Oparte na faktach

Linki do Drarrowych fanartów, avatarów i filmików.

Postprzez Kuma » 7 sty 2012, o 20:49

Spokojnie, laski mogą być tylko przykrywkami. Tfu. One SĄ przykrywkami! Żeby Tom mógł wygłaszać swoje drarrystyczne teksty bez jakichkolwiek podejrzeń. Ale oczywiscie mi jesteśmy sprytniejsze.
everytime you see rainbow, god is having gay sex.
Obrazek

PS.
Obrazek
Kuma Offline

Postprzez Lostara » 7 sty 2012, o 21:01

Jak już mówiłam, siła sugestii! :whistle:

Czytałam ostatnio, że orientacja seksualne jest płynna i może się zmieniac na różnych etapach życia. Oni się po prostu musza nad tym trochę zastanawiac, no!

Swoją drogą jeśli obaj są mocno het, to muszą miec niezły ubaw ze zwariowanych fanek. ;)

Ale już nic (niepoprawnego) nie mówię, bo mnie tu zaraz zmackujecie. :mackigreen:

Jak dla mnie to 50/50 szans, że Tom to gej. No i tak 5/100, że jest nim Dan. No i tak 1/100, że coś razem.

:pala: :pala: :pala:

No już... :lece:
Lostara Offline

Postprzez Bang Bang » 7 sty 2012, o 21:07

Po pierwsze Lost, nie zabieraj mi mojej życiowej misji! Od wymachiwania kijem ja chcę być xD! Po drugie to czy ta płynność w orientacji seksualnej nie dotyczy głównie kobiet?

50/50 dla homoseksualności Toma, dobre i to! :D Biedna Jade...
Combeferre sighed. "When was the last time you got a full night's sleep?"
"I'm a med student," said Joly, rubbing his eyes. "Sleep is surrender. Coffee is strength."
"Work is freedom," said Combeferre drily.
"Right." Joly nodded. "Sometimes, I forget you're a med student, too."

North London is red

Bractwo Bejsbola i Widła :pala:
Bang Bang Offline

Postprzez Lostara » 7 sty 2012, o 21:09

Chodziło mi o płynnośc: dzisiaj hetero, za rok bi, a za dziesięc les/gay... :P

No to wy przecież z tymi bejsbolami, no! :D
Lostara Offline

Postprzez Bang Bang » 7 sty 2012, o 21:11

Aha xD. Boru zielony, ja naprawdę nie ogarniam :lol2:. To aż tyle będziemy musiały czekać na ich zmianę orientacji? Dość nieciekawa perspektywa :D.
"I'm a med student," said Joly, rubbing his eyes. "Sleep is surrender. Coffee is strength."

North London is red

Bang Bang Offline

Postprzez UrumiChan » 7 sty 2012, o 21:12

Pewnie, że orientacja się zmienia. ALE orientacja (według mnie) jest tylko jedna. Bo to wcale nie zależy od tego czy ktoś jest facetem i podoba mu sie inny facet czy jest się laską i podoba jej się dziewczyna. Ktoś ci sie podoba, zapiera ci dech w piersiach na jej/jego widok, po prostu szalejesz za tą osobą to ty nie masz NIC kompletnie do gadania. Tak jest i już. A ja bym obstawiała bardziej Dan'a = GAY :lol2: :lol2: :P :P :lol2: :lol2: :P :P Bo niby dlaczego tak za laskami nie gania (nie mówię że ma ganiać jak jakiś szkolniak xP) tylko woli czas spędzać z Tomciem ?__? Huh?? *zaciesza jak głupia* Dobra mam świra yaoice mi już do reszty mózg wyżarły ale co tam. Jakąś przyjemność z tego życia trzeba mieć. Czas sobie umilić :devil: :devil: :devil: :devil:

A co do tych dziewczyn. Tomcio i Jade to niestety cos poważnego ale Dan z tą swoją nawet się za ręce nie trzymali o__O Może to kuzynka była :lol2: :lol2: :p:p:p
"I'll show you my wand if you show me your golden snitch."
UrumiChan Offline

Postprzez Bang Bang » 7 sty 2012, o 21:15

Jade to zasłona dymna i tej optymistycznej wersji wolę się trzymać :P. W ogóle ja nawet nie wiem, jak dziewczyna Dana wygląda. O.O

North London is red

Bang Bang Offline

Postprzez Lostara » 7 sty 2012, o 21:23

UrumiChan napisał(a):ALE orientacja (według mnie) jest tylko jedna. Bo to wcale nie zależy od tego czy ktoś jest facetem i podoba mu sie inny facet czy jest się laską i podoba jej się dziewczyna. Ktoś ci sie podoba, zapiera ci dech w piersiach na jej/jego widok, po prostu szalejesz za tą osobą to ty nie masz NIC kompletnie do gadania.

