Ankiety do drarrofety

wydanie czwarte

Prace konkursowe, głosowania, etc.

Postprzez Elisheva » 31 gru 2012, o 15:20

Obrazek
Elisheva Offline

Postprzez Veldrin » 31 gru 2012, o 15:23

Kuro 8-)
- Chciałbym z tobą pogadać, Draco.
- To dobrze, bo gdybyś tak od razu chciał się na mnie rzucić i przelecieć pod ścianą, musiałbym stanowczo powiedzieć 'nie'. Nie jestem taki łatwy. - Draco namyślał się chwilę, taksując Harry'ego wzrokiem. - Kłamałem. Jestem łatwy. Możesz mnie przelecieć bez gadania.
Veldrin Offline

Postprzez euphoria » 2 sty 2013, o 21:48

Natomiast w odcinku dziesiątym:

1) Narcyza pojawi się w Hogwarcie
2) Draco wyśle list oraz Narcyza pojawi się w Hogwarcie
3) Skrzaty zaginą i Lucjusz nie będzie potrafił ich odnaleźć
4) Harry odkryje, iż wcierany przez niego w skórę krem, wcale nie wyzwoli w nim 'tego spojrzenia', zobaczy podrywającego Draco Zabiniego i poczuje się zazdrosny
5) Dumbledore skonfrontuje się z Severusem
euphoria Offline

Lokalizacja: z obsydianowych tęczówek najmroczniejszego z Czarnych Magów

Postprzez Avet » 2 sty 2013, o 22:05

Chciałam zagłosować na waszą uroczą parę liczbową, ale jednak zmieniłam zdanie. Jestem za 2 i 4.
A jeżeli miałabym się jakoś bardziej zdecydować... 2, no bo Narcyza mordująca Ginny powinna być cudna xD
.Traicit et fati litora magnus amor.
Avet Offline

Postprzez Veldrin » 3 sty 2013, o 01:45

O MÓJ BOŻE! Mimo iż jestem przeciwna jakiemukolwiek innemu związkowi niż Draco i Harry (nooooo... ewentualnie Severus i Harry :D) Ale KONFRONTACJA Severusa z Dumbeldorem? I love it! Więc bardzo proszę o 5 xD Jeżeli jednak to nie przejdzie to może być 4 :) W końcu zazdrosny Harry? Mmmm...
- Chciałbym z tobą pogadać, Draco.
- To dobrze, bo gdybyś tak od razu chciał się na mnie rzucić i przelecieć pod ścianą, musiałbym stanowczo powiedzieć 'nie'. Nie jestem taki łatwy. - Draco namyślał się chwilę, taksując Harry'ego wzrokiem. - Kłamałem. Jestem łatwy. Możesz mnie przelecieć bez gadania.
Veldrin Offline

Postprzez Kasia » 3 sty 2013, o 10:02

No cóż, zbliżamy się do końca fety i fajnie byłoby popchnąć ich bardziej bezinteresownie w swe ramiona. Czyli potrzebujemy skrzatów uwolnionych i 4.
"Harry się odprężył. Nie było się w ogóle o co martwić. W końcu Hagrid uwielbiał wredne bestie."

"Mała rada, Ted. Hermiona nie je mięsa, więc jeśli zabierzesz ją do jednej z tych knajp, w których podają steki tak słabo wysmażone, że jeszcze muczą, gdy zaczynasz je kroić, to kompletnie zniweczysz swe szanse dobrania się jej do majtek. "

"Potter, jak można się było spodziewać, okazał się zwolennikiem przytulania (co mogło zostać uznane za dość szczęśliwy zbieg okoliczności, bo Draco był raczej nogą w przytulaniu, za to doskonałą przytulanką)."
Kasia Offline

Postprzez demente » 3 sty 2013, o 17:24

Głosuję na 4.
"Zdrowi na umyśle mają o wiele więcej wyobraźni niż ci, którzy są naprawdę chorzy. Wygadują głupstwa, wymyślają nieprawdopodobne rzeczy.
Naprawdę chorzy są łatwo rozpoznawalni.
Tkwią głęboko w swoim szaleństwie, osaczeni nim, bezsilni...
Nawet szaleństwo ma swoją logikę." Jean-Christophe Grangé
demente Offline

Postprzez Aevenien » 3 sty 2013, o 17:29

Też poproszę czwóreczkę :)
Z Mackami nie ma żartów :mackigreen:

"Law school," Arthur says. "Law school gets everybody in the head. That's, you know. That's the whole point. Of law school."

Mostly, I exist in a state of denial about the denial. My head is a complex place, okay?
Aevenien Offline

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez Bang Bang » 3 sty 2013, o 18:23

Faktycznie już prawie koniec, a z przedstawionych opcji wydaje mi się, że tylko 4, ewentualnie 2, przyspieszy akcję. Nie wiem, czy jest sens mieszania w to wszystko Zabiniego, ale z drugiej strony zazdrość może drarry pomóc, także już nie przedłużając mojego wywodu- głosuję na remis 2 i 4, ze wskazaniem na 4.
Combeferre sighed. "When was the last time you got a full night's sleep?"
"I'm a med student," said Joly, rubbing his eyes. "Sleep is surrender. Coffee is strength."
"Work is freedom," said Combeferre drily.
"Right." Joly nodded. "Sometimes, I forget you're a med student, too."

North London is red

Bractwo Bejsbola i Widła :pala:
Bang Bang Offline

Postprzez Yenna » 3 sty 2013, o 21:51

Nie ma to jak jednomyślność :) 4 poproszę
Yenna Offline

Postprzez dodsab » 7 sty 2013, o 17:32

Mój wybór to 4...
dodsab Offline

Poprzednia strona

Powrót do Konkursy