Ankiety do Piątej Drarrofety

Prace konkursowe, głosowania, etc.

Postprzez Aevenien » 28 gru 2014, o 00:16

Aż sama bym coś napisała jeszcze! Ka, trzymaj mnie!
Z Mackami nie ma żartów :mackigreen:

"Law school," Arthur says. "Law school gets everybody in the head. That's, you know. That's the whole point. Of law school."

Mostly, I exist in a state of denial about the denial. My head is a complex place, okay?
Aevenien Offline

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez narumon » 28 gru 2014, o 00:20

kurcze, taka odpowiedzialność >< nie jestem pewna czy pamiętam wszystkie wątki, żeby wszystkie zakończyć. Poza tym to ironia trochę, że ja mam kończyć opowiadanie, jak swojego nie mogę od 4 lat ;D
Ale spoko, bez paniki, tekścik będzie, pomysły już są, wszystko będzie dobrze ;D
narumon Offline

Postprzez Aevenien » 28 gru 2014, o 00:23

Beta jest, damy radę :D

"Law school," Arthur says. "Law school gets everybody in the head. That's, you know. That's the whole point. Of law school."

Mostly, I exist in a state of denial about the denial. My head is a complex place, okay?
Aevenien Offline

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez Ka » 28 gru 2014, o 00:53

Trzymać Cię? Raczej zepchnęłabym Cię z klifu. Literackiego, znaczy. :whistle: Pewnie później musiałabym skoczyć za Tobą, ale czego się nie robi. Już raz przedłużałyśmy fetę, nie? ;)
"I don't approve of this," Arthur declares. "Who are these people and why are they writing haikus about my ankles?"

(It's only time.)
Ka Offline

Order Złotej Kałamarnicy

Postprzez Aevenien » 28 gru 2014, o 01:00

Haha, w sumie jest dużo do zrobienia, za dużo jak na jeden odcinek, nie?

Aevenien Offline

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez Ka » 28 gru 2014, o 01:02

To zależy od długości odcinka, ale... ;>
"I don't approve of this," Arthur declares. "Who are these people and why are they writing haikus about my ankles?"

(It's only time.)
Ka Offline

Order Złotej Kałamarnicy

Postprzez Aevenien » 28 gru 2014, o 01:03

DOBRA, kto ewentualnie pisałby się na dogrywkę?
Lilyan? Dai? :D

Aevenien Offline

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez narumon » 28 gru 2014, o 03:23

tak, tak, niech ktoś napisze zakończenie! ;D
narumon Offline

Postprzez Kasia » 28 gru 2014, o 07:35

Tak, tak, więcej odcinków! <uśmiecha się radośnie, wiedząc, że nie ma umiejętności pisania>
"Harry się odprężył. Nie było się w ogóle o co martwić. W końcu Hagrid uwielbiał wredne bestie."

"Mała rada, Ted. Hermiona nie je mięsa, więc jeśli zabierzesz ją do jednej z tych knajp, w których podają steki tak słabo wysmażone, że jeszcze muczą, gdy zaczynasz je kroić, to kompletnie zniweczysz swe szanse dobrania się jej do majtek. "

"Potter, jak można się było spodziewać, okazał się zwolennikiem przytulania (co mogło zostać uznane za dość szczęśliwy zbieg okoliczności, bo Draco był raczej nogą w przytulaniu, za to doskonałą przytulanką)."
Kasia Offline

Postprzez daimon » 28 gru 2014, o 16:42

Ja, zanim cokolwiek jeszcze napisałyście, pomyślałam sobie, że w razie czego mogłabym ewentualnie napisać odc. za bya. Także tego... ;)
[Emmet,Micky&Ben watching Brian&Justin dancing]
Em:Am I seeing,what I think I'm seeing?
Ben:Yes you are seeing it.It's the most historic reunification since Germany.
Em:What happened to the fiddler?
Micky:He fell off the roof!
daimon Offline

Sunshine

Postprzez narumon » 28 gru 2014, o 16:46

przyklepane! to biorę się do pisania, bo znowu mam mniej czasu ;D
narumon Offline

Postprzez Aevenien » 28 gru 2014, o 16:54

Dai :serce:

Ka, to co, może też coś jeszcze napiszemy? Czemu ja zawsze chcę pisać, a potem płaczę?

Aevenien Offline

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez Ka » 28 gru 2014, o 17:03

Bo pisanie jest fajne. ;) Ale nie wiem, czy jest materiału na tyle odcinków? To w sumie zależy od tego, co naru i dai by wymyśliły. Bo może dai to ładnie zamknie i będzie z głowy?

(It's only time.)
Ka Offline

Order Złotej Kałamarnicy

Postprzez narumon » 31 gru 2014, o 00:01

A w kolejnym odcinku...

A. Do Rona w końcu dotrze, że widział, jak jego najlepszy przyjaciel miział się z facetem. Reaguje żywiołowo.
B. Do pomieszczenia nagle wpadną współcześni Harry i Draco, i widząc swoje klony z przyszłości wpadną w panikę. Ron idzie na randkę z Pansy.
C. Brygada Od Spraw Ratowania Świąt biegnie za Lockhartem i przekonuje go, żeby nie odwoływał świąt. Do Harry'ego i Draco dociera, że w takim wypadku nigdy nie pójdą na pierwszą randkę do Hogsmeade. Postanawiają więc zeswatać swoje klony z teraźniejszości.
D. Harry i Draco postanawiają zaszyć się w jakiejś opuszczonej sali i tam poznać się trochę lepiej, skoro i tak nie mogą przez dwa dni wrócić do swoich czasów, a ratowanie świąt pozostawiają reszcie Brygady.
E. Lockhart mimo wszystko nie odwołuje świąt, więc Brygada postanawia unieszkodliwić kozę, żeby ta ponownie nie podpadła Snape'owi.
Ostatnio edytowano 31 gru 2014, o 00:17 przez narumon, łącznie edytowano 1 raz
narumon Offline

Postprzez Aevenien » 31 gru 2014, o 00:11

Chyba pierwszy raz nie wiem, którą opcję chcę, oOo, Dai, co chcesz pisać? :D

Aevenien Offline

Macki Dalekiego Zasięgu

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Konkursy