co chcielibyśmy przeczytać w następnym odcinku. Zaraz pojawią się tu pierwsze propozycje ;)

PostNapisane: 6 gru 2011, o 23:35
przez daimon
W odcinku drugim:

1) Harry postanowi jednak nie korzystać z poradnika i skupić się na śledztwie, w wyniku którego okaże się, że prezent powinna otrzymać Ginny, o której dotąd Harry zapomniał (bo jak można pamiętać o kimś tak mało istotnym?) Podejrzewając jednak, że to on będzie tytułowym „mężczyzną marzeń”, postanawia zniszczyć książkę i udawać, że był to wypadek.

2) Harry postanowi jednak nie korzystać z poradnika i skupić się na śledztwie, w wyniku którego okaże się, że prezent powinien otrzymać Draco Malfoy. Nie chcąc jednak, by Draco, który jest jego sekretną miłością, skorzystał z książki i zdobył jakiegoś innego faceta, Harry postanawia ją zniszczyć i tym sposobem zwiększyć swoje szanse.

3) Harry zanim zajmie się śledztwem, postanowi wykorzystać poradnik na swój własny użytek.

4) Ron odkryje, że czekoladowe stringi, były prezentem dla Pansy Parkinson, a ich zwrócenie zaowocuje nieoczekiwaną randką, w trakcie której Ślizgonka zwierzy się Gryfonowi, że jej fantastyczny prezent („Sekret”) nie trafił do Draco. Gdy Ron przekaże tę informację Harry’emu okaże się, że przyjaciel wcale nie ma zamiaru zwracać poradnika.

5) Hermiona ustali, że mało przyzwoity kalendarz był prezentem tego zdemoralizowanego do cna Draco Malfoya dla równie źle się prowadzącego Blaise’a Zabiniego. Umówi się więc ze Ślizgonem w bibliotece (na takie spotkania najlepsze są bowiem miejsca publiczne) i odda mu prezent. Wdzięczny Zabini korzystając z okazji zapyta jej, czy nie słyszała przez przypadek nic o pewnej książce, którą powinien dostać Draco. Hermiona pośpieszy przekazać dobrą nowinę, niestety jednak Harry zapadł się pod ziemię.

PostNapisane: 6 gru 2011, o 23:40
przez Aevenien
5!

PostNapisane: 7 gru 2011, o 00:04
przez Mystique
Wszystko co ma związek z Zabinim ma moje błogosławieństwo. 5.

PostNapisane: 7 gru 2011, o 00:11
przez Ka
Chyba jednak będzie 5. Ach, ten zdemoralizowany Draco Malfoy i równie źle się prowadzący Blaise Zabini... :lol2: No i tajemniczo zniknięty Harry, oczywiście. :D (Hmmm, właśnie wyobraziłam sobie, że ktoś potraktuje "Harry zapadł się pod ziemię" całkiem dosłownie...)

PostNapisane: 7 gru 2011, o 00:14
przez Bang Bang
Ja też jestem za opcją nr 5. Blaise :seksi:

Re: Ankiety do drarrofety

PostNapisane: 7 gru 2011, o 09:30
przez euphoria
jestem za 5! a co :P to w końcu mój szczęśliwy numerek :)

PostNapisane: 7 gru 2011, o 10:03
przez Michiru
No przecież że 5! Blaise!!!

Re: Ankiety do drarrofety

PostNapisane: 7 gru 2011, o 11:29
przez MargotX
Chyba jednak 5 :D

PostNapisane: 7 gru 2011, o 15:34
przez Pa.she
To już chyba tylko formalność z mojej strony, ale też jestem za 5 ;]

PostNapisane: 7 gru 2011, o 20:38
przez Aratanooniel
Ja również proszę 5 :)

PostNapisane: 7 gru 2011, o 20:57
przez Olutka
.

PostNapisane: 7 gru 2011, o 21:04
przez Aevenien
Chyba rozpoczęłam jakiś trend XDDD

PostNapisane: 7 gru 2011, o 21:06
przez daimon
Nie odzywaj się, bo Ty wszędzie musisz mackować :P To już normalnie nałóg jest! I nie offtopować proszę, tu się głosowanie odbywa! Pani może temat niżej odwiedzić, komentarz napisać :D

Ale ja nic nie zrobiłam! To już podświadome, to nie moja wina, zgodnie z kodeksem karnym odpowiada się tylko za czyny! :P
A.

Mówisz, że to będzie Twoja linia obrony? ;> Moim zdaniem Twój pierwszy post był równoznaczny z wymuszeniem i ukrytym w podtekście zastraszeniem użytkowników :lol2:

d.

Aha, tyyyyyyle w nim treści! Aż czuć tę groźbę :P
A.

Fakty w postaci poniższych postów, mówią same za siebie!

d.

To się nazywa poparcie ludu! To nie moja wina :whistle:
A.

Taaa, jasne :P Znani dyktatorzy też sobie na pewno tak to tłumaczyli...

d.


PostNapisane: 7 gru 2011, o 22:29
przez Yenna
5, :D co za jednomyślność