Tak od pierwszego wejrzenia? :)

Bang Bang napisał(a):W ogóle ja nawet nie wiem, jak dziewczyna Dana wygląda. O.O

Ja też nic o tym nie wiem... :oczy:
Lostara Offline

Postprzez UrumiChan » 7 sty 2012, o 21:26

Też wolę taką wersję xP
Awwwwwwwwww~ http://cumbunny69.tumblr.com/post/15466016492 Kocham te gify. Jeśli ktoś chce może sobir na moim tumbl'erze pobuszować może coś ciekawego znajdziecie :hahaha: :hahaha: Texty na nich są chyba z fic'a Womderful World. Wszyscy na tumbl'erze o tym piszą i po przeczytaniu tego ryczą czytaja od nowa i znowu ryczą, masakra normalnie kiedys się za to muszę też wziąć i znając życie będę się topić we własnych łzach :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

Co do dziewczyny Dan'a http://images2.fanpop.com/image/photos/ ... 50-400.jpg Bez obrazy bo ja na prawdę nie patrzę na wygląd ale juz chyba JA wyglądam lepiej od niej. Jestem też niczego sobie jeśli chodzi o szczupłość (I HATE MY BODY!!) ale jestem bardziej proporconalna... chyba xP Nie wiem KIEDY to było czy nadal trwa ale widocznie cos było :devil: :devil:

Co do tej orientacji to pewnie że tak. Już nie raz tak było. W TV nawet był program o homosexualistach i kobieta się wypowiadała że gdzieś tam u kogoś była chyba w odwiedzinach i gdzieś szła i nagle z naprzeciwka nadeszła taka niczego sobie potężna blond dziewczyna a tą kobietę aż zatkało. Cały czas była heterą kompletną a tu naglę jak tą laskę zobaczyła to mówiła że aż normalnie chóry anielskie w uszach jej rozbrzmiały :lol2: :lol2:
UrumiChan Offline

Postprzez Lostara » 7 sty 2012, o 21:32

http://www.kotek.pl/kotek/1,87050,9908183,Daniel_Radcliffe_chce_zalozyc_rodzine.html

:cry:

Urumi, no zakochała się od pierwszego, ale co z ludźmi, którzy po latach zakochują się w swoich przyjaciołach, długoletnich znajomych? ;)
Ostatnio edytowano 7 sty 2012, o 21:38 przez Lostara, łącznie edytowano 1 raz
Lostara Offline

Postprzez UrumiChan » 7 sty 2012, o 21:38

Chorera no!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Ja się nie zgadzam noooooooooooo :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Nie no ok jak jest szczęśliwy to życzę mu wszystkiego najlepszego... i ślicznego dziecka ale no... no ALE no :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Boooooooooooooooooooooooooooooo~ :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Załamka... I TY Danielu?! U betrayed me too???? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Ten artykuł jest z zeszłego roku z lipca może już się coś... :ban: :ban: :ban: :ban: :diablo: :diablo: :diablo: :diablo:
Jestem wreeeeeeedna wiem...
UrumiChan Offline

Postprzez Lostara » 7 sty 2012, o 21:43

Lostara Offline

Postprzez UrumiChan » 7 sty 2012, o 21:53

Danuś miał depresję :placze: :placze: :placze: :placze: Czemu ja nic o tym nie wiem... I alkocholizm :cry: :cry: :cry: :cry: Internet to ZUO!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: Ale skoro tak mu pomogła to CHYBA ją lubię... :( :( :( :( A z drugiej strony to takie slodkie z jego strony że tak sie stara ją chronić. W sumie gdybym była na jego miejscu tak samo bym postąpiła <333333 Ale z tym ślubem to trochę przeginka. Wiadomo że się to nie utrzyma skoro ona gdzieś do pracy wyjeżdża on gra w filmach. Niech poczeka aż się uspokoi trochę :( :(

Wolę pozostać w mojej bezpiecznej, tęczowo-kolorowej, gejowej, słodziakowej i beztroskiej bańce słodkiej nieświadomości i Drarrowych fantazji...

A widziałaś to niżej???? :sciana: :sciana: Polska to jedno wielkie dno :evil: :evil: :evil: :evil: Ja sie stąd wyprowadzam, zawsze Polska wychodzi na idiotów i robi przy innych krajach obciach... Idę sie utopić pod prysznicem :sciana: :sciana: :sciana: :sciana: :sciana: :sciana: :sciana: :sciana: :sciana: :sciana: :sciana: :sciana: :sciana: :sciana: :sciana: :sciana: :sciana: :sciana: :sciana:
UrumiChan Offline

Postprzez Kuma » 7 sty 2012, o 23:11

Urumi, nie wyrabiam psychicznie. ; O

No, Dan był alkoholikiem, pisałam to gdzieś kiedyś, że to było w czasie szóstej częsci. A właśnie wtedy Tom zaczął chodzić z Jade. I Dan nie mógł się pojawiać na imprezach popremierowych. Bo Tom tam był z Jade... Czy ot nie ma związku? Xd
everytime you see rainbow, god is having gay sex.
Obrazek

PS.
Obrazek
Kuma Offline

Postprzez Bang Bang » 7 sty 2012, o 23:13

Kuma, Twoje teorie po raz kolejny robią mi sieczkę z mózgu xD (napisz w końcu jakiegoś dłuższego Feltcliffe'a i daj się wyżyć wyobraźni :whistle: ). Ale to wszystko jest takie prawdopodobne...

North London is red

Bang Bang Offline

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Galeria