nyan bazgroli drarrystycznie :D

i drastycznie!

Linki do Drarrowych fanartów, avatarów i filmików.

Postprzez nyanko » 5 gru 2011, o 19:28

Witam serdecznie :D

M'kay, skoro wszędzie się wciskam ze swoimi rysunkami, to i tutaj w sumie by mi nie zaszkodziło... :lol2: Tak myślę.
W każdym razie, zapraszam do oglądania swoich prac. Z biegiem czasu będzie ich tutaj coraz więcej, to mogę obiecać!

Na pierwszy ogień idzie Harry, czyli na razie nic zbereźnego ;>
Obrazek

a tutaj... moja pierwsza narysowana scena drarry :D

Obrazek

zainteresowanych zapraszam na swojego deviantarta: http://nyanko-the-fangirl.deviantart.com/ Znajduje się tam też snarry, ale tutaj będę wrzucała tylko drarry :)

Chwilowo niewiele tego jest, ale dopiero jakoś od niedawna zaczęłam rysować do fandomu... Niedługo więcej! O ile czas i uczelnia pozwolą ;)
Pozdrawiam serdecznie
nyanko Offline

Postprzez Sette » 5 gru 2011, o 19:39

Nyanko, bardzo ładna "scena". I rysowanie dłoni nie może być znowu takie straszne ;)
Sette Offline

Postprzez Aevenien » 5 gru 2011, o 19:51

Bardzo mi się podoba! I kolorystyka jest cudowna!
Może coś świątecznego? ;>
Z Mackami nie ma żartów :mackigreen:

"Law school," Arthur says. "Law school gets everybody in the head. That's, you know. That's the whole point. Of law school."

Mostly, I exist in a state of denial about the denial. My head is a complex place, okay?
Aevenien Offline

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez MargotX » 5 gru 2011, o 20:36

Harry'ego miałam już okazję podziwiać na innym forum i powtórzę tylko, że jest cudowny :) A Twoja debiutancka scenka mojego ukochanego drarry też bardzo mi się podoba :D No i fakt, kolorystyka jest świetna, te pastele i światłocienie dają naprawdę znakomity efekt, do tego bardzo dobra kreska, brawo :) <nie będę udawała, że się znam, nie wiem wcale czy użyłam dobrych określeń :whistle: ale opisuję swoje wrażenia ;) >
Gdy oczy zamknę, widzę ciebie wcześniej,
Bo w dzień na wszystko patrzę bez czułości;
Gdy śpię, me oczy widzą ciebie we śnie
I w ciemnym blasku są blaskiem ciemności.
MargotX Offline

Postprzez Bang Bang » 5 gru 2011, o 21:58

Ponieważ moje przedmówczynie wychwaliły już wspaniałą kolorystykę, to od siebie dodam, że absolutnie zauroczyły mnie oczy i kształt ust Pottera na pierwszym rysunku. A scenka... brak mi słów po prostu (kobieto, te dłonie są świetne! ja przepraszam, że tak z nimi wyskakuję, ale mam jakiś lekki odchył na punkcie rysowania akurat tej części ciała, a w Twoim rysunku bardzo mi się one podobały).
Combeferre sighed. "When was the last time you got a full night's sleep?"
"I'm a med student," said Joly, rubbing his eyes. "Sleep is surrender. Coffee is strength."
"Work is freedom," said Combeferre drily.
"Right." Joly nodded. "Sometimes, I forget you're a med student, too."

North London is red

Bractwo Bejsbola i Widła :pala:
Bang Bang Offline

Postprzez Akame » 5 gru 2011, o 23:15

Nyanko... mówiłam Ci już, że uwielbiam Twoje rysunki, ale tym drarry mnie zupełnie podbiłaś. Czy mogę po raz kolejny powtórzyć - OBŁĘDNE?!
Twój Potter jest jedyny w swoim rodzaju, mam nadzieję, że to nie koniec i jeszcze zobaczę Draco w tej prowokującej pozie przed seksem, wiesz której ;)
"Żaden sąd by nas za to nie skazał. Ty jesteś sławny, a ja bogaty. Jesteśmy młodzi i lekkomyślni. Musimy popełniać zbrodnie i umykać przed konsekwencjami. To nasz społeczny obowiązek."
Akame Offline

White Ferret

Postprzez noresay » 6 gru 2011, o 19:09

AAAAAA. Patrzę i patrzę, przestać nie mogę. Strasznie mi się to podoba, zaraz lecę obczaić Devianta. ;)
less lonely with someone who doesn't exist?
make him exist

http://noresay.blogspot.com
noresay Offline

Postprzez nyanko » 29 gru 2011, o 17:24

O matko, dziękuję Wam pięknie :D Jesteście cudowne, naprawdę mi miło się zrobiło, czytając te komentarze :* Dokarmiacie mojego rysowniczego Wena :D

I na dziś mam kolejną pracę. Za mną drugie bawienie się tabletem na poważnie. W pierwszej chwili miałam ochotę go roztrzaskać, ale postanowiłam dać mu szansę XD Trochę nad tym czasu spędziłam, ale chcicałam się w końcu nauczyć go obsługiwać i rozruszać rękę. Mam nadzieję, że mi wyszło :D

Obrazek

link do deviantarta tutaj: http://nyanko-the-fangirl.deviantart.co ... -276454776
nyanko Offline

Postprzez daimon » 29 gru 2011, o 17:31

Boskie, boskie, boskie :serce: To jest tak moje, że aż boli. Chłopcy są cudownie piękni i po prostu, no cóż... zakochałam się :seksi:
[Emmet,Micky&Ben watching Brian&Justin dancing]
Em:Am I seeing,what I think I'm seeing?
Ben:Yes you are seeing it.It's the most historic reunification since Germany.
Em:What happened to the fiddler?
Micky:He fell off the roof!
daimon Offline

Sunshine

Postprzez Ampelia » 29 gru 2011, o 17:46

To jest świetne :splywa: . Dobrze że nie roztrzaskałaś biednego tabletu, bo chłopcy wyszli ci wspaniale Ja również jak Daimon zakochałam się :seksi:.
Jak ja ci zazdroszczę talentu plastycznego
,, Jeżeli ktoś spełnia wszystkie nasze marzenia, kolejne stają się tylko kaprysami.
Rafał Kosik
Ampelia Offline

Postprzez Ka » 29 gru 2011, o 19:37

To ostatnie jest prześliczne. :serce: Harry może troszeczkę mniej, ale trawa, i niebo, i włosy Draco...
"I don't approve of this," Arthur declares. "Who are these people and why are they writing haikus about my ankles?"

(It's only time.)
Ka Offline

Order Złotej Kałamarnicy

Postprzez Bang Bang » 29 gru 2011, o 22:38

Cudowne, naprawdę cudowne :serce:. Dołączam do grona zakochanych, Draco jest piękny, a ta trawa-źdźbła wyszły niesamowicie.
Combeferre sighed. "When was the last time you got a full night's sleep?"
"I'm a med student," said Joly, rubbing his eyes. "Sleep is surrender. Coffee is strength."
"Work is freedom," said Combeferre drily.
"Right." Joly nodded. "Sometimes, I forget you're a med student, too."

North London is red

Bractwo Bejsbola i Widła :pala:
Bang Bang Offline

Postprzez CrazyCry » 30 gru 2011, o 16:50

Absolutnie się nie znam, nie mogę więc użyć żadnych specjalistycznych określeń. Jako kompletny laik, jeśli mowa o sztuce plastycznej, mogę powiedzieć jedynie, że miło popatrzeć i jestem zachwycona :D.
Aerobic -> aerobik
Fanfic -> fanfik
Nie fanfick x.x
Fanpage "Effeminate boys"
CrazyCry Offline

Postprzez Lostara » 7 sty 2012, o 16:20

JA CHCĘ JESZCZE! :cry:
A ten ostatni to na mnie działa niemal namacalnie. <wzdycha>

Jesteś boska. o!
Lostara Offline

Postprzez Draciss » 30 sty 2012, o 12:20

E... czekajta no... ja tego nie skomentowałam? Jeszcze nie?! Cholera... chyba mi wyleciało z głowy, przepraszam ^^"
Nie mogę ułożyć zbyt wielu konstruktywnych zdań na raz więc tyle: Jesteś świetną artystką!
- Draco.?
- Mhm?
- Dlaczego masz poduszkę na głowie?
- Bo nie mogę oderwać od ciebie wzroku w żaden inny sposób...
Draciss Offline

Następna strona

Powrót do Galeria